Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak ciesza takie wpisy pieniazkowe...
Zeby jeszcze Lupi oddala...

Halabajowce i wszystkim Dogomaniaczom z watku jamniczek skladam zyczenia wyjatkowo pieknych, spokojnych swiat Bozego Narodzenia oraz tego, by Nowy Rok przyniosl tak oczekiwane zmiany w ludzkich sercach. By zagoscily w nich milosc i serdeczne wspolczucie dla wszystkich czujacych Istot.
Duzo zdrowia!!!

Mikuni i Inez DOMKU!!! Oczywiscie najlepszego i wspolnego!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']A teraz to mi mów.... Nie pamietam a mam inne konto..... Trudno, najwyżej wplace drugi raz....[/QUOTE]

Wcześniej takie same dane były (imię i nazwisko?), bo jesli tak, to od Ciebie w historii przelewow mam tylko jeden 32,70 zł z bazarku, na kociaki. Chyba, że do [B]Lupi [/B]przelałaś? W lipcu jeszcze na jej konto bylo zbierane.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

przepraszam, ale post rozliczeniowy jest jakiś strasznie skomplikowany, czy można prosić o jego uporządkowanie i rozjaśnienie, tak, żeby było wyraźnie widać najpierw stan obecny skarbonki suń, potem wpływy (po kolei do dnia bieżącego) i wydatki (po kolei do dnia bieżącego), a na samym końcu jakieś ewentualne "zapiski historyczne"?

Naprawdę, trudno mi się połapać w tym poście, a zaglądam już któryś raz, bo planuję bazarek (jeszcze nie wytypowałam psiaków) i chciałam sprawdzić stan obecny skarbonki Mikusi i Inez...

Link to comment
Share on other sites

Sunie miały aż trzech skarbników.
Na[B] Lupi[/B] koncie jest uzbierane prawdopodobnie[B] 530,55 zł [/B](na dniach powinna oddać)
na moim (drugiego skarbnika) 0 zł, bo to co zostało na moim koncie przelałam trzeciemu skarbnikowi -[B] magdoli,[/B] na której koncie wg rozliczenia jest obecnie[SIZE=2] [COLOR=#000000][B]267,20 zł.
[/B][B]Do opłacenia jest 500 zł z zeszłego roku i zaraz za styczeń 400 zł, więc bazarek na wagę złota. [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']A nie widzę w poście rozliczeniowym jeszcze bazarku uczciwości... to chyba dług mniejszy będzie?[/QUOTE]Tak, na razie wyjaśniałam małe niejasności i jeszcze dwie ciotki:) Czekam na odpowiedzi czy zapłacą czyy zamykać wątek i nie czekać - dziś wysłałam. Myślę, że do czasu zapłaty za styczeń już kasiora będzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Tak, na razie wyjaśniałam małe niejasności i jeszcze dwie ciotki:) Czekam na odpowiedzi czy zapłacą czyy zamykać wątek i nie czekać - dziś wysłałam. Myślę, że do czasu zapłaty za styczeń już kasiora będzie :)[/QUOTE]

Ja na swoich bazarach gdy czekam zbyt długo na ostatnie wpłaty - to przelewam co jest, opisuję czyich wpłat i kwot brakuje, a potem dosyłam brakujące, gdy już wpłyną. By nie przetrzymywać tych pieniędzy u siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wczoraj smsy w sprawie Inez - Pani była chętna do adopcji, wzruszona jej historią...ale za daleko dla niej 100 km przyjechać, by zobaczyć sunie, a wizyty przedadopcyjnej, by psiak w ciemno nie jechał, się wystraszyła i zrezygnowała.
Tak, czy inaczej, miło, że komuś w oko wpadła i że jest zainteresowanie.

Nie wiem, czy dobry to pomysł, ale może większe szanse miałyby sunie, gdyby je jednak spróbować osobno poogłaszać?
Ludzie się chyba boją dwóch starszych psiaków, a gdyby trafiły do domu, gdzie miałyby towarzystwo innych psów, czy np dla starszej osoby, która jest w domu cały czas, to jakoś by się odnalazły osobno?
Są małe, urocze, a wspólnego domku chyba nigdy nie znajdą :(

Link to comment
Share on other sites

Też o tym myślałam...ale jak Ini poszła na 24h do lecznicy to Mika była jak nie Mika...nie wiem czy to ich nie zabije zwyczajnie. Nie znam dwóch innych takich psów co by były tak za sobą.
A Pani niech spada jak jej za daleko po takiego super psa!!!!!!!!! No i co że stare jak wyniki Ini są lepsze niż nie jednego młodzieniaszka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...