Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

Zbieraj zbieraj ;)

Nie uwierzycie wymacałam u Inez ciało obce na boku obok sutka...wet macał i mówi że to chip ale tak myślimy że aż tak by się przemieścił... no i czytnik nie reagował...trzeba będzie to usunąć mam nadzieję że to nie jakiś śrut... małe twarde pałeczkowate jakby jakiś metal...chcemy to zrobić w znieczuleniu miejscowym bo jest płytko pod skórą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hałabajówka']Zbieraj zbieraj ;)

Nie uwierzycie wymacałam u Inez ciało obce na boku obok sutka...wet macał i mówi że to chip ale tak myślimy że aż tak by się przemieścił... no i czytnik nie reagował...trzeba będzie to usunąć mam nadzieję że to nie jakiś śrut... małe twarde pałeczkowate jakby jakiś metal...chcemy to zrobić w znieczuleniu miejscowym bo jest płytko pod skórą.[/QUOTE]
:crazyeye: Moja Aira tez ma takie coś, ale to chip i bliżej karku jest..... Kurcze.... Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jest dooooooooooopa z Inez... coś jej dolega ale nie wiemy co wyniki wyszło ok w miarę oprócz podwyższonych białych krwinek i mocznika, wątroba ok, usg ok, nie wymiotuje, nie ma rozwolnienia, pije tylko nie je... już dzisiaj wet zaczął podejrzewać ciążę rzekomą bo po przeleczeniu na zatrucie pokarmowe nie ma poprawy........już pomysłu nie mam co jej jest jak jutro nie zje to idzie na kroplówkę :(

Czy z leczenie będzie potrzebna faktura? Jak tak to na kogo? Powiem że dzisiaj to mam wszystkiego dosyć...3 szczeniaczki są na kroplówach dwa w stanie krytycznym...Fiona już w piachu...wszystko się rypie i tylko koszty generuje po prostu siąść i płakać...ale nie mogę bo idę podłączyć kroplówkę Jerzynce i Jagódce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Dziewczyny jest dooooooooooopa z Inez... coś jej dolega ale nie wiemy co wyniki wyszło ok w miarę oprócz podwyższonych białych krwinek i mocznika, wątroba ok, usg ok, nie wymiotuje, nie ma rozwolnienia, pije tylko nie je... już dzisiaj wet zaczął podejrzewać ciążę rzekomą bo po przeleczeniu na zatrucie pokarmowe nie ma poprawy........już pomysłu nie mam co jej jest jak jutro nie zje to idzie na kroplówkę :(

Czy z leczenie będzie potrzebna faktura? Jak tak to na kogo? Powiem że dzisiaj to mam wszystkiego dosyć...3 szczeniaczki są na kroplówach dwa w stanie krytycznym...Fiona już w piachu...wszystko się rypie i tylko koszty generuje po prostu siąść i płakać...ale nie mogę bo idę podłączyć kroplówkę Jerzynce i Jagódce.[/QUOTE]

Jak długo nie je? Niczego kompletnie nie chce ruszyć? Żółty ser, surowe mięso, jajko, jogurt, surowa marchew? Nic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']Co tak nagle to wyszło? Nie mam pomysłu... Trzymam kciuki za Inez i szczeniorki![/QUOTE]

No właśnie nagle...w czwartek nie chciała iść na dwór i taka była smutnawa...w piątek dostała zastrzyki wet podejrzewał jakąś niestrawność... w sobotę też zastrzyki no i niby jest ruchliwa i nie boli ją nic przy dotykaniu normalnie pije i się załatwia tylko nie je...no nic chrupek, puszki, rosołku, jajka nic. Oblizuje się i tyle. No i wyniki jak na psa w tym wieku ma dobre i nic nie wskazują. Tylko zakopuje się w kołdrę i śpi. Wczoraj i dzisiaj tez bateria zastrzyków...macanie, temp, węzły chłonne wszystko ok a ona dalej nie chce jeść... Nie wykazuje żadnych objawów chorobawych oprócz tego że nie chce jeść.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#0000ff]MIKA, INEZ, URGO oraz DEXTER dzięki Waszej pomocy uzbierali :
[/COLOR][COLOR=#ff0000]365 zł z fantów
13,66 zł z "ogonków"
-----
378,66 zł = 380 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff]

