Jump to content
Dogomania

Saba ma DS w Toruniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc w sterylizacji i ogłoszeniach !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kolejna kobietka']cioteczki, wzielam na siebie ogloszenie na tablica.pl i bede codziennie badz co drugi dzien aktualizowac, zeby bylo nieustannie u gory:
[URL]http://tablica.pl/oferta/sabcia-sunia-kochajaca-ludzi-ID2lKfZ.html[/URL]

zmienilam troszke imie i moderator sie nie skapnal :)[/QUOTE]

Oby wreszcie ktoś odpowiedni Sabcię wypatrzył

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sytuacja jest taka, że jedna gmina zrezygnowąła z usług "naszego" schroniska. Powodem jest obniżenie kosztów. Psy zostaną przewiezione do schroniska w Łodzi. Niestety nie wiem, czy to będzie rzeczywiście Łódż na Marmurowej, gdzie jest przepełnienie i raczej nie chcą już kolejnych psów. Jest podejrzenie, że chodzi o Łódż na Kosodrzewiny, gdzie psy po 2- 3 tyg. pobytu trafiają do obozu koncentracyjengo w Wojtyszkach. Być może dotyczy to Saby. Nie wiem z jakiej jest gminy. Psy mają opłacony pobyt tylko do końca marca.

Link to comment
Share on other sites

Saba jest w schronisku w kujawsko-pomorskim, jeżeli chodzi o transport to zawsze można go zorganizować, problem w tym, że nikt nie jest chętny do adopcji Saby, a na tymczas bądź hotelik potrzebne by były fundusze, więc nie mamy na nią pomysłu :sad: nie wiem, czy pisać po fundacjach, żeby pomogly? chociaż pewnie też zapsione...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Saba jest w schronisku w kujawsko-pomorskim, jeżeli chodzi o transport to zawsze można go zorganizować, problem w tym, że nikt nie jest chętny do adopcji Saby, a na tymczas bądź hotelik potrzebne by były fundusze, więc nie mamy na nią pomysłu :sad: nie wiem, czy pisać po fundacjach, żeby pomogly? chociaż pewnie też zapsione...[/QUOTE]


Trzeba próbować bo żal psicy, ona przez tą samotność jest taka zaborcza i agresywna wobec innych psów :(
Mi to nie jest potrzebne gdzie jest, bo jedyne co mogę, to wpłacić coś jednorazowo.
Jedna cioteczka pytała na początku wątku kilka razy, może miała jakiś pomysł a kuj. - pom. niewiele mówi...

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie Saba została uśpiona, nie mogłam jej znaleźć w schronisku. Mam taką nieoficjalną informację, możliwe jednak, że to pomyłka, bo wet nie mógł sobie przypomnieć.

Nie zapisałam sobie jej numeru schroniskowego, dlatego nie mogą sprawdzić w papierach co się z nią stało.

Link to comment
Share on other sites

to jest szansa, że to nie ona?!?! mam już roztrój żołądka dosłownie!!! błagam, żeby to była pomyłka!!!!!!!!!!!!!!!! :bigcry::bigcry::bigcry:
Saro, a jeszcze niedawno uśpili taką pręgowaną sunię, troszkę podobną do amstaffki, bała się bardzo i chowała w kąt i pomimo tego, że zaczęła się otwierać na ludzi i tak ją uśpili! :shake::shake::shake: :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mnie to zdołowało, ale jeszcze będę jej szukać. Jest prawie 500 psów, siedzą w budach, bo zimno. Na pewno nie ma jej w tym kojcu co zawsze, policzyłam kartki na boksie. Nie byłam miesiąc w schronisku, dziecko mi chorowało. Mogła zostać przeniesiona do innego boksu. Jakoś nie wierzę w jej adopcję. U nas suki nie cieszą sie powodzeniem, bo nie są sterylizowane i ludzie myślą stereotypowo - suka= problem, no chyba, że ładna, młoda lub rasowa, to się ktoś prędzej skusi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...