Jump to content
Dogomania

Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy ma ktos konto online, z ktorego moglby zaplacic za wyroznienie ogloszenia (jak wyzej napisalam darczynca jest) i moglby wystawic Ludwisiowi nowe na tablica.pl? ja niestety nie moge, gdyz nie mam konta, wczesniej korzystalam z brata, ale chwilowo jestesmy na "sciezce wojennej", a od toyoty sie nie doczekam... trzeba by zmienic glownie tytul, zeby sie nie skapneli, ze to dubel, bo takie usuwaja i moze by sie udalo... sprobowac warto, bo dla Ludwisia kazdy dzien sie liczy..

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogę wyróżnić tego ogłoszenia Ludwika, bo to ktoś inny wystawia Ludwika na tablicy na siebie: [URL]http://tablica.pl/oferta/maly-wesoly-piesek-szuka-domu-ID27ftj.html#e1187f8ebf[/URL]. Moje ogłoszenie zostało usunięte przez tablicę.

Pieniądze na wyróżnienie oczywiście prześlę tej osobie, tylko trzeba ustalić kto go wystawia.


Wybaczcie, że działam z opóźnieniem, ale oprócz pomocy psom, mam jeszcze rodzinę, pracę i obecnie 12 psów pod opieką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...