Dextera parę dni temu odwiedziła Rodzina nim zainteresowana. Państwo się zastanowili i .... JUPIIII [/COLOR]:multi:[B][COLOR=#0000ff]
[FONT=Tahoma][I]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Hałabajówka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20124864#post20124864"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Dobrą miałaś nadzieję...Dexter jedzie do nowego domku 17 grudnia, będzie miaszkał z super ciepłą rodziną i małą sunią 1,3 kg ;-)
[/I][/FONT]
Dexterku - trzymamy za Ciebie i Twoją nową Rodzinę kciuki. Mooocno ! Byście się pokochali NA ZAWSZE !

Decyzją Cudak, osoby odpowiedzialnej za Stepnickie biedy dochód z owego bazarku podzielimy na
1/2 (Urgo) oraz 1/2 (Inez i Mika)

[/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla URGO : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff]
Przelew do DT Myngey, dnia : 11/12/12
Potwierdzenie wpływu :

[/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla Miki i Inez : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff]
Przelew do skarbniczki magdola, dnia : 11/12/12
Potwierdzenie wpływu :


:laola: Dziękuję za Waszą pomoc ! BARDZO ! [/COLOR]:laola:

Wątek bazarku :
[/B][/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Do-28-11-12-19-g[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu'][B][COLOR=#0000ff]MIKA, INEZ, URGO oraz DEXTER dzięki Waszej pomocy uzbierali :
[/COLOR][COLOR=#ff0000]365 zł z fantów
13,66 zł z "ogonków"
-----
378,66 zł = 380 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff]

Dextera parę dni temu odwiedziła Rodzina nim zainteresowana. Państwo się zastanowili i .... JUPIIII [/COLOR]:multi:[B][COLOR=#0000ff]
[FONT=Tahoma][I]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Hałabajówka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20124864#post20124864"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Dobrą miałaś nadzieję...Dexter jedzie do nowego domku 17 grudnia, będzie miaszkał z super ciepłą rodziną i małą sunią 1,3 kg ;-)
[/I][/FONT]
Dexterku - trzymamy za Ciebie i Twoją nową Rodzinę kciuki. Mooocno ! Byście się pokochali NA ZAWSZE !

Decyzją Cudak, osoby odpowiedzialnej za Stepnickie biedy dochód z owego bazarku podzielimy na
1/2 (Urgo) oraz 1/2 (Inez i Mika)

[/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla URGO : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff]
Przelew do DT Myngey, dnia : 11/12/12
Potwierdzenie wpływu :

[/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla Miki i Inez : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff]
Przelew do skarbniczki magdola, dnia : 11/12/12
Potwierdzenie wpływu :


:laola: Dziękuję za Waszą pomoc ! BARDZO ! [/COLOR]:laola:

Wątek bazarku :
[/B][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Do-28-11-12-19-g[/URL][/QUOTE]

Bardzo dziękujemy :)

Z Inez jest kiepsko - prosimy o kciuki za jej zdrówko i niestety, o wsparcie na leczenie....

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie rozumiałam jamników........i tu się nic nie zmieniło...:razz:

Inez tak jak pisałam przestała jeść nie wiadomo czemu na spacery też nie chętnie chodzi aczkolwiek to można usprawiedliwić śniegiem po pas.
Jeden dzień antybiotyk, rozkurczowe, przeciwzapalne, omacana, osłuchana....nie je
Drugi dzień ten sam zestaw lekarstw przy czym nie wymiotowała ani nie miała rozwolnienia, piła normalnie....jeść - nic!!
Dzień trzeci ja już w nerwach o co chodzi....i ją ze strzykawki cuda wianki a ona nic.......
Czwarty dzień...wkurzona już na nią i na siebie jadę na badanie krwi....wynik jak na 12 letniego psa SUPER trochę podwyższony mocznik i leukocyty ale minimalnie....dalej nie je mimo antybiotyku i reszty lekarstw
Piąty dzień USG na nim nic...
Dzisiaj pojechała na kroplówkę ale jeszcze zbadaliśmy jej krew na cukier i RTG czy to jakiś guz nie jest...cukier w normie RTG czyste.....
Zostawiłam ją na kroplówce....wet zrobił sobie przerwę i jadł kanapkę z salami (wiem to z rozmowy telefonicznej) a ona do niego w zebry i salami zjadła i kawałek sera a psiego żarcia nic :crazyeye: taka numerantka jest no!!!!!!!!!!!
Obyło się bez kroplówki zostanie u weta do jutra i zobaczymy czy to tylko taki przebłysk czy zacznie jeść jak pies.

