Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

wczoraj padłam tak mnie głowa bolała, dziś nadal boli masakra... 

 

Tycia od wczoraj mieszka w Mysłowicach - przyjechali ze swoją sznupką - mniejszą od Tyci i Tycia była dla nich duża :v młodzi fajni ludzie, jak zdecydowali, że ją chcą to pojechałam z nimi bo nie było tam wizyty wcześniej więc na miejscu podpisaliśmy umowę i została - bardzo przestraszona, ale Ula zrobiła kawał pracy z nią za co ogromne dzięki!! Wieczorem się kontaktowałam i było dobrze - wędrowała po domku za panią, łakomczuch jest wielki z niej i to jest ewenement bo zawsze psy w takim stresie nie jedzą, a ona - boi się jak diabli, ale wcina w każdej sytuacji; na ogródku załatwiała się, ale bała się wrócić do domu - dała się złapać pani więc bardzo fajnie bo o to się bałyśmy. No trzeba trzymać kciuki i dać im czas, jestem dobrej myśli. 

Link to comment
Share on other sites

a z Pokerkiem to... chyba jednak nie pojedzie tam - za daleko i musimy chyba zmienić ogłoszenia bo opis Pokera jest zbyt idealizujący i już druga osoba podkreśla, że "w ogłoszeniu piszecie państwo..." - czyli oczekuje psa dokładnie takiego jak opisany, a jednak może taki nie być w innych warunkach niż u Uli co nam pokazała iperwsza nieudana adopcja; domek jest fajny, otwarty na pracę z nim, ale nie wiem czy do końca świadomy jak to może wyglądać - za daleko żeby ryzykować tym bardziej, że pna sama nie przyjedzie bo nie ma jak, więc trzeba by organizować transport z jakąś firma na przykład, ale jednocześnie mam w głowie, ze w razie niepowodzenia - znowu transport na naszej głowie; tam chyba trzeba zaproponować innego psiaka - gdzieś bliżej bo to nie jest zły dom i jakiś psiak może tam być naprawdę szczęśliwy, ale Poker jednak raczej do domu z ogrodem, miotam się bardzo i chciałabym zeby ktos inny podjął decyzję

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

chyba niestety nikt nie podejmie tej decyzji. ale jak az tak bardzo się wahasz to chyba powinnas odpuscic. a własciwie to co robi poker? wyje tak? ale u ulki tez czy tylko w tym domku pierwszym od nieudanej adopcji? tylko chyba nie masz na stanie nic malego co mozna by im podrzucic w zamian. chyba ze dingule ale wataha tez zaczeła pisac o jakiś problemach...

Link to comment
Share on other sites

On jak przyjechał do mnie to na początku drapał w drzwi i szczekał. Teraz już tego nie robi to bardzo grzeczny i zrównoważony pies. Nie załatwia się w pomieszczeniu ale w podczas tej adopcji u tych ludzi szczekał i załatwił się w domu, podobno skakał po drzwiach, podobno chciał bez przerwy wychodzić na dwór, u mnie potrafi spokojnie zostać sam. Oczywiście pewnie po jakimś czasie w nowym domu też by się uspokoił ale nie miał takiej szansy, tutaj znowu byłby w bloku i nie wiadomo czy by nie było powtórki z rozrywki. Bezpieczniej będzie go wydać do domu wolnostojącego zawsze odejdzie nam jeden problem szczekanie.

Link to comment
Share on other sites

u Tyci dobrze :D rozmawiałam z nimi i bez problemu wraca do domu, nie brudzi!! ULA LOVJU!!! :D Jak chce na dwór to chodzi i powarkuje haha, jak chce jeść to podchodzi do Pańci i drapie łapką w nogę :D jezu jak dobrze!!!

 

 

wyróżniłam ogłoszenia Pkera, Nali, Lupy, Fraglesa, Marleya - mnóstwo pobrań nru tel z ogłoszenia Nali i nikt nie dzwonił - po co to robią???? :niewiem:

 

 

edit: i jeszcze dodałam i wyrózniłam Tofika

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści o Tyci. :) Mam nadzieję, że to super domek i będzie jej tam dobrze. :)

 

A Pokerka rzeczywiście lepiej chyba nie do bloku. Chociaż ludzie mu się trafili bezmózdzy jacyś. Co oni myśleli, że wezmą psa obcy, w nowe miejsce, pójdą sobie i on idealnie spokojny będzie na nich czekał? Ech. Trzymam mocno kciuki za niego.

 

Siostrzenica dodrukowała trochę ulotek 1%. Porozkładałyśmy tu i tam. Ale nie wiem czy jakiś odzew z tego jest w ogóle?

 

A jest jakieś zestawienie ile psiaków dostało pomoc w zeszłym roku i ile jest pod opieką na dzień dzisiejszy? Tak myślałam o kolejnym plakacie, ale może z jakimiś konkretami by było fajnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...