Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Ja się zastanawiałam nad takimi przy idefixie... to jest holownik jeden nie mam sił do niego ani nie znam metody aby zaczał łazić chociaż troszkę mniej ciągnąc w koncu  kupiłam z tym czymś między łapami ale zupełnie  nie zdało egzaminu... innego akurat nie mieli... ehhh

 

Ta dupa biała nawet na kolcach ciągnie :eek2:

 

Musze pomyślec zatem :)

Link to comment
Share on other sites

żebyś sobie nie pomyślała, że całkiem nie ciągnie - ciągnie, ale nie tak jak na obroży - wczorajszy spacer rewelacja - bez szarpnięć, no i jak on by chciał pociągnąć to wtedy te szelki zmuszają go do odwrócenia się w moją stronę - więc kontakt wzrokowy robi się częstszy, a jak tylko na mnie spojrzy to wykorzystuję to i nagradzam i ćwierkam i bla bla ;) myślę, że to naprawdę może zdać egzamin jak się tak z nim popracuje

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

takie:

Easy_Walk_arnes_zpsa7a28af7.jpg?t=136578

 

tylko ja kupiłam na allegro u Active Dogs czy Dog i już wiem, że tej "marki" nie polecam - nie trzymają wymiaru - taśma się ślizga po metalowych elementach i robią się luźniejsze a nie powinny; no ale wiem, że patent jest dobry, tylko zamówić muszę lepszej jakości, a te też się na pewno przydadzą na jakiegoś masywniejszego burka 

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze zdjęcia Tyci, Nali i Pokera. Tycia miała na początku kubraczek, no ale po co... przecież można go zdjąć i marznąć. Ale co kto lubi :-)

 

[attachment=9187:IMG_5558.JPG]  [attachment=9188:IMG_5559.JPG]  [attachment=9189:IMG_5560.JPG]  [attachment=9190:IMG_5563.JPG]

[attachment=9191:IMG_5579.JPG]  [attachment=9192:IMG_5596.JPG]  [attachment=9193:IMG_5607.JPG]  [attachment=9194:IMG_5608.JPG]

[attachment=9193:IMG_5607.JPG]  [attachment=9194:IMG_5608.JPG]  [attachment=9195:IMG_5609.JPG]  [attachment=9196:IMG_5611.JPG]

 

[attachment=9197:IMG_5622.JPG]  [attachment=9198:IMG_5624.JPG]  [attachment=9199:IMG_5627.JPG]  [attachment=9200:IMG_5628.JPG]

 

[attachment=9201:IMG_5630.JPG]  [attachment=9202:IMG_5636.JPG]  [attachment=9203:IMG_5637.JPG]  [attachment=9204:IMG_5638.JPG]

 

[attachment=9205:IMG_5639.JPG]  [attachment=9206:IMG_5640.JPG]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tycia to taki śliczny sznaucerek, sznaucerk! gdyby nie miała takiej zniszczonej psychiki to pewnie adopcja była by w 5 minut.

Nala jest śliczna taka ciepła suczynka... a rośnie jej broda i siersc? bo po zdjęciach to jakby ciagle miała wszędzie tyle samo kudłów a już przeciez jest z nami z miesiąc prawda?

Pokerek to fajny chłopaczek:)

Link to comment
Share on other sites

obcinamy ich na dniach, kij z zimą, ale tak widocznie domów nie znajdą - głupi naród tfu! mam dość ludzi serio... 

 

 

Viki własnie po drugim ataku padaczki dzisiaj już :( jak jej minie to jadę do wetki po inny antybiotyk wg antybiogramu. 

Furia na szczęście dziś już lepiej, wczorajsza noc była koszmarna - co chwilę na sranko biegałyśmy, tak ją wymęczyło :( na razie jest ok od wczoraj i oby tak zostało bo jak nie zostanie to 5 dni bez jedzenia i tylko kroplówki. Bardzo się o nią martwię bo trzustka jak już jest popsuta to będzie coraz gorzej. Moje Piździątko :( 

Link to comment
Share on other sites

byłam po leki, wzięłam Piździę bo jednak nieswoja była... teraz żałuję - wróciła SSmanka - dostała trzy strzały w dupsko i już wrzeszczy :P muszę zebrać kupsko do badania to pewnie teraz przez tydzień się nie załatwi :lol:

 

No wiesz... :obrazic:

 

 

:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...