Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Bella już po szkoleniu, jest lepiej niż było, ale nadal to dorastająca szalona panna - no i wiadomo pies po szkoleniu słucha tego kto z nim jeździł i kto z nim ćwiczy (no i mnie ha ha), a nie że od razu wszystkich. Belinda fajna jest - za jakiś rok będzie już całkiem cacy :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Będzie cacy jak teraz pracują z nią. Ona ma typowy labkowy temperament :) Dorosnie i będzie  posłuszna psinka :)  Ale w jej wypadku dorastanie będzie dłuzsze niż Zirki. Nie wiem czemu te wieksze psiaki dorosleją kilka lat ;)  Niufy chyba wcale hahaha

Link to comment
Share on other sites

Uff...nadrobiłam!

 

Anka gratuluję nowego domownika!!

 

Zgadzam się z Zerduszkiem,że potrzeba więcej związków kynologicznych niż jeden. Z całym postem się zgadzam.

 

Maupa pisząc o hodowlach pod patronatem związku miała rację. Nie napisała,że wszystkie są złe ale wiele jest złych.

Przodująca hodowla charta whippeta większą część swoich psów trzyma w opłakanych warunkach i związek jakoś to toleruje.

Link to comment
Share on other sites

Całą drogę spała. Keysi przytulona z jednej strony uda, Sisi z drugiej. Trzy razy po troszkę jadła chrupki i piła.

 

To taka nieśmiała dziewczynka. Wysokonożna szczupła sarenka. Na razie to biega podkulona i taka przestraszona.

Po przyjeździe zaczeła biegac po domu to szybko wyniosłam na ogród (oczywiście pada) -zrobiła koo. TZ zabrał na ręce do domu bo chciała się na deszczu na polbruku połozyć...

Połozyl na posłanku i tak nas obserwuje przykryta kocykiem.

Przed chwila znowu zaczela sie kręcić i wyniosłam ją i z Keysi poszła połazić. Zrobiła sioo Keysi jak to właścielka poprawiła :)

Trochę się wąchaja - ale spoko, Keysi nawet duze psy jak nie szurają to akceptuje.

Na noc ma w sypialni połozone posłanko-łozeczko. Pewnie przeniesie sie do łozka za pare dni ale chcę by miała spokój na razie.

 

Karmę zajada a kabanos jest bee.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...