Jutro ją odbieram mam nadzieję że już wszystko będzie ok bo Mika za nią tęskni.
Poproszę weta o fakturę i podeślę Ci Magdola numer konta lecznicy i dane to zrobisz mu przelew co ? Bo ja się pogubię już z tymi szczeniakami.... 4 są już za TM a 6 jest na kroplówkach...jak 2 uratujemy to będzie sukces....jakieś w ogóle dziwne to parwo bo na surowicę nie reaguje, jak da objawy to po 24h jest po zamiatane więc wszystkie są już zakute nawet te które są ruchliwe...bo wszystkie były z jednego miejsca zabrane więc pewnie są wszystkie chore...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Co się dzieje?[/QUOTE]Aira miała operacje

[quote name='Figunia']9.12 przelalam 50 zl. na jamnisie. 40 zl - deklaracja plus dodatkowo 10zl (skromniutenki Mikolaj...)

Trzymam kciuki za Inez, szczeniaki i ...Halabajowke!!!
Oby to nie bylo nic powaznego...[/QUOTE]
otrzymalam
[quote name='Hałabajówka']Nigdy nie rozumiałam jamników........i tu się nic nie zmieniło...:razz:

Inez tak jak pisałam przestała jeść nie wiadomo czemu na spacery też nie chętnie chodzi aczkolwiek to można usprawiedliwić śniegiem po pas.
Jeden dzień antybiotyk, rozkurczowe, przeciwzapalne, omacana, osłuchana....nie je
Drugi dzień ten sam zestaw lekarstw przy czym nie wymiotowała ani nie miała rozwolnienia, piła normalnie....jeść - nic!!
Dzień trzeci ja już w nerwach o co chodzi....i ją ze strzykawki cuda wianki a ona nic.......
Czwarty dzień...wkurzona już na nią i na siebie jadę na badanie krwi....wynik jak na 12 letniego psa SUPER trochę podwyższony mocznik i leukocyty ale minimalnie....dalej nie je mimo antybiotyku i reszty lekarstw
Piąty dzień USG na nim nic...
Dzisiaj pojechała na kroplówkę ale jeszcze zbadaliśmy jej krew na cukier i RTG czy to jakiś guz nie jest...cukier w normie RTG czyste.....
Zostawiłam ją na kroplówce....wet zrobił sobie przerwę i jadł kanapkę z salami (wiem to z rozmowy telefonicznej) a ona do niego w zebry i salami zjadła i kawałek sera a psiego żarcia nic :crazyeye: taka numerantka jest no!!!!!!!!!!!
Obyło się bez kroplówki zostanie u weta do jutra i zobaczymy czy to tylko taki przebłysk czy zacznie jeść jak pies.

Jutro ją odbieram mam nadzieję że już wszystko będzie ok bo Mika za nią tęskni.
Poproszę weta o fakturę i podeślę Ci Magdola numer konta lecznicy i dane to zrobisz mu przelew co ? Bo ja się pogubię już z tymi szczeniakami.... 4 są już za TM a 6 jest na kroplówkach...jak 2 uratujemy to będzie sukces....jakieś w ogóle dziwne to parwo bo na surowicę nie reaguje, jak da objawy to po 24h jest po zamiatane więc wszystkie są już zakute nawet te które są ruchliwe...bo wszystkie były z jednego miejsca zabrane więc pewnie są wszystkie chore...[/QUOTE]
Postaram sie jak najszybciej, ale na razie cały cza sprzy suni jestem....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...