Jump to content
Dogomania

Saba ma DS w Toruniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc w sterylizacji i ogłoszeniach !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='toyota']W akcie desperacji wysłałam ją do Fundacji, żeby ją wystawili na stronie niemieckiej do adopcji i powiedzieli, że jest zbyt amstaffowata, więc w Niemczech nie znajdzie domu.

Natomiast ten pręgowany pies jest na 100 % po suce amstaffce, chociaż też pewnie byś powiedziała, że zwykły kundelek nie mający nic wspólnego z TTB. Waży ok. 12 kg. [B]Ot amstaffkę pokrył zwykły kundelek i wyszłedł z tego mezaliansu też kundelek tyle, że pręgowany.[/B] [B]Do psów sadzi się okrutnie:[/B]

Psy schroniskowe rodowowodów nie mają, możemy tylko przypuszczać, [B]że niektóre mają cechy jakiś ras[/B].[/QUOTE]

dalej nie rozumiesz o co mi chodzi?
prążkowany kundelek ... twierdzisz, że jego agresja to "po matce"?


wiesz, na "własnym" podwórku każdego dnia na spacerach spotykam rodzinnego labradora który zamordowałby każdego psa i każdą sukę
toler retrivera który rzuca się nie tylko na inne samce ale i ludzi
kiedyś była suczka wielkością i wyglądem ogólnym przypominająca ratlerka, wtopiła zęby w moje udo uprzednio dobiegając w tempie charta do mnie jakieś 15 metrów i uwierz że one z TTB nie miały i nie mają nic wspólnego


zasadniczo to mój ostatni post bo chyba raczej nie ma już o czym gadać

suni życzę aby darowano jej życie i spotkała na swej drodze mądrego właściciela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Dobrze, widzę, że wszyscy chcecie pomocy, a jak trzy razy pytam, skąd jest sunia, to nikt nie wie?[/QUOTE]

przykro mi, ale schronisko niestety nie chce wspolpracowac z wolontariuszami i nie mozemy publicznie podawac takich informacji, moze byc przez to zakaz wstepu, a jezeli chodzi o transport to zawsze mozna to zorganizowac...

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

Wstawiłam Pręguska tylko po to, żeby pokazać, że mało w nim amstaffa, a jest po suce amstaffce.

Dlatego trudno jest wyrokować, że Saba nie ma nic z amstaffa. W schronisku uważana jest za mix amstaffa i ja też ją tak postrzegam. Dla mnie ma to o tyle znaczenie, że:
- szukam dla niej tak odpowiedzialnego domu, jakiego szukałabym dla amstaffa.
- Saba jest gabarytowo podobna, a także tak silna.
- jest wpatrzona w człowieka podobnie jak ta właśnie rasa
- w niewłaściwych rękach może być niebezpieczna dla zwierząt
Podsumowując- bardziej przypomina amstaffa z natury czy z wyglądu niż jamnika, yorka czy kaukaza.

Paranoi na amstaffy nie mam, wręcz przeciwnie, polubiłam, odkąd poznałam kkasiiiar.

Link to comment
Share on other sites

Saba ma depresję po przeniesieniu do blaszaka.

Ona tak bardzo chciałaby mieć swojego człowieka :(.

To nie jest jakaś bestia, oczywiście musi być pod kontorolą i nie może być w domu ze słabszymi od siebie psami. Ona zagraża tylko małym psiakom i to w sytuacjach kryzysowych, nie rzuca się na każdego z rządzą mordu :(.


[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9937/b14i.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Biedna sunia. Strasznie mi jej szkoda, a to zdjęcie mówi samo za siebie:(
[B]
toyota[/B] co możemy zrobić? Oczywiście poza znalezieniem DS. Jeżeli w schronisku przykleją jej łatkę killerki, to raczej szybko to nie nastąpi, o ile w ogóle.

Mój pies w młodości też miał kilka przypadków, że o mały włos, a miałby na sumieniu mniejszych od siebie, oczywiście zawsze był pod kontrolą i nic poważnego się nie stało. Natomiast w stosunku do ludzi jest to najukochańszy pies na świecie, dlatego wiem, że należy dawać szansę.

Czy dobrze zrozumiałam, że Saba w chwili obecnej jest odseparowana od innych psów? Eh... no strasznie ta cała sytuacja zapadła mi w pamięc :(

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam tu na wątek, ale nic nie piszę, bo nic nie mogę. Na tym zdjęciu zupełnie nie przypomina tej Saby z pierwszej strony.
Toyota, a myślisz, że ogłoszenia internetowe dla niej mają sens ? Mogłabym jej wykupić mały pakiet, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Może powysyłać zapytania do fundacji ?

Link to comment
Share on other sites

To chyba nie ma sensu, fundacje mają pod opieką więcej psów, albo finansują psy w hotelach gdzie jest ich więcej. To nie byłoby bezpieczne.

Sabie potrzebny jest człowiek. To naprawdę absolutnie bezpieczny dla ludzi pies.


Fundacje zrobią aferę, że Saba siedzi z innymi psami i skończy się to jej uśpieniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...