Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

No jestem jestem, wróciłam i musiała resztę towarzystwa wyspacerować jak w końcu pogoda pozwoliła.

Wróciłam uryczana jak głupia... po drodze dzwoniła Pysia to też nie udało mi się długo pogadać bo głos mi się załamał i przestałam widzieć drogę prze łzy... starość kurde... Figusia ma cudną Rodzinę - bardzo fajni dorośli i fajne dziewczynki, chociaż początkowo pewnie Figa będzie się obawiała ich żywiołowości, no ale nie można jej całe życie trzymać pod kloszem bo tak się nie da. Figa dostała swojego prywatnego buldożka francuskiego do zabawy :lol: chłopaczek półtoraroczny, fiu bździu w głowie, on się od razu chciał z nią bawić na całego, ale ona zestresowana goniła go od siebie, bo też podekscytowany nową panna ciągle pod ogon jej zaglądał - no musi się wyciszyć i będzie dobrze. Zresztą posiedziałam tam chyba ze 3 godziny i juz widać było, że Figa zaczyna mieć ochotę na brykanko z nim - Figa i Fido :lol: oczywiście jak to ja - nie zrobiłam ani pół zdjęcia - jeszcze nigdy chyba nie zrobiłam oddając psa - nie mam do tego głowy w tych chwilach zupełnie :shake: Ale zdjęcia dostanę to wstawię. Fajny duży ogródek do biegania, powiedziałam, żeby kilka dni nie wychodzili poza posesję, niech Figa się oswoi z nimi i dopiero na spacerki - miejsca jest dość więc i na ogrodzonym terenie się mogą super wybiegać psiaki.
Oczywiście Figa coś czuła, już dziś w nocy zaczęła się nade mną pastwić psychicznie i spała przy mojej poduszce - pierwszy raz! Wcześniej jak spała z nami to w nogach się układała, dziś nie - dziś tak bardzo blisko :placz: a tam poryczałam się jak podpisywaliśmy umowę i Figa podeszła, oparła głowę na moim udzie i patrzyła ... TAK patrzyła... momentalnie spociły mi się oczy i ech... szkoda gadać, nienawidzę tego oddawania no nienawidzę coraz bardziej :( ale wiem, ze będzie jej dobrze, fajni ludzi, fajny kumpel do zabawy, będzie spała gdzie będzie chciała - czy to w łóżku czy na kanapie czy na swoim legowisku - do wyboru do koloru, jedzonko jej dałam na kilka dni, żeby zmiany nie miała gwałtownej, misia też dałam :splat: jak jechałam to już dostałam smsa, że jest wszystko w porządku. no to chyba tyle... głowa mi pęka, oczy co chwilę wilgotnieją, Drops patrzy z wyrzutem, że mu dziewczynę wywiozłam... chciałam przy okazji wycieczki zobaczyć góry, to zobaczyłam... chmury :stormy-sad:

no to idę :drinking: i chcę się obudzić za jakieś trzy dni jak mi przejdzie to co siedzi w głowie, w brzuchu i w sercu ...

Link to comment
Share on other sites

Nio.... Tak mi sie pociły oczy przy Nanie ale jeszcze dałam radę. Ciekawe czy przy Promce i Premce dam... Zaczyna się od bólu brzucha. Potem narasta.
Ale będzie dobrze :) Tam dostanie wszystko czego jej potrzeba :)

Link to comment
Share on other sites

Tymczasy powinny być gotowe do adopcji po góra 2 tygodniach, po czym szybko szybko wyfruwać, bo inaczej za bardzo się do nich przywiązujemy.

Jak dobry dom, to ona szybko się przestawi, nie martw się. Wiem, co czujesz i Ci współczuję.

Mi najbardziej zawsze dokucza niepokój, że nowym ludziom zaczną przeszkadzać wady psa, zanim jeszcze zdążą go pokochać, a on już będzie do nich przywiązany. I roztaczam czarne scenariusze, że wtedy nie zechcą mnie informować o kłopotach, a będą dla psa nie do końca tacy, jak powinni.
Dręczy mnie, że narobią błędów wychowawczych i pies zacznie być męczący, a wtedy stracą do niego cierpliwość. Dużo czasu upływa, dużo informacji zwrotnej potrzebuję, żeby nie mieć takich lęków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...