Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[quote name='Saththa']Wasiu... a co zamierzasz?? zostawisz go? tj do znalezienia czegokolwiek??
[/QUOTE]

no nie mam za bardzo innego wyjścia... szukam DT u haszczakowych organizacji - jest ich sporo ale to się chyba nie uda :shake: nie odpisują nawet, mogliby chociaz udostępnić na swoich fb, ale też chyba tylko jedni to zrobili... jakby ich to coś kosztowało kurde mol... chyba ja jakaś nienormalna jestem, że wrzucam wszystkie sznupy na fb i www, a nie tylko te w których maczam paluchy bo otwierają mi się oczy i widzę, że inne org tak nie robią, nawet nie odpiszą ech; do schroniska go nie oddam bo tam haszczaki latami siedzą i marnieją, chyba że oddam i dopiero wtedy ktoś od huskych się nim zainteresuje :diabloti:
żebym miała kasę to kupiłabym drugi kojec i nie byłoby obaw, że nawieje no ale niestety :lol: mam nadzieję, że nie zasiedzi się u nas bo nie planowałam mieć huskyego :eek2:

Link to comment
Share on other sites

wstawiliśmy do kojca tą drugą "budę" - jak tam poszliśmy to husky siedział w Sajankowej budzie :shake: mój syneczek biedny nie miał się gdzie schować :lol:

dziś się odezwali z Haszczepaszcze ale też nie mają miejsca, dziewczyna mi napisała, że mogłaby wziąć go do siebie ale dopiero jak tymczasa wyadoptuje, a to wiadomo, że nie wiadomo ile potrwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie wiem... ale nie sadzę żeby się we dwóch zmieścili... mam deczko dość...[/QUOTE]
Zostaw w kojcu zewnętrznym i licz, ze pójdzieeee i nie wróci :evil_lol:


Zezowate szczęście czy inne jeszcze?

Ps. Bazarek muszę zrobić, nie chcesz za mnie? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

nic się Monika nie martw... jesteśmy w podobnym miejscu jeżeli chodzi o kojcowe pieski... u nas też leje i leje a mój bidok siedzi w prowizorycznej budzie zrobionej z drzwi:shake: Pani Longina zaoferowała, że wrzuci w swoje ogłoszenia też twojego haszczaka :) u mnie jest szansa na domek ale Leni musi lubić koty.. a ta może być spory problem..:placz:
edit. a co do organizacji to aż m się nie chce pisac.. ty chyba jesteś faktycznie jakimś wyjątkiem! mega pozytywnym !

Link to comment
Share on other sites

no husky sobie załatwił, że już nie jest w prowizorycznym kojcu...

ja na organizacje nie narzekam za bardzo bo wiem jak jest, że wszyscy zawaleni psami - jedynie przykro, że nawet udostępnienie dla większości jest problemem - pomaga mi w szukaniu domu Patrycja z Fundacji Do Serca Przytul Psa - tu od nas z Myszkowa bo ona prywatnie jest miłośniczką huskych i za to jestem mega wdzięczna bo jakoś - no przy tak specyficznej rasie dobrze mieć wsparcie osoby znającej się na nich

a z takimi osobami jak Pani Longina to sama przyjemność współpracować - skarb!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyna czyli ja, musi Alberta wyadoptować, niby mam dwa chetne domy ale jeszcze muszę pa zrobić a to na razie jak wiadomo loteria. Mam wolne DT, ale tam mogę tylko suczkę dać bo tam dwa samce sieszą z czego jeden silnie dominujący :/.

[quote name='malawaszka']wstawiliśmy do kojca tą drugą "budę" - jak tam poszliśmy to husky siedział w Sajankowej budzie :shake: mój syneczek biedny nie miał się gdzie schować :lol:

dziś się odezwali z Haszczepaszcze ale też nie mają miejsca, dziewczyna mi napisała, że mogłaby wziąć go do siebie ale dopiero jak tymczasa wyadoptuje, a to wiadomo, że nie wiadomo ile potrwa[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']dziewczyna czyli ja, musi Alberta wyadoptować, niby mam dwa chetne domy ale jeszcze muszę pa zrobić a to na razie jak wiadomo loteria. Mam wolne DT, ale tam mogę tylko suczkę dać bo tam dwa samce sieszą z czego jeden silnie dominujący :/.[/QUOTE]

no to 3mamy za szybką dobra adopcję!

[quote name='Pink']I jak Waszku spedziliscie noc?[/QUOTE]

tez sie dołączę do pytania....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...