Jump to content
Dogomania

Bera już za TM, przykre!


irysek

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

berka wstala dzis tak jak zwykle, insulina podana, jedzonko w brzuszku, teraz pewnie spi. zdjecia beda albo dzis wieczor albo jutro. bo w tym celu musze dojechac do rodzicow. a bedzie warto zamiescic bo kupa smiechu z nich. beda tez zdjecia golabkow malych ktore sie na balkonie u nas wykluly i teraz obsrywaja swoje gniazdko zarazem w nim rosnac.
a bercia caly czas szuka domku !!!
ciekawe kiedy juz te oczka jej sie da zoperowac, bo nie moge sie doczekac.
wtedy tylko problemem bedzie to ze ma cukrzyce, moze jak nie bedzie slepa ktoas sie nia zainteresuje. bedzie musial polubic takze jej zukrzyce. :)

Link to comment
Share on other sites

tez mi sie tak wydaje :), przytyla z 3 kg, dlatego od paru dni juz jej tak nie rozpieszczam i nie podtykam pod nos smakolykow.
bercia moze pojedzie do niemiec do adopcji, ale to jak cos wiecej bedzie wiadomo to napisze. cukier super w normie!!!

Link to comment
Share on other sites

hej ho czy nikt nie zaglada juz do berci? tak byc nie moze!!! cukier caly czas na poziomie zero, dlatego codzien zmniejszam jej dawke insuliny o jedna kreske. czyli jest dobrze. do okulisty mama dzwonila ale wyjechal. bedzie probowac ponownie jak wroci :)

Link to comment
Share on other sites

ślicznotka na kilka godzin została u mnie.Jest coraz zgrabniejsza.Pije normalnie,ciągle ma wielką chrapkę na Dolara:eviltong:.Upał znosi nieźle,bo mam chłodniejsze pomieszczenia w domu i dużo płytek.Jutro będę łapac okulistę,juz nie moge się doczekać jej mijy po operacji :crazyeye:.Brzusio zagoił sie pięknie.Przy pierwszej kapieli po znalezieniu jej,z uszek zlazło pełno sierści i miała je w duzym stopniu łyse,a teraz zarosły śliczną czarna sierścią.Na nosku też odrosła sierść.:lol:

Link to comment
Share on other sites

mam taka nadzieję,ale zgodzę się na tego pana jak ustali cenę w granicach 1200-1300 zł , a jak nie :mad:to idziemy do kogoś innego.Szkoda marnować tyle pieniędzy,mozna pomóc jeszcze tylu psiakom. :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

caly czas czekamy na wiadomosci o operacji, kiedy, u ktorego weterynarza, jak to bedzie po. nie moge sie juz doczekac kiedy nareszcie bedzie po operacji i jak bercia na to zareaguje !? to ostatnia rzecz ktora zostala przy niej do zrobienia. oczywiscie poza szukaniem dla niej nowego domu, co nadal wbrew pozorom jest potrzebne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...