Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bobryna']Co tam ciekawego słychać? ;)[/QUOTE]

Dobrze:) Właśnie kontaktuje się z fundacja Rottka, byćmoże będę ich wolontariuszem:multi: chociaż nie mam o tym najmniejszego pojęcia hehe

[quote name='monika&karol']Bestyjko spóźnione ale szczere życzonka :BIG: STO LAT!! :new-bday:

Tort jest czadowy!!! Ostatnio Figowa robiła ciastka, Ty tort. Mam motywacje żeby moim następnym razem taki prezent upichcić :lol:[/QUOTE]

Bestyja dziękuję za życzenia:) Jak następnym razem? Rób teraz. Ja pokroiłam wątróbkę, wcale nie mieliłam, reszta składników do michy, pomerdałam łyżką i już:lol:

[quote name='Ptysiak']Dobry wieczór Bestyjki :)[/QUOTE]

Dobry wieczór Ptyśki:)







Mam pytanie. Też Was wkurza ta reklama na tvn-ie z małpami o king-kongu?:angryy: Mój pies dostaje przy niej szału........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Mam pytanie. Też Was wkurza ta reklama na tvn-ie z małpami o king-kongu?:angryy: Mój pies dostaje przy niej szału........[/QUOTE]
Na szczęście mało oglądam TV a właściwie w ogóle i nie widziałam reklamy. Sądząc jednak po tym co piszesz i nawet Bestyjkę wkurza to się cieszę, że jej nie widziałam :evil_lol:

Miłego dnia Bestyjki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Bestyjko kochana wybacz spóźnialskim:oops:

Wszystkiego najlePSIEgo:loveu:
[IMG]http://i49.tinypic.com/10xvcer.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ojej torcik:lol: Dziękujemy, szkoda że nie można zjeść, wygląda smakowicie:evil_lol:

[quote name='Ptysiak']Na szczęście mało oglądam TV a właściwie w ogóle i nie widziałam reklamy. Sądząc jednak po tym co piszesz i nawet Bestyjkę wkurza to się cieszę, że jej nie widziałam :evil_lol:

Miłego dnia Bestyjki :)[/QUOTE]

U mnie najczęściej leci tvn dlatego tylko bo też malo oglądam tv. A na marginesie moja Bestia ogląda telewizje, kiedyś Wam pokażę:evil_lol:

[quote name='Kaaasia']Cześć Bestyjki :smile:[/QUOTE]

Cześć Olijki:)

[quote name='szalej']Spóźnione życzenia i od nas!
Ten czas strasznie leci, zaraz i moja będzie tyle miała...[/QUOTE]

Dziękujemy za życzenia:) To szykuje się kolejna imprezka!

[quote name='marta.k9080']witaj Bestyjko,co słychać?[/QUOTE]

Wiatanko, zaraz napiszę co słychać........

[quote name='Bobryna']Daj znać, jak wolontariat dojdzie do skutku ;) Tej reklamy z king-kongiem nie widziałam, a psy nie interesują się w ogóle TV. Za to wkurza mnie reklama plusa z tymi facetami, co śpiewają no no, there's no limit! :onfire:[/QUOTE]

No no, no no no there's no limit!!!! Specjalnie dla Ciebie:evil_lol:

[quote name='Ptysiak']Dobrej nocy Bestyjki :loveu:[/QUOTE]

Dziękujemy i wzajemnie Ptysiaczki:)






Jechałam dzisiaj do schroniska, pierwszy raz, niechcący minęłam, wjechałam w najbliższa ulicę na prawo żeby gdzieś dalej zawrócić i co? I wjechał we mnie jakiś baran, przyjechała policja i stwierdzili że to moja wina:angryy: Normalnie koniec świata się zbliża chyba, myślałam że stwierdzą tak jak było naprawdę a oni zrobili tak jak było najprościej dla nich. Zadawali mi pytania jakbym była pustą dziewuchą... Na sądzenie się nie mam czasu więc przyjęłam mandat. Nie chce mi się o tym myśleć nawet. Szkoda mi tych piesków których nie odwiedziłam, a mam prezenty dla nich, pojadę w niedzielę. Ehhhhh....:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Besti']

Jechałam dzisiaj do schroniska, pierwszy raz, niechcący minęłam, wjechałam w najbliższa ulicę na prawo żeby gdzieś dalej zawrócić i co? I wjechał we mnie jakiś baran, przyjechała policja i stwierdzili że to moja wina:angryy: Normalnie koniec świata się zbliża chyba, myślałam że stwierdzą tak jak było naprawdę a oni zrobili tak jak było najprościej dla nich. Zadawali mi pytania jakbym była pustą dziewuchą... Na sądzenie się nie mam czasu więc przyjęłam mandat. Nie chce mi się o tym myśleć nawet. Szkoda mi tych piesków których nie odwiedziłam, a mam prezenty dla nich, pojadę w niedzielę. Ehhhhh....:-([/QUOTE]

Ojej to bardzo niefajna sytuacja:watpliwy::glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']
Jechałam dzisiaj do schroniska, pierwszy raz, niechcący minęłam, wjechałam w najbliższa ulicę na prawo żeby gdzieś dalej zawrócić i co? I wjechał we mnie jakiś baran, przyjechała policja i stwierdzili że to moja wina:angryy: Normalnie koniec świata się zbliża chyba, myślałam że stwierdzą tak jak było naprawdę a oni zrobili tak jak było najprościej dla nich. Zadawali mi pytania jakbym była pustą dziewuchą... Na sądzenie się nie mam czasu więc przyjęłam mandat. Nie chce mi się o tym myśleć nawet. Szkoda mi tych piesków których nie odwiedziłam, a mam prezenty dla nich, pojadę w niedzielę. Ehhhhh....:-([/QUOTE]

Ale sytuacja :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']W końcu wpadłam tu do was :D
Bestyjka jest po prostu piękna, możnaby na nią ciągle patrzeć :loveu: A jeszcze w różowych obrożach wygląda epicko :D
Spóźnione życzonka dla ślicznotki![/QUOTE]

Witamy! W końcu się doczekałyśmy odwiedzin:eviltong: Dziękujemy za komplementy i życzenia!

[quote name='marta.k9080']Ojej to bardzo niefajna sytuacja:watpliwy::glaszcze:[/QUOTE]

Bardzo bardzo:shake:

[quote name='Bobryna']Nie mam co prawda prawka, ale współczuję mandatu (i ogólnie nieprzyjemnej sytuacji), zwłaszcza, że nie zasłużony :shake:
A z autem ok?[/QUOTE]

Nie ma sprawiedliwości, jeździ człowiek spokojnie, codziennie a bez mandatów i punktów karnych, wiecznie prawym pasem to uderzą we mnie i stwierdzą że moja wina, brak słów. Moje auto ma wielką zaletę: jest niezniszczalne i niezawodne. Felga trochę wygięta, ślady plastiku które da się zetrzeć i kilka rysek, nie jest źle.

[quote name='understandme']Ale sytuacja :roll:[/QUOTE]

Do pozazdroszczenia;)




A tu dowód na to że ten potwór ogląda telewizję:lol: Chociaż najczęściej robi to z kanapy.
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7290/dsc08039q.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...