Jump to content
Dogomania

EMI - maleńka kruszynka sznaucerka z olkuszai MA DOM i własnego Bubola :)


malawaszka

Recommended Posts

Emiczek została wczoraj i dziś sama w domu ( znaczy bez ludzia bo łobuzy ma ciągle za towarzystwo) nie na długo no ale zawsze coś... trochę popiszczała i zdarzyło jej sie szczekać gdy winda wjeżdżała na nasze piętro ale to tyle. Nic nie zniszczyła :loveu:
A ze złych wiadomości Emi nas oszukała i postanowiła trochę dłużej u nas zabalować i ma cieczkę ... :mdleje::bad-word:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No w tym wypadku to puszczaliśmy...:-( Tak bo ona bardzo się pilnowała i reagowała na zawołanie. Oczywiście omijaliśmy psy no chyba, że je znaliśmy i mieliśmy pewność, że jej krzywdy nie zrobią. No ale teraz to można pomarzyć o puszczaniu.
Toż my planowaliśmy ją oddać tam gdzie też jej było by dobrze - nie musiała się tak kurczowo nasz czepiać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

a do mnie dzwonię już ludzie o nią i tylko o nią :shock: żadna inna ze strony już się nie podoba a na stronie nie ma żadnych zdjęć Emi poza tym ze schroniska :shake: specjalnie nie dawałam bo wiedziałam, ze zaraz będzie szał i tylko Emi będzie widoczna... inne już ZA STARE :angryy:

Link to comment
Share on other sites

To może ją usuń bo to troche potrwa.. jak to jest od zakończenia cieczki sterylka może być dopiero po miesiącu? No ale na fb są jej zdjęcia jużod nas z domu to może dlatego.. szkoda, że nie da się ludziom "opchnąć" jakąś inną bide zamiast Emi. Moze napisz ze mała szczeka i demolke robi jak jest sama a potem jak będzie czas adopcji to się napisze, że problem został naprawiony :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No to faktycznie już nie pojmuje.. ona na tym zdjęciu nie jest jakaś specjalna.. rozumiem może jedna osoba by się zainteresowała ale kilka:crazyeye: Szkoda, że jak była w schronisku to ruchu nie było i musiała tam siedzieć.. Rozumiem, że wśród tych osób nie ma nikogo z dogo i bez sterylki nigdzie laluni nie puszczamy? Mama mówi, że mała zrobiła to specjalnie żeby być dłużej u nas i teraz to na bank będzie ryk jak będzie szła do DS :)

Link to comment
Share on other sites

Jak to skąd? To Emi nie wypełniła ankiety i nie dała Ci swojego CV? a to paskuda :eviltong: o ile dobrze pamiętam to mała ma 3 lata? przynajmneij wg schroniska? Teoretycznie to już nie taki szczylek zwłaszcza, że nie ma pojęcia do czego służą zabawki. No i ten kamień na zębach... jak na 3 lata to spory.. Jeżeli ludzie się nią interesują to powinni też takim co ma 5 i 6 lat bo to już dorosłe psy - nie dzieci i nie dziadeczki...

Link to comment
Share on other sites

7 letni piesek to w sile wieku przecież a czytając wątek o Sandy wiem na pewno, że dziewczyna ma więcej werwy niż Emik - bo ją można było by spokojnie dać do jakiejś starszej Pani która lubi spacerki - mała jest no cóż.. mała, nie wymaga zabawy tylko tulenia i jak się da to żeby jak najwięcej czasu z nią być. Z młodymi osobami z dziećmi też może być ... chodzi mi o to, ze nie każdy pies nadaje się do spokojnych osób a ona tak. Chociaż jak pomieszka tyle czasu z naszą ferajną to moze pieska zepsujemy :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']No to faktycznie już nie pojmuje.. ona na tym zdjęciu nie jest jakaś specjalna.. rozumiem może jedna osoba by się zainteresowała ale kilka:crazyeye: Szkoda, że jak była w schronisku to ruchu nie było i musiała tam siedzieć.. Rozumiem, że wśród tych osób nie ma nikogo z dogo i bez sterylki nigdzie laluni nie puszczamy? Mama mówi, że mała zrobiła to specjalnie żeby być dłużej u nas i teraz to na bank będzie ryk jak będzie szła do DS :)[/QUOTE]

