Jump to content
Dogomania

kudłaty Korek, za TM


kora78

Recommended Posts

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem dokładnie jak było w tym dwudniowym DS. Mogę sie tylko domyslać. Myślę, że Korek wcale nie warczał, u mnie nie warczał ani na mnie, ani na moją mamę, ani na mojego syna, warczy w tych sytuacjach, ktore opisywałam:
zaglądanie w zeby, drapanie po zębach, kropienie oczka, teraz juz chyba nawet by w tej sytuacji nie warczał, u fryzjera, na jadące auta- szczeka, na psy- powarkuje i szczeka, no bo mnie broni:cool3:, na koty- szczeka.
Jak dla mnie to nie jest agresywny, ale ja sie nie znam:evil_lol:
Bardzo sie cieszę, bo kupy są dużooooo lepsze, obym nie zapeszyła.

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy.
Korek został, a w sobotę ma pojechać do właściwego DS. Do rodziców p. Bianki- b. młodej pani.
Bianka przygotowała sie na przyjęcie Korka- zakup obróżki, smyczki, karmy.
Przyszła z chłopakiem po nas na przystanek. Korek spodobał sie od razu, ludzie b. młodzi, fajni, ciepli. Widziałam dom, w ktorym Korek zamieszka- cudo. Teren.....przeogromny, w lesie, ogrodzony, pan, ojciec Bianki gotuje psom: kaszę, z podrobami, karmi tez suchym.
Maja zaprzyjaźnionego weta, bo tato Bianki jest leśniczym. Rodzina, prozwierzeca: był dzik, daniele, sarenki, psy. Myślę, że bedzie dobrze. Piesek, chyba Oskar szuka towarzysza do zabaw po śmierci Funi. O Korku wszystko powiedziałm, chyba? że łapka do kontroli, że uszka pogryzione ze strupkami, że skóra była z łupieżem, że wyleniały grzbiet i ogon, że kupki były nie ten teges, że zeby z kamieniem do usunięcia najprawdopodobniej.
Jestem z Bianka w kontakcie tel., gdyby coś;-)
Zapomniałam zabrać gorylka:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...