Jump to content
Dogomania

Bera już za TM, przykre!


irysek

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Berunia byla już i siuśki zbadane i nie jest dobrze.Poziom cukru WYSOKI :placz:,pilnie wymaga sterylki,tak mówią wszyscy weci.Więc załatwiamy sterylkę,mimo tych upałów.Muszę uszyć jej fartuszek,a nie lubię szycia :mad:

Link to comment
Share on other sites

Bera jest umówiona na jutro na 9 na sterylkę mimo upałów.Po prostu nie mozna czekać ze względu na to,że nie udaje się obniżyc poziomu cukru.Czeka mnie uszycie fartuszka na jutro :placz:.Trzymajcie kciuki za malutką:cool3:

Link to comment
Share on other sites

sterylka byla przeprowadzona na mickiewicza u pana Szczypka, ulv tez tam i swoje prowadza. doczepiam kilka zdjec po operacji:
[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/3075/obraz049tq4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4263/obraz048dw3.jpg[/IMG]

oraz zdjecie rachunku, co by nie bylo, ze na Bahamy pojechalysmy za pieniadze z bazarkow ;)

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6156/obrazom3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

operacja byla niby na 9 ale wiadomo jak to jest, najpierw trzeba bylo chwile pogadac, no i o 9.30 sie zaczela a kolo 12 po nia pojechalysmy z mama. teraz ma brzuszek caly w srebrze, szwy takie samorozpuszczalne sie w ciele, zeby nie zdejmowac ich jej tych zwyklych. masa tabletek, plus 3 dwaki antybiotyku. lezy ladnie i podsypia, mama jak tylko skonczy kubraczek (wraca do domu kolo 15ej), zostanie jej zalozony. siusiu juz raz ja wyprowadzilam. zrobila grzecznie. ale niestety bera glodomor musi miec jednodniowa diete. jesc dostanie dopiero jutro. zje chyba miske i mnie na deser ;). ogolnie samopoczucie chyba dobre, nie boli narazie bo ma znieczulenie ale ja sie na tym nie znam. mama moze dopisze wiecej, jesli beda pytania :)

Link to comment
Share on other sites

bedziemy ja wspomagac hopeopatia, bo podobno u cukrzykow rany goja sie gorzej. teraz trzymajmy kciuki za gojenie rany. im szybciej sie zagoi tym szybciej bedzie mozna oczy zoperwoac. aha no i ten pazurek czy paluczek tylny taki niepotrzebny zostal usuniety :)
dama jest wiec jak nowa ;)

Link to comment
Share on other sites

w nocy trochę popiskiwała ,więc dostała pół panadolu i spała,trochę zjadła,ale zwymiotowała.Sioo i koo normalnie.Moje psiaki sa przekochane,całowały ją wczoraj i zaglądały do niej,ale nie niepokoiły.

Link to comment
Share on other sites

Panadol to średnio dobry pomysł u psa. Jeśli już, to lepsza pyralgina w czopku... ;)
Dr Szczypka świetny wet, zgadza się, jeden z niewielu, którym bym powierzyła operację psa problemowego.
My też posterylkowe- znaczy Karusia, dla odmiany ciął ją dr Niedzielski, tez bardzo dobry wet, akurat tak się złożyło, bo tam robiliśmy pełną diagnostykę. No i liczy nas taniej, może dlatego, że ostatnio leczy całą ferajnę :evil_lol: i chyba sam się już gubi, ile mam zapłacić za którego psa;)

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Berusi:multi:

Link to comment
Share on other sites

właśnie dr SZczypka powiedział,że można jej dać,ale tylko jednorazowo,juz dziś nie potrzebuje.Wiem,że Karusia miała sterylkę.bo cały czas śledzę:crazyeye: jej wątek.zapłaciłyśmy za zabieg i 3 porcje antybiotyku+ usunięcie zbędnego palca z pazurem 300 zł,myślę,że żadnej taryfy ulgowej nie było,a ja nie umiem prosić.Najważniejsze,że mamy to za sobą.

Link to comment
Share on other sites

Bercia wybornie, insuline dostala, zjadla garsc tabletek i porcje porannego jedzenia. zalozylam jej kubraczek no i wyszlam z domu zalatwiac sprawy. teraz pewnie spi smacznie. w nocy spala jak zabita. wyszlysmy na siusiu o 0.30 a dzis juz o 9ej. ogolnie humor jej juz wrocil, merda ogonkiem, chetnie chodzi na siusiu, ranki nie lize jak ma sciagniety kubraczek, a na noc jej zakladam wiec tez nie lize. ogolnie jest dobrze. oby tylko teraz ta glukoza sie uspokoila i ranka szybko zagoila.

Link to comment
Share on other sites

aha, wczoraj dzwonila pani z allegro i wypytywala o bercie. nie dowiedzialam sie z ktorego allegro ba sa dwa, ale mowila ze obserwuje losy berci. poza nia ma smaka na takiego jakiegos malego czarnego, ktory wyskakuje jak sie sprawdza inne przedmioty wystawiajacego. ja z allegro w ogole sobie nie radze wiec nie wiem co i jak. pani mowi ze ma juz 3 psy w domu, ale lubi pomagac i 4 jej nie zaszkodzi. zobaczymy.
ogolnie podsumowala ze przez te 1,5 miesiaca kiedy bera u nas jest to pewnie sie przzwyczaila do nas. powiedzialam ze pewnie ze tak ale domku dla niej nadal szukamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...