Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O ! Ja też dziś zajdłam kanapki z salami i były pyszne, także rozumiem Inez ;) Mam nadzieję, że to był tylko taki chwilowy kryzys i będzie ok. Jak wszyscy to wszyscy - przetrzymuje dzikiego kota po kastracji i małe kocie maleństwo, które jakiś czas chyba u mnie zostanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']O ! Ja też dziś zajdłam kanapki z salami i były pyszne, także rozumiem Inez ;) Mam nadzieję, że to był tylko taki chwilowy kryzys i będzie ok. Jak wszyscy to wszyscy - przetrzymuje dzikiego kota po kastracji i małe kocie maleństwo, które jakiś czas chyba u mnie zostanie...[/QUOTE]
A ja lubię salami z pieprzem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam fakturę za mnóstwo badań niejadka :mad:
który oprócz żarcia ludzkiego odmawia czegokolwiek innego.....no przecież nie mogę jej salami dawać do końca życia :shake:
nie wiem jak jej do rozumu przemówić :placz:
dzisiaj kociej puszki uraczyła :crazyeye:

[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/350/img0571nc.jpg[/IMG]

Magdola w tytule przelewu napisz "za leczenie Inez i moje nazwisko" :) tak się umówiłam z wetem. I daj mi znać jak zrobisz przelew bo mam u niego straszne długi......za same szczeniaczki ponad 1000zl :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katlis']Dziewczyny w muszę pożyczyć taki ochraniacz na brzuch po sterylce dla mojej Negry 30 kg w typie on-ka, oczywiście wspomogę groszem za tę przysługę :)[/QUOTE]

Zamówiłam na bazarku ;) jak będzie dobry na Negrę, to Ci pożyczę :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie...dzisiaj podzibała tylko troche ale dobre i to trochę...eh jamniki :)

Katlis nie poratuję Cie ba mam tylko po jamniku i pa ałabaju taki XXL

Bardzo przepraszam za off ale sytuacja jest dla mnie krytyczna i potrzebuję Waszej pomocy
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237407-10-szczeniaczk%C3%B3w-z-parwo-4-ju%C5%BC-za-TM-reszta-walczy-potrzebana?p=20140312#post20140312"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237407-10-szczeniaczk%C3%B3w-z-parwo-4-ju%C5%BC-za-TM-reszta-walczy-potrzebana?p=20140312#post20140312[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kruca, nijak się nie mogę rozeznać w poście skarbonkowym :( , bardzo są zawikłane te zapiski - dlaczego tam ten minus jest taki wielki??? :(

Kasy z bazarku uczciwości tam jeszcze nie ma, tak?

A Lupi w końcu oddała/odda pieniądze czy nie?

Przepraszam, że pytam, ale bardzo bym chciała wiedzieć, ile suńcie są w końcu "faktycznie" w plecy... - od tego zależy, co i kiedy będę mogła dla nich zorganizować w sensie bazarkowym :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Kruca, nijak się nie mogę rozeznać w poście skarbonkowym :( , bardzo są zawikłane te zapiski - dlaczego tam ten minus jest taki wielki??? :(

Kasy z bazarku uczciwości tam jeszcze nie ma, tak?

A Lupi w końcu oddała/odda pieniądze czy nie?

Przepraszam, że pytam, ale bardzo bym chciała wiedzieć, ile suńcie są w końcu "faktycznie" w plecy... - od tego zależy, co i kiedy będę mogła dla nich zorganizować w sensie bazarkowym :([/QUOTE]
Lupi nie oddała na razie nic, z bazarku uczciwości nie ma jeszcze $ bo nie wszyscy wpłacili... Wpłaty są uwzględnione jednorazowe i deklaracje stałe . Ja jestem skarbnikiem od kilku tygodni i mam właśnie wpłaty z tego okresu. Kasy mamy na razie ok 400 zł ale 400 trzeba za veta zapłacić, ale na razie nie mam nowego nr konta Halabajowki i dlatego wpisałem 1200 zł na minusie. W rzeczywistości jest 900 na minusie razem z opłata za grudzień za dt (400) oraz dwa miesiące za czasów Lupi (500z), które powinna oddać.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000]Halabakjowko, ile w koncu za weta? Bo pisałam wcześniej 400, a faktura na 230 zł ? [/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR]Nr konta ten z faktury? Napisz to zrobię jak najszybciej przelew.

