Jump to content
Dogomania

kudłaty Korek, za TM


kora78

Recommended Posts

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani była zdecydowana, nie chciała czekac do piatku na przewóz psiaka, ale ma problem ze zgoda partnera, i wsiadając do auta z Korkiem dostałam tel. czy dam kilka dni na zastanownienie. Powiedziałm, ze własnie wsiadam do auta, bo tak było, silnik juz był właczony i Pani mowi, abym przyjechała. Korek został na tydzień na próbę. Nie wiem co bedzie. Umowa na razie nie podpisana. Ale psiak nie szczeka, nie wyje, nie niszczy, a pani głównie o to chodziło. Ale jest jeszcze problem z chłopakiem i tu może byc klops:roll:

Link to comment
Share on other sites

tak, oby :)

Martka, dobry czas, podpsumuj proszę te wydartki na Korka, to się zapłaci Tobie wreszcie. A później poczekamy, czy tam Korek zostanie. Jakby miał do Ciebie znow na troche wrocic to od nowa będziesz sumować wydatki.
Policz wyżywienie, ile Cię wyniosło.

lika1771 pytała, czy doszła wpłata od niej?

Poker, czy możesz chwilę tę kasę potrzymać? Przelać Martce te kwotę, wydatki, a resztę potrzymać póki sprawa z ds się nie wyjaśni?
Ile wyszlo z bazarku w ogóle?? Dodam do 1posta

Link to comment
Share on other sites

a ja przed chwila znow telefon o Korka mialam. dom na wsi, z ogrodzeniem solidnym. 100km od Wroclawia. pani studentka, z mama mieszka i babcia bywa. 3 psy w domu, w tym 1 duza sunia bez macicy i 2 samce nieduze. bywalo juz po 7 psow jednoczesnie w tym domu, znajdkow ze wsi.
jak obecne ds sie rozmysli ,to bede sie z pania kontaktowac.
w tym domu obawiam sie tych 3 psow i spolecznosci Korka.

Link to comment
Share on other sites

Poker, z 1 posta:


[B]Wydatki:
40zl fryzjer, [COLOR=#2f4f4f]zaplacone
[/COLOR]
18zl odrobaczenie
8zl Nifuroksazyd
6zl ubranko
30zl Nizoral

28zl transport ze schronu do dt u Martki, [COLOR=#2f4f4f]zaplacone Dominice[/COLOR]
zywienie free
= do zaplaty Martce 62zl
- 10zl nadplata
[B]= 52zl


[/B][/B][COLOR=#000000]Jesli mozesz to przelej, prosze do Martki z kasy bazarkowej 52zl. Reszte potrzymaj doslownie kilka dni, az sie wyklaruje, co z ds. Jesli ds go odda, to zostanę skarbnikiem, skoro nikt nie chce na ochotnika. Nie ma sensu teraz przelewac, jak za 4dni sie moze okazac, ze to ds i reszta kasy jest do rozdania dla innych psow. I pieniadze beda fruwac w te i z powrotem.

Zakladam, ze Korek zostanie i te pieniadze beda na rozdanie innym psom, lub do zwrotu Lindy99 w jakiejs czesci, bo bardzo duza sume wplacila. Ja stoje, by to podzielic na kilka kudlatych psow, po 100zl zalozmy na jednego. A do Pudelkowej Skarbonki oddac deklaracje w calosci, bo tam pare groszy ledwie im zostalo.

Ale jeszcze czekamy, jak z tym ds bedzie. Skoro sie nie odzywaja to chyba dobrze. Ja az sie boje, jak mi telefon dzwoni :D
Martka, moze wyslij dzis niesmialego sms, jak tam? jak tz w ds. Czy nie narzucamy sie?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

taa :(

lika, tak, wplata doszla :) wyszlo w sumie za fryzjera 50zl u Martki, a kosztowal 40zl. stad w 1 psocie- nadplata 10zl u Martki. odpisuje sama, bo cos Martka nie pisze o tym, przegapia.

Kork wrocil, bo warczal dzis na tza, gdy zostali sami w domu. wg mnie to tz anty, wiec Korek glupi nie jest i wyczul. pewnie tz sie nie zna na psach, moze cos zrobil nie tak, jakies nakazy, zakazy, a Korek mial go w nosie.

pisalam wiec od razu do pani Bianki, piekne imie :))))) czy nadal chce Korka, pani zadzwonila, ze chce, ze w pt moze go zabrac ze soba. bo studiuje we Wrocku, a na wekendy na wies do domu jezdzi. rodzice wiedza, zgadzaja sie, zdjecia widzieli. dobrze dac psa w tn piatek, a nie za tydzien, na sam swieta. bo jak znow cos nie tak bedzie to juz zwrot w dzien siateczny w gre nie wchodzi. dlatego ten piatek. z wizyta nie zdazymy jutro. pomyslalam,ze Martka wizyte tutaj we Wro u pani zrobi, albo pani sama do Martki jutro przyjedzie, psa poznac, i pogadaja od razu, na zywo. pani do pt pomysli, zastanowi sie. a z rodzicami i tak rozmowe tel trzeba chociaz zrobic. na wygwizdowiu w 1 dzien nie znajdziemy nikogo na wizyte...

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli cała rodzina nie zgadza się na psiaka to nawet najwspanialszy pies nie będzie się tam czuł dobrze.Pan nie zaakceptował Koreczka a Koreczek mądre zwierzę nie zaakceptowało Pana i to wszystko na temat.Inaczej znosi się psa z problemami jeżeli cała rodzina jest zdecydowana na psiaka.Ja nie bardzo jestem za adopcjami do dziewczyn,które mieszkają z chłopakiem i nie mają ustabilizowanej sytuacji rodzinnej i mieszkaniowej.Korek znajdzie dom tylko potrzeba troszkę czasu aby znaleźć mu odpowiedni dom.

Link to comment
Share on other sites

w tym drugim domu, ja sie boje, ze Korek sie sprawdzi w domu z psami. z 2 samcami i 1 sunia. czy bedzie chcial rzadzic i podgryzac psy.
nie bylo mozliwosci jeszcze sprawdzic, jak on na psy reaguje.
z rezydentka u Martki zyje w zgodzie, ale byl w gosciach i na rezydenta naskoczyl, na spacerach tz zaczyna psy obszczekiwac.

ds z psami moze sie sprawdzic, ale ds musi wiedziec, jak sie zachowywac i jak psu zasady wyznaczyc jasno i wyraznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...