Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danka1234']Witam,podajcie mi konto,z mojego bazarku jest dla sunieczek połowa dochodu ,czyli 102zł które moge już wpłacić.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236232-Samochodziki-dla-małych-i-dużych-chłopców-na-potrzebujace-jamniki-KUP-TERAZ-Do-1-12[/URL][/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :) magdola jest skarbnikiem suniek, wyśle nr konta :)

[B]Hałabajówka [/B]- wyślę Ci dla dziewczyn i Dextera tabletki na robale, przy okazji wysyłki torebeczki z bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Bardzo dziękujemy :) magdola jest skarbnikiem suniek, wyśle nr konta :)

[B]Hałabajówka [/B]- wyślę Ci dla dziewczyn i Dextera tabletki na robale, przy okazji wysyłki torebeczki z bazarku :)[/QUOTE]
A danka1234 ma moj nr konta:) z bazarku uczciwości....

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Lupi, Kurcze juz sama nie wiem. Będziemy w kontakcie ....Przedstawiła mi bardzo mi podobny scenariusz, tylko, ze jej sprawa wylądowała w sadzie.... Albo jestem za bardzo wiarygodna, albo za głupia.... Ale zaproponowałam jej oddańie długu w częściach, bądź w "towarze " na Bazarki.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']"towarze " na Bazarki.....[/QUOTE]
Bazarki MUSZĄ być osobno rozliczane, nie jako oddanie tego, co ktoś już wpłacił - to by było niezgodne z regulaminem.
Tym bardziej, że każdy wie ile z bazarkami dodatkowej roboty - zdjęcia, opisy, pakowanie, ważenie, adresowanie, kolejki na poczcie.

Nie wiem w takim razie co z tymi bransoletkami, które wystawiłam na bazarku a przekazała je[B] Lupi[/B]? To nie będzie dodatkowy grosz dla psiaków, tylko odliczenie od jej długu?????

Gdyby towar był sprzedawany np na allegro, to ok, ale na bazarkach, to musi byc dodatkowo rozliczone, a nie odliczone, od tego, co ktoś już wpłacił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Bazarki MUSZĄ być osobno rozliczane, nie jako oddanie tego, co ktoś już wpłacił - to by było niezgodne z regulaminem.
Tym bardziej, że każdy wie ile z bazarkami dodatkowej roboty - zdjęcia, opisy, pakowanie, ważenie, adresowanie, kolejki na poczcie.

Nie wiem w takim razie co z tymi bransoletkami, które wystawiłam na bazarku a przekazała je[B] Lupi[/B]? To nie będzie dodatkowy grosz dla psiaków, tylko odliczenie od jej długu?????

Gdyby towar był sprzedawany np na allegro, to ok, ale na bazarkach, to musi byc dodatkowo rozliczone, a nie odliczone, od tego, co ktoś już wpłacił.[/QUOTE]

Zgadzam się z Cudak.
[B]Nie oddawanie ponad 500 zł w towarze, tylko ewentualnie w ratach.[/B]
I to też określonych. By nie było tak, że spłata zajmie jej 2 lata..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Bazarki MUSZĄ być osobno rozliczane, nie jako oddanie tego, co ktoś już wpłacił - to by było niezgodne z regulaminem.
Tym bardziej, że każdy wie ile z bazarkami dodatkowej roboty - zdjęcia, opisy, pakowanie, ważenie, adresowanie, kolejki na poczcie.

Nie wiem w takim razie co z tymi bransoletkami, które wystawiłam na bazarku a przekazała je[B] Lupi[/B]? To nie będzie dodatkowy grosz dla psiaków, tylko odliczenie od jej długu?????

Gdyby towar był sprzedawany np na allegro, to ok, ale na bazarkach, to musi byc dodatkowo rozliczone, a nie odliczone, od tego, co ktoś już wpłacił.[/QUOTE]
Nie, nie. Bazarki jako "odsetki" a pieniążki w ratach;) ten bazarek co sie juz zakończył to oczywiście dodatek.... Zle sie wyrazilam ;) w każdym razie chciałabym juz zakończyć te sprawę do końca roku....chciałabym......

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie chciałam aby pieniążki z bazarku były zaliczone w ramach długu... Oferując bransoletki na bazarek jasno sformułowałam, że dochód przeznaczam na suczki... Jako zadośćuczynienie moje, póki moja sytuacja (którą zna Cudak, skarbnik i pewnie inni...) się nie wyjaśni.

P.S.
Póki co dostęp do netu mam tylko okazjonalnie... póki nie podłączą mi neostrady (chyba przyszły tydzien)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam w takim razie, że i Urgo dołączyłam do bazarku, bez zapytania o zgodę, ale nie chciałam głowy zawracać (tym bardziej, że pies wspólnie ratowany z suniami, a teraz CISZA na jego wątku).
Bazarek dopiero rozliczany, więc nie ma problemu, pójdzie wszystko na sunie.

Link to comment
Share on other sites

Tu jest jedna (kiepski aparat): a tę drugą wstawię jak skończę[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/140740-Jak-zrobi%C4%87-samodzielnie-smycz-i-obro%C5%BC%C4%99-dla-psa-%29/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]\

[IMG]http://i46.tinypic.com/2dv5oxt.jpg[/IMG]

i na modelce[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/140740-Jak-zrobi%C4%87-samodzielnie-smycz-i-obro%C5%BC%C4%99-dla-psa-%29/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]:

[IMG]http://i47.tinypic.com/nx4bv5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Ale się zamieszanie zrobiło........ najlepsze jest to ze sunie mają to gdzieś i robią to co zawsze i w ogóle się nie przejmują że tu taki raban na ich wątku ;)[/QUOTE]

To najważniejsze :)

[B]magdola[/B], szelki super, ale modelka jeszcze piękniejsza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Witam,podajcie mi konto,z mojego bazarku jest dla sunieczek połowa dochodu ,czyli 102zł które moge już wpłacić.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236232-Samochodziki-dla-małych-i-dużych-chłopców-na-potrzebujace-jamniki-KUP-TERAZ-Do-1-12[/URL][/QUOTE]
Otrzymałam pieniążki w kwocie 102 zł :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...