Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

Mierzoną rozwieralność miała zawsze w narkozie i nie dam rady dokładnie określić. Ale oblizuje się, wysuwa przy tym języczek a wcześniej tego nie było, rozgryza karmę i widać ruchy pyszczka. Wcześniej zbierała z ręki i wsysała. W zabawie podgryza a marchewek i jabłek już nie trę tylko daję jak każdemu psu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='tamb']Dziękuję, że pamiętasz o Fizi. Mała ma się bardzo dobrze, jest zupełnie samodzielna. Je sama, jej problem z pyszczkiem jest nieodczuwalny dla mnie. Bawi się, oblizuje, jest ogromna poprawa.[/QUOTE]
Najważniejsze, że jest poprawa i oby tak dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Wspaniale ,że taka poprawa u Fizi.I to jest tylko po sterydach ? Jak długo ma je brać?[/QUOTE]

Tak, tylko po sterydach.
Kuracja łącznie ma trwać 6 m-cy.
Czy będzie kontynuowana ,zależeć ma od jej efektów i ogólnego stanu zdrowia Fizi.

[B]Tamarko[/B], popraw mnie jak coś pokręciłam,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Zrobię, obiecuję. Strasznie jestem zagoniona, przepraszam, że nie zawsze odpowiadam od razu na wątkach.[/QUOTE]
Nic nie szkodzi:)
Z taką gromadą na wolny czas nie ma co liczyć.

Togaa kochana napiszę tutaj.
Zrezygnowałam z podziału z wpłatami za bazarek: osobno za fanty na konto fundacji i osobno za wysyłkę do mnie.
Cioteczki mi pisały, ze mają drogo pobierane opłaty za przelewy i żeby nie narażać ich na dodatkowe koszta wzięłam wpłaty na swoje konto a później przeleje za fanty na fundacje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Nic nie szkodzi:)
Z taką gromadą na wolny czas nie ma co liczyć.

Togaa kochana napiszę tutaj.
Zrezygnowałam z podziału z wpłatami za bazarek: osobno za fanty na konto fundacji i osobno za wysyłkę do mnie.
Cioteczki mi pisały, ze mają drogo pobierane opłaty za przelewy i żeby nie narażać ich na dodatkowe koszta wzięłam wpłaty na swoje konto a później przeleje za fanty na fundacje:)[/QUOTE]

Ok. rozumiem. Przyznaję, że dla nas też tak jest wygodniej.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przyszła ostatnia wpłata więc zaraz przelewam pieniążki na konto fundacji:)
uzbierało się 349,70zł !!!:multi::multi::multi::multi::multi:
Jak dojdą proszę o potwierdzenie na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250505-ROZLICZAM-Firany-i-serwetki-dla-Fizi-do-31-01-20-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Dzisiaj przyszła ostatnia wpłata więc zaraz przelewam pieniążki na konto fundacji:)
uzbierało się 349,70zł !!!:multi::multi::multi::multi::multi:
Jak dojdą proszę o potwierdzenie na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250505-ROZLICZAM-Firany-i-serwetki-dla-Fizi-do-31-01-20-00[/URL][/QUOTE]
Jeszcze niespodziewanie doszła jedna sprzedaż. Czekam na wpłatę więc jak dojdzie to prześlę ją i wtedy będę prosić o potwierdzenie, że pieniądze przyszły:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Jeszcze niespodziewanie doszła jedna sprzedaż. Czekam na wpłatę więc jak dojdzie to prześlę ją i wtedy będę prosić o potwierdzenie, że pieniądze przyszły:)[/QUOTE]

Ok. Poczekamy na całość.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...