Ps. Jaki koszt salami na cały miesiąc?:diabloti: ( to oczywiście żart ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Lupi nie oddała na razie nic, z bazarku uczciwości nie ma jeszcze $ bo nie wszyscy wpłacili... Wpłaty są uwzględnione jednorazowe i deklaracje stałe . Ja jestem skarbnikiem od kilku tygodni i mam właśnie wpłaty z tego okresu. Kasy mamy na razie ok 400 zł ale 400 trzeba za veta zapłacić, ale na razie nie mam nowego nr konta Halabajowki i dlatego wpisałem 1200 zł na minusie. W rzeczywistości jest 900 na minusie razem z opłata za grudzień za dt (400) oraz dwa miesiące za czasów Lupi (500z), które powinna oddać.[/QUOTE]

Czyli w sumie jakby Lupi oddała i będzie kasa z bazarku uczciwości, to suńki będą mniej więcej na zero?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Tak by było mniej wiecej ;)[/QUOTE]

Tylko stałych deklaracji i tak o wiele za mało, a i inne wydatki (wet) się w każdej chwili mogą przytrafić, więc każdy grosik i każdy bazarek [B]na wagę złota[/B].

Przy okazji byłabym wdzięczna za zaglądanie również do Urgo (psiaka z tej samej działki, co jamniczki..): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-Mix-husky-z-%C5%82a%C5%84cucha-ju%C5%BC-w-DT-u-Myngey-%29-Potrzebne-wsparcie-na-weta-i-karm%C4%99[/url]!
U niego z kasą też krucho (jest w BDT, ale jest wieeelkim psem i potrzebuje sporo jedzenia, a że zęby w złym stanie, to w większości je puszki), a na wątku cichutko :(

Link to comment
Share on other sites

A może niech nie je parę dni - to potem zacznie.
Urozmaicanie psu jedzenia, dawanie mu wędlin, sera, ect - czyli naszego doprawionego jedzenie, powoduje, że woli nasze, a nie swoje mdłe chrupy i zacznie wybrzydzać. Normalne.
Jak mój pies stwierdza, że on nie będzie jadł chrupek czy puszki - bo wolałby żółty ser, ewentualnie wciągnąłby kurze łapki, to zabieram michę z nietkniętym jedzeniem i dostaje ją następnego dnia. Nie ruszy, zabieram.
I trzeciego dnia już wciąga chętnie (świeża michę).
Dobrze, że Hałabajowka poszła do weta, bo sprawdzi warto, czy się nic nie dzieje.
Ale skoro już wiemy - że salami dziewczyna wciąga ze smakiem. To jest to jej zachcianka. :)
Zatem jak nie je - niech i dwa dni nie je. Trzeciego zje.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj cycek z kurczaka w rosole...zjadła trochę....ręce zgubie kiedys normalnie ;)
Magdola pomyliły Ci się wątki...400 zl jest za Fionkę z parwo której nie dało sie uratować :( a za Inez tyle co na fakturze numer konta ten z faktury. Dzięki za szybkosc bo już mi głupio do nich jeździć z takimi długami...

Tyle ze ona z 5 dni nie jadła a to mały taki tyci jamniczek no i w wieku leciwym więc trochę strach tak ją głodzić...moje nigdy nie wybrzydzają czasem jakis tymczas nie wie jak jeśc chrupy ale zalane rosołem kazdy zje a tu foch...wet ma podejrzenie że to może być ciąża rzekoma i dltego tak jej strzeliło do głowy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...