Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hałabajówka']Ale numer a skąd wiesz że to Ini jest mamą ?[/QUOTE]

Miałam wątpliwą przyjemność poznać Pana właściciela już dawno temu - był leśniczym i załatwiało się u niego asygnaty na drzewo i właśnie, jak byliśmy kupić asygnatę, to Inez miała maleńkie szczeniaki (jeszcze ślepe), a Mika miała już ogromny brzuch. Podpytałam o psiaki... i jednego "jamnika" zamówiłam. W wyznaczonym terminie stawiłam się i kupiłam pierwszą kluchę, która do mnie podeszła w tej zasranej, cuchnącej piwnicy.

"Hodowane" tam byly też pseudoowczarki, także na giełdzie sprzedawane.
Psów, drobiu, gołębi i kotów było tam całe mnóstwo, potem pan leśniczy został zdegradowany ze swojego stanowiska i musiał opuścić leśniczówkę, przeprowadził się na osiedle, a zwierzaki częściowo posprzedawał, porozdawał, koty podobno zostały na terenie leśniczówki, a reszta trafiła na działkę.

Tak więc Inez na 100% jest matką mojego psiaka, a Mika babcią :) dlatego też bardzo mi leży na serduchu ich los i cieszę się, że wreszcie żyją w dobrych warunkach.

Edited by Cudak
Link to comment
Share on other sites

[B]Yoshi22[/B], nawet nie wiesz jak mały ;) wszystkie kundle w okolicy to jedna wielka rodzina...
Nie wiem, czy pamiętacie małą Psotkę, która też na dogo ma wątek? Ona to z kolei wnuczka Inez i prawnuczka Miki (po sąsiedzku mieszka siostra Leszka, z innego miotu, młodsza...już wysterylizowana, ale miała raz szczeniaki).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][B]Hałabajówka[/B], czy Ty jesteś na facebooku? Zrobiłabym suniom naszym wydarzenie (z nr konta Twojej Fundacji i prośbą o wsparcie na karmę dla nich), tylko wtedy musiałabyś aktualizować ewentualne wpłaty. Robić?[/QUOTE]

Jestem...ale nic nie zrozumiałam...dopiero raczkuję na fb. Możesz robić nie ma problemu tylko w tytule niech piszą...."darowizna fb jamniki" to wtedy ogarną co je 5 ;)

A to Ini na fotelu z nosem brudnym po kopaniu dziury ;)
[IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2685/init.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']no to Inez jak krolowa na tronie, caly fotel dla Niej...
Widac, ze pasuje Jej to mieciutkie futerko pod dupcia...:multi:[/QUOTE]

To jest skórka barania ;) w sumie to kawałek skórki...resztę mój ałabaj poszarpał w drobny mak...

Zerknijcie proszę, post 229 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Dziadziuś-Ukki-zbiera-na-zabieg-usunięcia-zębów-pozwólmy-mu-godnie-się-starzeć!/page10[/URL],

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...