Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję Kochane. Powiem Wam że ten pies to wariat, widać że ją boli, ciężko się jej siusia itd ale w chwili radości całkowicie o tym zapomina i dzisiaj skakała wokół mnie i taty jak zupełnie zdrowy pies, wczoraj mnie zaczepiała żebym jej piłkę porzucała- szok. Mój mały twardziel:)



Pozwolę sobie zaprosić wszystkich odwiedzających na bazarek dla rottków z fundacji (mojego dzieła). Kończy się im karma, piesków jest obecnie ok 13-16, wczoraj do hotelu dojechał kolejny. Jak łatwo się domyślić potrzeba dużo karmy na wykarmienie takiej gromady, dodatkowo kilka piesków musi jeść karmę specjalistyczną czyli kolejne koszta... Pomóżmy napełnić michy!:multi:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236407-Kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-drobiazgi-Zbieramy-na-karm%C4%99-dla-Rottk%C3%B3w-Do-3-12-22-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ciocie:) Dziwi mnie że ktoś o nas jeszcze pamięta:evil_lol:

Od środy jeździmy na zastrzyki przeciwbólowe i przeciwzapalne do jutra włącznie, we wtorek ma przyjechać specjalista od rtg więc wtedy będzie kolejne zdjęcie robione. I w sumie tylko tyle wiem bo bez zdjęcia ani rusz. Dalej kuśtyka a nudzi jej się strasznie:shake: Jak spać już nie może to leży i gapi się na mnie- takie ma teraz interesujące życie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ja bym mimo wszystko jej tak drastycznie ruchu nie ucinał.Co to za życie dla aktywnego psa bez ruchu.Liczy sie jakość życia ,a nie długość.[/QUOTE]

Chciałabym jej nie ucinać ale ona długo nie daje rady na jeden tylniej nodze podskakiwać, męczy ją to. Nie może tego jednego "zdrowszego" biodra obciążać bo też jest w kiepskim stanie a wykonuje teraz podwójną pracę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']To ona na 1noge w ogóle nie chodzi??:shake:To masakra[/QUOTE]

No nie... Kuśtyka od tygodnia, w ogóle nie stawiała jej na ziemię, po zastrzykach trochę się nią podpiera.

[quote name='Kaaasia']A może spróbuj się z nią bawić w szukania czegoś, np porozkładaj ładnie pachnące smaczki po mieszkaniu i niech szuka. Taka zabawa też może wymęczyć :smile:[/QUOTE]

Właśnie muszę coś kombinować a to świetny pomysł! Bo przez te gryzaki co teraz ciągle ciumka, konga i bark ruchu roztyje się:roll: Myśl Kasia dalej bo Ty masz zawsze dobre pomysły:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Pomysł Kasi wypróbowany w praktyce- intensywny zapach wędzonej ryby nadal unosi się w powietrzu:lol: a pies wniebowzięty cały czas teraz wszytko wącha. Pobawiłam się z nią na leżąco szarpakiem i to tyle z jej atrakcji dzisiejszego dnia;)
Czekam na dalsze pomysły.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

cześć Bestyjki
Jak się czuje dziewczynka?

co do zabaw hmm...
z takich bez łażenia i skakania to ja bawię się z Luną w :
-która ręka(czyli musi zgadnąć w której dłoni ukryłam smaczka)
-zabierz smakola(musi lizaniem,szturchaniem otworzyć zaciśniętą pieść żeby zabrać smaka)
-smaczek pod kubkiem( biorę 3 kubki do góry dnem-jeden z smaczkiem i ..szukamy )
-dorwij smaczka( chowam coś w małym pudełku ,zamyka i Luna musi dobrać się do tego)

jak coś mi jeszcze wpadnie to dopiszę

Edited by marta.k9080
Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']super że pomysł wypalił:)[/QUOTE]

Trzeba będzie powtórzyć:lol:

[quote name='Kaaasia']Niech dziewczyna odpoczywa i się regeneruje. Chyba zima to będzie dla niej ciężka sprawa :shake:
Gdzieś na forum bokserowym był temat jak się [B]bawić z psem który nie może chodzić[/B] ale nie mogę go odszukać :roll:[/QUOTE]

Jak to strasznie brzmi...

[quote name='marta.k9080']cześć Bestyjki
Jak się czuje dziewczynka?

co do zabaw hmm...
z takich beż łążenia i skakania to ja bawię się z Luną w :
-która ręka(czyli musi zgadnąć w której dłoni ukryłam smaczka)
-zabierz smakola(musi lizaniem,szturchaniem otworzyć zaciśniętą pieść żeby zabrać smaka)
-smaczek pod kubkiem( biorę 3 kubki do góry dnem-jeden z smaczkiem i ..szukamy )
-dorwij smaczka( chowam coś w małym pudełku ,zamyka i Luna musi dobrać się do tego)

jak coś mi jeszcze wpadnie to dopiszę[/QUOTE]

Dziękuję że pytasz- czuje się lepeij, codzienne zatrzyki pomagają, dalej kuleje ale przynajmniej pobiegnie kawałek na spacerze a wcześniej nawet tą nogą nie dotykała ziemi. We wtorek rtg i diagnoza co dalej.

Z tym pudełkiem i kubkami to świetny pomysł:multi: Trzeba wypróbować koniecznie.

[quote name='Bobryna']Kaaasia, marta.k9080 świetne pomysły z tymi zabawami :klacz:
Besti możesz spróbować schować/zawinąć w kocyk jakąś zabawkę, którą Bestia lubi i będzie chciała dorwać ;)[/QUOTE]

Oooo w to też się bawimy pod kołdrą, każdy pies chyba to lubi:lol:

[quote name='unikatowydiament']miłego popołudnia:)[/QUOTE]

Dziękuję i wzajemnie- to będzie bardzo leniwe popołudnie...




Pokażę Wam jaka Bestia jest kochana- zostawiła swojej pańci jeszcze troszkę miejsca na kanapie- no pies cudo:grin:
[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7595/dsc08106b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

hej!cieszę się ,że moje propozycję Ci się podobają.Może Bestyjce też przypadną do gustu.
Z całej siły ściskam kciuki za wtorkową diagnozę.
Kochana psinka..na pewno wciśniesz się na tej kanapie gdzieś obok niej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...