Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdola']341,3 z bazarku uczciwości - uzupelnie jak odpale komPa :)[/QUOTE]
Piękna kwota! Bardzo dziękuję w imieniu jamniczek :)

[B]Hałabajówka[/B], masz rację, niestety :( Kurcze, nie mam pomysłu, jak znaleźc dla nich wspólny domek - osobno byłaby większa szansa, ale faktycznie za duże ryzyko, że tego nie przeżyją....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny trzeba je ogłaszać ogłaszać Na wszystkie województwa jeszcze ich nie ogłaszałam
Jak ktoś ma 10 zeta wolne w portfelu, może zasponsoruje pannom kolejne dwa pakiety ?
Info i zdjęcia do ogłoszeń, które używałam mogę przesłać na maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Też o tym myślałam...ale jak Ini poszła na 24h do lecznicy to Mika była jak nie Mika...nie wiem czy to ich nie zabije zwyczajnie. Nie znam dwóch innych takich psów co by były tak za sobą.
A Pani niech spada jak jej za daleko po takiego super psa!!!!!!!!! No i co że stare jak wyniki Ini są lepsze niż nie jednego młodzieniaszka.[/QUOTE]

Dokładnie, co to jest 100km! Ja swojego królasa adoptowałam z Poznania (i przyjechał do Katowic :)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dokładnie, co to jest 100km! Ja swojego królasa adoptowałam z Poznania (i przyjechał do Katowic :smile:).[/QUOTE]

Ja moje dwie sieroty Dolly i Felę adoptowałam z Białej Podlaskiej to jest do mnie ponad 600km i dało radę...fakt sama nie jechałam ale jak się chce to można. Najłatwiej się wzruszyć przed kompem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Polecialo do jamniczek 120 zl. Czyli moja miesieczna deklaracja 40 zl pomnozona przez 3 m-ce (I,II i III).
Musze oszczedzac hasla do przelewow, bo juz koncowka, a jestem za Baltykiem...[/QUOTE]

A nie chcesz może ich adoptować hmmm ? jaki to prestiż za Bałtykiem będzie że takie stare kundliszony adoptowałaś ;) Skuś się, skuś :eviltong: co się mają marnować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']A nie chcesz może ich adoptować hmmm ? jaki to prestiż za Bałtykiem będzie że takie stare kundliszony adoptowałaś ;) Skuś się, skuś :eviltong: co się mają marnować :)[/QUOTE]

Jak nie [B]Figunia[/B], to chyba Ty będziesz musiała je adoptować ;)

Link to comment
Share on other sites

Oszaliłaś kobieto...ja mam swoich 14 psów i 11 kotów i tam takie jeszcze inne stwory i na więcej mnie nie stać :( a teraz koty mi na nerki chorują... jak cale życie się tułały nie wiadomo gdzie to na starość potem wychodzi i ooooooo
Ja zawsze mówię że mam miejsce i czas niestety to nie wystarcza i o doopa
Dobra koniec tego żalenia się....kupiłam 6kg serduszek na kolację i idę gotować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']A nie chcesz może ich adoptować hmmm ? jaki to prestiż za Bałtykiem będzie że takie stare kundliszony adoptowałaś ;) Skuś się, skuś :eviltong: co się mają marnować :)[/QUOTE]

Gdybym miala te 20 lat mniej i domek z ogrodem lub choc male mieszkanko, ale na parterze, to jamnisie bylyby juz dawno moje...i kilka innych stworkow tez.
I jeszcze zebym normalnie spala, bo jak sie cierpi na bezsennosc, to wszystko traci sens i brak zupelnie sil i energii do zycia...wlasnie przez to zrobilam kolejna glupote. Moze jeszcze sie uda sprawe odkrecic, ale jestem podlamana niezle...

Halabajowko, w Szwecji u corki spedzam tylko zime, bo corcia zabiera mnie do siebie, bym nie siedziala sama w zimnym mieszkaniu...A jamnisie sa piekne i zasluguja nawet na Floryde na starsze lata...Stare tez nie sa. Moja Figa dozyla prawie 19 lat - jamnisia szorstkowlosa (bez papierow wiec pewnie kundliszon...) One to jeszcze mlodki sa.

Link to comment
Share on other sites

Piękny wiek, pozazdrościć tylko. No i wiem teraz skąd Twój nick się wziął ;)
A w Szwecji nie jest teraz zimno ? Nigdy nie byłam i chyba nie pojadę bo kto się zajmie moimi "dziećmi"

Moja babcia mówi że na bezsenność najlepsze jest zajęcie i w wieku 87 lat namiętnie czyta książki :) Trzymaj się tam ciepło i niech Ci "kolejne głupoty" nie przychodzą do głowy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Piękny wiek, pozazdrościć tylko. No i wiem teraz skąd Twój nick się wziął ;)
A w Szwecji nie jest teraz zimno ? Nigdy nie byłam i chyba nie pojadę bo kto się zajmie moimi "dziećmi"

Moja babcia mówi że na bezsenność najlepsze jest zajęcie i w wieku 87 lat namiętnie czyta książki :) Trzymaj się tam ciepło i niech Ci "kolejne głupoty" nie przychodzą do głowy ;)[/QUOTE]

[COLOR=#222222][FONT=Times]Wierz mi, probowalam juz wszystkiego.
Ksiazki czytam rownie namietnie...
W Sztokholmie w ub. roku zima byla bardziej lagodna niz we Wroclawiu. Nie bylo tak wielkich mrozow. Teraz tez od kilku dni jest odwilz, temp. kolo zera i snieg poznikal (a bylo go b. duzo). Nie ma slonca i to jest b. przykre.
Glupote ktora zrobilam, dotyczy wlasnie mego wczorajszego przelewu na jamnisie...ale jeszcze mam nadzieje, ze bedzie dobrze...
Dziekuje za mile slowa!
Pozdrawiam.
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Polecialo do jamniczek 120 zl. Czyli moja miesieczna deklaracja 40 zl pomnozona przez 3 m-ce (I,II i III).
Musze oszczedzac hasla do przelewow, bo juz koncowka, a jestem za Baltykiem...[/QUOTE]
Figunia przez pomyłkę wysłała na konto [B]Lupi[/B]...

[B]Lupi[/B], wiadomo już, kiedy będziesz mogła zwrócić pieniążki? To będzie razem już 650 zł.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Pomylilam sie, przelalam swoja 3-miesieczna deklaracje, c[B][SIZE=3]zyli [COLOR=#FF0000]120 zl,[/COLOR][/SIZE][/B] na konto Lupi[/COLOR], ktore wyskoczylo jako pierwsze dla jamniczek. [/SIZE]
[/B]
[SIZE=5][B][COLOR=#ff0000]Lupi[/COLOR], jesli wchodzisz na ten watek, [COLOR=#ff0000]prosze, zwroc te pieniazki[/COLOR].
[/B][/SIZE]
[B]Jestem niebogata emerytka, a [COLOR=#ff0000]jamnisie sa juz i tak na minusie[/COLOR]. One nie moga ucierpiec przez to, ze sie pomylilam...
Bardzo Cie prosze...[/B]

Edited by Figunia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']A mialam jeszcze nadzieje, ze to konto juz nie istnieje i pieniadze do mnie wroca...
Teraz to juz nie wiem...[/QUOTE]

W okolicach 20. grudnia [B]Lupi[/B] mówiła mi, że w ciągu 2 tygodni będzie mogła oddać pieniążki, bo będzie miała odblokowane konto - minęły 3 tygodnie, więc chyba lada dzień sunie dostaną zastrzyk "zamrożonej" gotówki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...