Jump to content
Dogomania

Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yunona']Trzymamy kciuki za oboje :)[/QUOTE]

Ja również mocno trzymam.

Iskiereczka jest przecudna oby szybko znalazła domek. Czy sunia ma wątek na dogo? I ogłoszenia?

DT dla Ludwiczka to w tym momencie jego jedyna szansa na opuszczenie schroniskowego boksu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety nasz Ludwiś szczęścia nie ma :-(
cyt.:
"Iskierka adoptowana. Jeszcze poczekajmy z dziką radością :) bo zobaczymy jak ułożą się relacje z kotami. Ale nie sądzę aby był z tym problem. Tak, miał przyjechać Ludwiczek... i przyjedzie tylko... znów musi poczekać. Pierwszeństwo mają te chore, a Ludwiś jest w cokolwiek lepszym stanie od umierającego owczarka Kazika i połamanego Ptysia :("

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Niestety nasz Ludwiś szczęścia nie ma :-(
cyt.:
"Iskierka adoptowana. Jeszcze poczekajmy z dziką radością :) bo zobaczymy jak ułożą się relacje z kotami. Ale nie sądzę aby był z tym problem. Tak, miał przyjechać Ludwiczek... i przyjedzie tylko... znów musi poczekać. Pierwszeństwo mają te chore, a Ludwiś jest w cokolwiek lepszym stanie od umierającego owczarka Kazika i połamanego Ptysia :("[/QUOTE]

Oj, szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Niestety nasz Ludwiś szczęścia nie ma :-(
cyt.:
"Iskierka adoptowana. Jeszcze poczekajmy z dziką radością :) bo zobaczymy jak ułożą się relacje z kotami. Ale nie sądzę aby był z tym problem. Tak, miał przyjechać Ludwiczek... i przyjedzie tylko... znów musi poczekać. Pierwszeństwo mają te chore, a Ludwiś jest w cokolwiek lepszym stanie od umierającego owczarka Kazika i połamanego Ptysia :("[/QUOTE]

A ja już się tak cieszyłam, że Ludwiś ma szansę na DT.

Rozumiem, że są psiaki w większej potrzebie, ale z drugiej strony zawsze mogą być bardziej potrzebujące i Ludwiś nigdy się nie doczeka:-(

[quote name='kolejna kobietka']Ludwiś ma wyróżnienie na tablicy do 22 lipca, wcześniej była Bydgoszcz, ostatnio Toruń, dzisiaj zmieniłam na Gdańsk, nie wiem już co robić :sad:[/QUOTE]

Ja też co jakiś czas zmieniam Cindy miasta, żeby mi nie skasowali na gumtree i tablicy zrobiłam z trzech różnych maili, jako trzech użytkowników.
Jak wchodzę na jakiś portal ogłoszeniowy i czytam tytuły to bym te wszystkie pieski chciała wziąć do domu

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja jest taka, że mamy psiaka z urazem tylnej łapy. Łapa powinna być gwoździowana. Dlatego znowu Ludwik musi poczekać, bo dla chłopaków nie ma BDT, a nie sposób tylu psików umieścić w płatnych miejscach.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Sytuacja jest taka, że mamy psiaka z urazem tylnej łapy. Łapa powinna być gwoździowana, a w schronisku możliwa jest jedynie amputacja. Dlatego znowu Ludwik musi poczekać, bo dla chłopaków nie ma BDT, a nie sposób tylu psików umieścić w płatnych miejscach.[/QUOTE]


A czy ten psiaczek z urazem łapy ma wątek na dogo???

Link to comment
Share on other sites

To jest Ptyś, który wymagał pilnej pomocy weterynaryjnej, bo ciągnął za sobą łapkę :(.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/954625_555611721147499_1381284653_n.jpg[/IMG]


Zdjęcie przed podróżą:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p320x320/971356_556288527746485_1853230088_n.jpg[/IMG]


Ptyś pojechał wczoraj do Warszawy darmowym transportem prosto do klinki. Jest pod opieką Stowarzyszenia 4 Dogs.


Ludwiczek będzie musiał jeszcze poczekać, chyba, że ktoś zaporoponuje dla niego DT za zwrot kosztów utrzymania, ale na razie nie ma nikogo chętnego :(.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Ciocie ciocie najnowsze wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi:
cyt.:
"Ludwik wyjdzie z więzienia niedługo! - Nie wiem ile osób wczoraj zobaczyło info zatem raz jeszcze całemu światu pragniemy ogłosić radosną wieść - Znalazła się osoba, która zorganizowała DT dla Ludwiczka:))))) Psiak przyjedzie w najbliższym możliwym terminie:) No i znowu pomógł cały łańcuszek dobrych ludzi:) Dziękuję: Wandzie T., Alicji K., Małgosi za abstrakcyjny gust;) (zupełnie jak mój:))) i Pa Uli za przyszły transport:) Ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

domek tymczasowy jest w Warszawie, gdyby ktoś chciał wesprzeć Ludwisia podaję konto:

[B]koniecznie w tytule "Ludwik":[/B]
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA!
ul. Kawęczyńska 16 lok 42a
03-772 Warszawa

Nr konta: 47 2030 0045 1110 0000 0255 4530

swift GOPZPLPW
IBAN -PL47 2030 0045 1110 0000 0255 4530

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...