Jump to content
Dogomania

totalnie zakocona - 16 + 8 kociaków, persica i prawie egzotyk POMOCY


missieek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Mraulina']Ja bym miała coś niecoś na bazarek.
Mogę też uruchomić koleżanki.
A jakiegoś kota to może by koleżanka wzięła na DT, bo jej niedawno rezydentka umarła.[/QUOTE]

Bazarek na koty mogę zrobić ja. Co do kota, najlepiej zadzwonić do missieek mogę podać nr tel. Bo na dogo ostatnio nie zagląda. Może persice Dżamile?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, po dość długiej nieobecności. Mam pytanie czy macie dostępne jakieś młode kociaki?

Znajomy chciałby przygarnąć kociaka. Zależy im, żeby był młody, bo mają już 2 pieski (boksery) i chcą żeby się zwierzaki dogadywały. Kociak byłby domowo-wychodzący. Mieszkają na wsi, wiec terenów do buszowania miałby pod dostatkiem :-)


Pozdrawiam serdecznie - również w imieniu dzikuska-Abi, która choć wciąż nietoleruje smyczy ślicznie chodzi na spacery po okolicznych łąkach ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Colette']Witam, po dość długiej nieobecności. Mam pytanie czy macie dostępne jakieś młode kociaki?

Znajomy chciałby przygarnąć kociaka. Zależy im, żeby był młody, bo mają już 2 pieski (boksery) i chcą żeby się zwierzaki dogadywały. Kociak byłby domowo-wychodzący. Mieszkają na wsi, wiec terenów do buszowania miałby pod dostatkiem :-)


Pozdrawiam serdecznie - również w imieniu dzikuska-Abi, która choć wciąż nietoleruje smyczy ślicznie chodzi na spacery po okolicznych łąkach ;-)[/QUOTE]
nie wiem czy kontaktowałaś się już może z missieek telefonicznie. Ma jednego młodego kota, ale już nie kociaka. Na razie małych kociąt brak.. chyba to cisza przed burzą ..:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...