Jump to content
Dogomania

BONIEK - młody labkowaty - jego pan umarł, pomóż mu obetrzeć łzy i smutek!! - OSTRÓDA


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewatr']Boniu jak to Boniu ma juz prawie 500 wejsc i 2 obserwatorów
[URL]http://www.allegro.pl/item245524955_prawie_biszkoptowy_labrador_a_samotny_jak_pies_.html[/URL][/quote]


sporo...ale wszyscy myślą,że to duży psiak...jak labrador...
a on nie jest duży...
choć tak samo kochany...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']I jak Mati kontaktowałes sie z tą Pania z allegro co Ci wczoraj Pw wysłałam ?;)[/quote]
[COLOR=Navy][B]
jeszcze nie,
nie za bardzo wiem jak sklecić coś

poza tym wiesz jak jak lubię pytania "czy lubi dzieci" etc :evil_lol:

może mi pomożesz coś razem napiszemy i jej odpisze:p[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matusz5']
[B][COLOR=navy]jeszcze nie, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]nie za bardzo wiem jak sklecić coś[/COLOR][/B]

[B][COLOR=navy]poza tym wiesz jak jak lubię pytania "czy lubi dzieci" etc :evil_lol:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=navy]może mi pomożesz coś razem napiszemy i jej odpisze:p[/COLOR][/B][/quote]

pomóc mogę :lol: tylko ja psa na oczy nie widziałam i tak serio to pojecia
nie mam jak on sie zachowuje ?

Co do naszych ukochanych pytan o dzieci :evil_lol: to ja zawsze odpowiadam cos w tym guscie : ze w warukach schroniska nie mamy mozliwosci sprawdzic jego reakcji na dzieci ale np, pies jest spokojny i dobrze nastawiony do odwiedzajacych go ludzi więc i z [B]grzecznymi[/B] dziecmi nie powinno byc rowniez problemu .........

No chyba ze Boniu jest niecałkiem grzeczny ??? Jak to z nim jest ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']pomóc mogę :lol: tylko ja psa na oczy nie widziałam i tak serio to pojecia
nie mam jak on sie zachowuje ?

Co do naszych ukochanych pytan o dzieci :evil_lol: to ja zawsze odpowiadam cos w tym guscie : ze w warukach schroniska nie mamy mozliwosci sprawdzic jego reakcji na dzieci ale np, pies jest spokojny i dobrze nastawiony do odwiedzajacych go ludzi więc i z [B]grzecznymi[/B] dziecmi nie powinno byc rowniez problemu .........

No chyba ze Boniu jest niecałkiem grzeczny ??? Jak to z nim jest ?[/quote]
[COLOR=Navy][B]
on jest grzeczny i spokojny, z moich obserwacji to wynika, wiec nie powinno być problemy z dziećmi...

możesz mi podać maila do tej pani?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][B]a więc napisał ja tak:
[/B][/COLOR]
[COLOR=Navy][B]"Witam, z tej strony wolontariusz ostródzkiego schroniska, w którym znajduje się Boniek.

W warunkach schroniska nie mamy możliwości sprawdzić jego reakcji na dzieci ale pies jest spokojny i dobrze nastawiony do odwiedzających go ludzi więc i z grzecznymi dziećmi nie powinno być również problemu...

Boniek nie wymaga leczenia, jedynie co trzeba zrobić, to zaszczepić na wirusówki, i jeszcze raz odrobaczyć. Pies jest zaszczepiony na wściekliznę i odrobaczony także, ale zawsze po schronisku należałoby odrobaczyć jeszcze raz.

Schronisko znajduje się w Ostródzie, województwo warmińsko-mazurskie, 40km za Olsztynem.

Proszę pamiętać, także, że gdyby pani zdecydowała się na adopcję Bońka, przed tym któryś z naszych wolontariuszy przeprowadził by kontrolę przed adopcyjną, jest to stały proceder w adopcjach.

pozdrawiam
Mateusz Król"[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B]przypomnę Wam jak wygląda Boniek ;) zdjęcia z dzisiaj

[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/875/tnimg3605rt2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7998/tnimg3607fa2.jpg[/IMG]




pani odezwała się tylko raz na maila, ja jej odpisałem i do tej pory cisza...[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...