Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

[quote name='mar.gajko']Z bazarku losowego dla Maxa i Fizi na koncie Braci Mniejszych jest do podziału 200 zł.[/QUOTE]

I ja ogromnie dziękuję.:multi:
W pierwszym poście dopisałam [B][SIZE=3]100,00zł[/SIZE][/B], jakie po podziale przypadły [B]Fizi [/B].

Link to comment
Share on other sites

[h=2][/h] [INDENT] Zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/257127-Bazarek-ceramiczny-do-10-wrze%C5%9Bnia-na-moich-tymczasowicz%C3%B3w?p=22408891#post22408891"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post22408891[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U niej nie ma większych zmian. Cały czas tak samo. Wesoła, ma apetyt, bardzo miła i ładna. Jakby ktoś nie wiedział o jej defekcie, uznałby ją za okaz zdrowia.

Tamarko!

bo w Twoich rękach zwierzaki tak pięknieją...

I chwała Ci za to !

Link to comment
Share on other sites

Powoli odnajduję subskrybowane wątki na nowym dogo.
szkoda, ze nie ma instrukcji jak się teraz odnaleźć w nowych funkcjach:(


Dawne subskrypcje to teraz 'moja zawartość' (chyba;)), ale subskrypcje byly lepsze, można było robić foldery i jakoś segregować te wszystkie wątki (przynajmniej ja tak robiłam, osobno np. zakończone bazarki), a tu jest wszystko wymieszane i nie da się usuwać tych wątków (chyba, że sie da to niech mnie ktoś oświeci) i jak wejde na jakiś bazarek tylko go podrzucić to mi sie stale potem pałęta.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj przyszła ostatnia wpłata. 

Właśnie przelałam na konto 143,10zł :)

Jak dojdą proszę o potwierdzenie na bazarkowym wątku :)

 

Bardzo dziękuję i z wdzięcznościa potwierdzam; :calus:

Dzisiaj, tj.13.10.2014 na konto Stowarzyszenia wpłynęło dla Fizi od b-b143.10  zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...