Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Trzymam kciuki za domki !

Ja- niufozakręcona - ciuteńke wspieram sznupki. Sznupki... Wesprzyjcie niufa choć dobrym słowem jak nie da sie inaczej: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243667-Niufka-ci%C4%85%C5%BCa-przepuklina-paskudna-brzydkie-zapalenie-ucha-Pomocy!?p=20884379#post20884379[/url]

Link to comment
Share on other sites

O Sajanka miałam dziś 3 telefony - ale no w każdym coś :placz: jeden super fajnie brzmiał do czasu aż Pani powiedziała, że to pies dla mamy - 77 letniej - no nie dam takiego bydlaka do starszej pani bo nie poradzi a on umrze z nudów; drugi fajny, ale pani chciała żeby jej dowieźć - do Poznania nie dojadę, a na moje info, że są płatne transporty nie zapałała entuzjazmem; trzeci - fajny - pies do kynoterapii - on by się nauczył i mógłby być w tym fajny, ale... dziewczyna w domu niepełnosprawną kotkę i to byłby dla niej za duży stres jakby takie 40 kg ją goniło po domu... ale ważne, ze dzwonią, że widza go i się podoba - w końcu zadzwoni TEN DOM właściwy :kciuki:

a o Figusię nikt... możecie zerknąć na to ogłoszenie jej czy nie przesadziłam z opisem????

Link to comment
Share on other sites

śliczna ale dla wielu ona jest stara... a zęby to ma takie, ze boję się, że jak ją ktoś zobaczy to powie, że kłamię o jej wieku :lol: ludzie są głupi i niech się ugryzą - poczekamy na tych własciwych :)

Dziś miałam kolejny telefon o Sajana - ale do pilnowania/stróżowania - kurki, kaczuszki i .... Sajanek :lol: działoby się ojj działo :lol: on robi wszystko oprócz stróżowania :lol:

Link to comment
Share on other sites

kurde mol... Piździa ma w przedniej łapie palec jak bania :mdleje: chyba ją coś ukąsiło, albo się czymś zakuła albo nie wiem co... paluszek napuchł i nie wiem czy nie zrobił się ropień - poczekam co z tym będzie się działo - nie boli jej bo mogłam podotykać i nie protestowała, ta bania jest taka dość miękka jakby własnie czymś wypełniona - nie twarda opuchlizna :shake:

Link to comment
Share on other sites

kurde i jakby było mało to wymacałam jej guzek - nie na cycku, ale tak jakby pomiędzy dwoma cyckami na boku - twardy wielkości małego groszku... wydaje mi się, że nie miała tego wcześniej, ale mogłam przegapić bo macam zawsze sutki i wokół a to jest tak dalej... no ale najwyżej usuniemy jak będzie operowana łapka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']ten guzek to może z tych co to lubią sie pojawiać u sznauców[/QUOTE]

piszesz o tłuszczakach czy brodawkach na skórze - ten nie pasuje do żadnego z tych - jest taki twardy jak te na gruczołach

[quote name='zerduszko']Weź Ty jej nie dotykaj ;)[/QUOTE]

no masakra jakaś... dzisiaj się tak miziałyśmy to namacałam... wrr oglądałam mecz i oblegli mnie z każdej strony - nawet Figa się już tuli i sępi głaskanko, a Piździa zazyczyła sobie podsadzenia na kanapę i ułożyła mi się pod pachą, po chwili myk na plecki jak ją głaskałam - wow! to był chyba dopiero drugi albo trzeci raz jak ona to zrobiła, no ale ja musiałam przy okazji namacać coś...

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się, kaszak jak nic. Sybi miała taką twardą kulkę u nasady ogona, durna wetka nakłuła i próbowała wydusic', nic nie wyszło (bo twarde było), ale kulka zaczęła rosnąc' i dr Orzeł jej to ciachnął. Nawet nie posyłał do badania, bo to był klasyczny kaszak. Będzie dobrze:lol:

Link to comment
Share on other sites

No... Ja miałam raz telefon że chcą pieska do "pywnycy" :mad:
Teraz odbieram telefony o stróżującego niufa. Facet zapytał się czy zeżre ludzi jak mu na podwórko wejdą bo on takiego chce co zeżyra.... Powiedziałam że łyka w całości wszystkich, a najbardziej takich ludzi jak on :oops:

Link to comment
Share on other sites

boszz kupiłam burkom wędzone świńskie ucha - krojenie takiego ucha w kawałeczki - bezcenne :lol: ale Zgredek by się zapłakał jakby tez nie dostał a nie mógł sobie poradzić samymi dziąsłami :mdleje: Furiatka jeszcze walczy ale zanim się za nie zabrała to najpierw charczała, kaszlała, cudowała, zakopywała je w legowisku i dopiero teraz mamla, a ja się modlę żeby gryzła na drobne kawałeczki a nie połykała dużych :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...