Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

i się wymieniają - dziś Tina ukochała to fioletowe po Bryzusi więc już nie zajmuje Sylwusiowi jasnego posłanka bo wczoraj chłopak był niepocieszony bardzo :loveu: dzisiaj Tina jakby lepsza, mam nadzieję, że codziennie będzie po troszku lepiej, nie zesikała się w domu rano jak to było wczoraj, jest żywsza, nadal tak cięzko dyszy

No i baby ja się zaćmą nie przejmuję - w tej chwili to tylko ruda nie ma zaćmy starczej (mniejszej lub większej) u nas w domu wśród psów ;) więc jakby ... norma... 

 

Edyta ze zdjęciem jest coś nie tak - ja go nie mogę udostępnić na sznaucerach - coś z ustawieniami prywatności, no i ono mi się wyświetla jako po prostu Twoje a nie ze jest gdzieś wstawione na stronie z konkursem - nie rozumiem tego :oops:

 

Kate zdrowiej! 

 

[URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/Tina2/DSC_2965.jpg.html]DSC_2965.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej aby udostępnić to trzeba polubić strone Karmy Nature's Protection ;) Bo ja mam jako ogólnodostępną fote.
Głosowanie jest do 23 listopada. Wyniki 24 listopada. W tej chwili mamy przewagę jedynie 7 polubieniami :(


Juz wiem. Trzeba udostępnić cały link: https://www.facebook.com/NaturesProtectionPolska/photos/a.615446738471123.159102.612326278783169/982076748474785/?type=1&fref=nf



Buuuuuuuu juz nie mamy przewagi ;(

Link to comment
Share on other sites

Tina to jęczydupa :lol: mam nadzieję, że nie będzie się rozwijała w tym kierunku bo oszaleję - włażą mi na głowę dziadki jedne! Silver i Tina wymuszają dyszeniem - jak coś chcą to stoją i dyszą w twarz a Ty się człowieku domyslaj o co im chodzi :lol: na szczęście wielu opcji nie ma bo z nimi jak z dziećmi czyli albo jeść, albo s*ać :D i nie o spanie chodzi :p 

no i jeszcze wymuszają mizianie - dziś jestem w domu bo mam dużo pracy na kompie i kurde co chwilę któryś stoi i pcha mi tu łeb na stół :mdleje: Jarek mówi, że jak mnie nie ma to oni śpią cały dzień, a dzisiaj jak jestem to łażąąąąą. Planowałam iść na fajny spacer to kurde leje... 

Tina nadal tak nieładnie charczy jak dyszy, ale jest mocniejsza i .... dziś biegała :mdleje: ale jak! aż mi serce stanęło bo ona by ganiać chciała, ale tył odmawia posłuszeństwa - łapią ją takie niedowłady niefajne, a ona przodem gonić chce - masakra! Nerwowo się wykończę bo ja się bardzo boję zeby ona sobie krzywdy nie zrobiła tą swoją radością! 

No i Tinucha zaczyna się "uśmiechać" do psów jak za blisko niej podłażą - sznup to sznup haha nie ma to tamto i szacunek się należy, a najlepsza jest - zresztą i ona i Silver - jak Piździa ich atakuje bo ma akurat taki kaprys - taka mała pchła się pulta a oni traktują ja jak powietrze :roflt: haha mina Piździ zdziwiona - bezcenna, bo Ruda się z nią żre o to, Drops kwiczy i spyla - czyli każde wdaje się w interakcję, a dużaki - olewka :loveu: 

Link to comment
Share on other sites

ahaa no i Tina jest z cukru! wyszła ze mną na dwór teraz, leje to TAK patrzyła i zaczęła się telepać, że wzięłam ją tylko na szybkie siku i tak ciągnęła do domu, że nie miałam wyjścia - musiałam ja odprowadzić... ona w ogóle bardzo ciągnie do domu - jakby od dawna z nami mieszkała :roll: psy są niemożliwe! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...