Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będzie dobrze :)
Magdola proszę bardzo :)

Cudak możesz dopisać na wątku Perełki adresu kawałek bo właśnie widzę że z rozpędu nie wstawiłam

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja dla zwierząt Hałabajówka [/FONT][/COLOR]
(KRS 0000441066)
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]78-200 Białogard [/FONT][/COLOR]
strzelec 8
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]03 1020 2791 0000 7902 0200 4703[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]w tytule koniecznie - [/FONT][/COLOR][B]darowizna Mika i nick z dogo



[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Będzie dobrze :)
Magdola proszę bardzo :)

Cudak możesz dopisać na wątku Perełki adresu kawałek bo właśnie widzę że z rozpędu nie wstawiłam

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja dla zwierząt Hałabajówka [/FONT][/COLOR]
(KRS [URL="tel:0000441066"]0000441066[/URL])
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]78-200 Białogard [/FONT][/COLOR]
strzelec 8
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][URL="tel:03 1020 2791 0000 7902 0200 4703"]03 1020 2791 0000 7902 0200 4703[/URL][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]w tytule koniecznie - [/FONT][/COLOR][B]darowizna Mika i nick z dogo



[/B][/QUOTE]
Nieważne ;)

Edited by magdola
Link to comment
Share on other sites

[B]Hałabajówka[/B], super, że wróciło do normy, nie rozpieszczaj ich tam za mocno, bo znów przytyją :D


[quote name='Figunia'][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Pomylilam sie, przelalam swoja 3-miesieczna deklaracje, c[B][SIZE=3]zyli [COLOR=#FF0000]120 zl,[/COLOR][/SIZE][/B] na konto Lupi[/COLOR], ktore wyskoczylo jako pierwsze dla jamniczek. [/SIZE]
[/B]
[SIZE=5][B][COLOR=#ff0000]Lupi[/COLOR], jesli wchodzisz na ten watek, [COLOR=#ff0000]prosze, zwroc te pieniazki[/COLOR].
[/B][/SIZE]
[B]Jestem niebogata emerytka, a [COLOR=#ff0000]jamnisie sa juz i tak na minusie[/COLOR]. One nie moga ucierpiec przez to, ze sie pomylilam...
Bardzo Cie prosze...[/B][/QUOTE]
Mam nadzieję, że uda się te pieniążki odzyskać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Lupi przelała 85 zł na razie....jak "miniratke";) Halabajowko dostałas przelew? Bo ja nie dostałam potwierdzenia SMS ? A nie wchodzilam na konto .....[/QUOTE]

To komu przelała? :)
Miejmy nadzieję, że jak najszybciej pieniążki trafią do [B]Hałabajówki[/B], gdzie są bardzo potrzebne, bo zwierzaków pod opieką ma sporo...

Edited by Cudak
Link to comment
Share on other sites

Nie zaglądam tu regularnie ale jestem w kontakcie tel. z magdolą (skarbnikiem)
Pieniążki w kwocie 85 zł w poniedziałek trafiły do magdoli. Na początku przyszłego tygodnia trafi też jakaś kwota. Oprócz tego w najbliższych dniach będę wiedziała w jaki sposób oddam resztę. Jeżeli sama tu nie napiszę (bo jak zima zawitała to problem z netem mam) to na pewno poinformuję magdolę i Hałabajówkę o moich działaniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lupi']Nie zaglądam tu regularnie ale jestem w kontakcie tel. z magdolą (skarbnikiem)
Pieniążki w kwocie 85 zł w poniedziałek trafiły do magdoli. Na początku przyszłego tygodnia trafi też jakaś kwota. Oprócz tego w najbliższych dniach będę wiedziała w jaki sposób oddam resztę. Jeżeli sama tu nie napiszę (bo jak zima zawitała to problem z netem mam) to na pewno poinformuję magdolę i Hałabajówkę o moich działaniach.[/QUOTE]

To chociaż zwróć, proszę, od razu to, co omyłkowo wpłaciła do Ciebie teraz ostatnio Figunia... :(

Link to comment
Share on other sites

Rowniez ponawiam apel o zwrot NASZYCH pieniedzy.
Nie rozumiem dlaczego nie mozna od razu zwrocic chocby tej ostatniej kwoty...
Chyba nie musimy Lupi przekonywac, ze Halabajowce pieniadze sa niezbedne...
Jesli jest powazna, uczciwa i wrazliwa osoba, to chyba nie musimy tez jej blagac o ich zwrot...

Dzieki keakea za ta wypowiedz i przylaczenie sie do naszych prosb i blagan...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']O, jaaaaa, ja nie Wpłacilam Tobie bo SMS nie dostałam, bo miałam problemy z połączeniem z bankiem:oops: Moja wina......:shake: Dupa ze mnie......zaraz zrobię przelew.....ale mi GUPIO..... :oops: A byłam pewna na 100....[/QUOTE]

Coś Ty nie przejmuj się przecież nic się nie stało :) pamiętaj tylko żeby dobrze w tytule wpisać bo mnie księgowy kilim ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...