Po tym zdjęciu ja bym się zainteresowała :lol:, bo ona w moim typie :cool3:.No, ale ja nie mogę :placz:
[quote name='malawaszka']no niestety dla tych co dzwonili o Emi, 7 letnia Sandy była już za stara :angryy: a Sandy to taka torpeda, że głowa mała - gdzie ona tam stara, ale nie będę tłumaczyć... niech się wypchają...[/QUOTE]

Sanduszka najstarsza z wszystkich moich tymczasików, a najbardziej żywiołowa.Z tym, że teraz ją hamujemy trochę, bo przecież już nie raz miałam twarz podrapaną, Leoś milion razy podeptany.To jest suka z tych co to zepchniesz ją z jednej strony łózka, a ona wpycha się już z drugiej, zanim się obejrzysz.Wszędzie chce być pierwsza i najważniejsza, a jak trzeba to siedzi i głupka rżnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Po tym zdjęciu ja bym się zainteresowała :lol:, bo ona w moim typie :cool3:.No, ale ja nie mogę :placz:[/QUOTE]

Po tym zdjęciu to ja bym bardziej się zainteresowała Timonkiem bo Emi wygląda jak blizej nieokreślony goblinek:eviltong:
Zresztą Timon jest przepiękny :loveu: Gdyby nie Brokat to pewnie on by był u nas na dt a nie Emi :)

[quote name='WATACHA']Sanduszka najstarsza z wszystkich moich tymczasików, a najbardziej żywiołowa.Z tym, że teraz ją hamujemy trochę, bo przecież już nie raz miałam twarz podrapaną, Leoś milion razy podeptany.To jest suka z tych co to zepchniesz ją z jednej strony łózka, a ona wpycha się już z drugiej, zanim się obejrzysz.Wszędzie chce być pierwsza i najważniejsza, [B]a jak trzeba to siedzi i głupka rżnie.[/B][/QUOTE]
haha no jak moja Inka - ona potrafi siedzieć i żebrać o jedzenie ale przy tym ma głowe obróconą w inną stronę żeby nie było, ze mnie obserwuje i, ze to ona drapie... No i też jest tą najważniejszą w domu :) Na szczęście dla Emi jest miłosiernie panującą panią w domu :p

Link to comment
Share on other sites

Miło nam :) Mama właśnie wróciła ze spaceru i powiedziała, że w tym stadzie to ona jest najgrzeczniejsza. Mała kocha głaskanie, wylegiwanie się i jedzenie. Powoli przyzwyczaja się do tego, ze rano po tym jak mama idzie do pracy to ona ma iść spać. Ładnie już reaguje na wołanie. Emi już szczeka jak reszta stada, dzisiaj wszystkie ujadały jak dzwonek zadzwonił do drzwi, jak wrzasnęłam, ze ma być spokój to wszystkie na raz zamilkły - Emi jeszcze tych komend nie rozumie ale ładnie naśladuje Inke i Brokata i powolutku się uczy, wypuściłam je na klatkę bo zatrzymywanie 3 ciekawskich psów nie ma sensu jeżeli osoba na klatce się nie obawia i Emi pięknie chodziła na 2 łapkach:eviltong: żeby tylko sprawdzić co jest w torbie (pizza). Niestety dzisiaj zobaczyłyśmy, ze jedno oczko Emi jest zaczerwienione i łzawi - mała go nie trze więc na razie będziemy obserwować co się z nim dzieje no i zaparzymy rumianek i będziemy przemywać.

Link to comment
Share on other sites

Tu sobie z Inką odpoczywam - jak po niej nie chodzę to nawet pozwala mi blisko leżeć :)

[IMG]http://imageshack.us/a/img255/3684/dscf4962t.jpg[/IMG]

Fajny domek - jak podam łapkę to jest szansa na jakiś smaczek albo na głaskanko!
[IMG]http://imageshack.us/a/img812/7927/dscf4967.jpg[/IMG]

Oho mówiłam, ze jest szansa na smaczek :p
[IMG]http://imageshack.us/a/img607/4734/dscf4965.jpg[/IMG]

A głaski to i tak są czy poproszę czy nie :)
[IMG]http://imageshack.us/a/img402/5456/dscf4972o.jpg[/IMG]

Tak ogólnie to u mnie fajnie. W sobote byliśmy u Babci w zabrzu cała ferajną - babcia mówi , że malutka i kochana jestem. Oczko mam myte naparem z świetlika a na noc mam zakrapiane kropelkami. Znacznie bardziej podoba mi się łóżko od mojego legowiska :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...