Jump to content
Dogomania

BONIEK - młody labkowaty - jego pan umarł, pomóż mu obetrzeć łzy i smutek!! - OSTRÓDA


Matusz

Recommended Posts

[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]

pani odezwała się tylko raz na maila, ja jej odpisałem i do tej pory cisza...[/B][/COLOR][/quote]

Nie dobra pani :mad: .....oj niedobra....:mad:
Ale nic na siłę :shake:.....Boniek musi trafić do super domku i trafi....mam nadzieje, że już lada dzień....zima idzie a On nie może siedzieć sam :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to wystawiam Bonia znowu .......


[URL="http://www.allegro.pl/item254709393_prawie_biszkoptowy_labrador_a_samotny_jak_pies_.html"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/128x96/254/70/93/254709393[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item254709393_prawie_biszkoptowy_labrador_a_samotny_jak_pies_.html"][COLOR=#0000ff]Prawie biszkoptowy labrador a samotny jak pies !!![/COLOR][/URL]


Mati a mozna by mu jakies nowe zdjecia zrobic ?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B]miałem przed chwilą telefon w sprawie Bońka, pani chyba z ostródy, bo wiedziała gdzie jest schronisku...


chciała jeszcze dzisiaj zobaczyć Bońka, podałem namiary na schronisku...

ale coś czuję, że to nie wypali.. bo ona mówi, że ona dzwoni w sprawie tego labradora Bońka, a jak go zobaczy to.... bo przecież Boniuś jest mniejszy [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]miałem przed chwilą telefon w sprawie Bońka, pani chyba z ostródy, bo wiedziała gdzie jest schronisku...


chciała jeszcze dzisiaj zobaczyć Bońka, podałem namiary na schronisku...

ale coś czuję, że to nie wypali.. bo ona mówi, że ona dzwoni w sprawie tego labradora Bońka, a jak go zobaczy to.... bo przecież Boniuś jest mniejszy [/B][/COLOR][/quote]

a mówiłeś, zeby jutro przyszli jak my bedziemy w schronie ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidka_park']a mówiłeś, zeby jutro przyszli jak my bedziemy w schronie ????[/quote]


[COLOR=Navy][B]nie... bo pani chciała już dzisiaj zobaczyć Bońka, to pewnie dzwoniła do p.Ewy, ale było jakoś przed 18 i może jutro przyjdą...[/B]

[B]ale ogólnie już przez tel, ta pani jakaś taka nie kumata mi się wydała...:roll:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]nie... bo pani chciała już dzisiaj zobaczyć Bońka, to pewnie dzwoniła do p.Ewy, ale było jakoś przed 18 i może jutro przyjdą...[/B]

[B]ale ogólnie już przez tel, ta pani jakaś taka nie kumata mi się wydała...:roll:[/B][/COLOR][/quote]

moze sie uda, zobaczymy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='cytrynka10']:mad::mad:no własnie nie wiem nie wiem Mateusz gada na mnie ze zaniedbuje a sam nie lepszy:mad::mad:[/quote]

[COLOR=Navy][B]taa, mnie nie ma raptem pare dni,a ciebie pół roku nie było i teraz raptem taka ważna :diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...