Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hałabajówka']Ha to ja rozpiszę co i jak...bo mam taki tajny kajet, bez niego ani rusz :)
Jedzonko
Wrzesień - 150zl
Październik - 120zl
22 Listopad - 250zl do 22 stycznia 2013 czyli na 2 miesiące

DT
lipiec 250zl
sierpień 250zl
wrzesień 150zl[/QUOTE]Przeczytaj PW.... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']No niech będzie ;)
A jakie są konsekwencje trafienia na CZK?

Dostałam obróżki :) i gratisy...najbardziej podobała mi się karteczka na polecony z poczty :cool3: :eviltong:[/QUOTE]
Bo ja zakrecona jestem;) te rybki to moje psiaki uwielbialy...;) a kot nie ruszył;)

Link to comment
Share on other sites

Przynajmniej wiedziałaś co jadłaś, bo wiesz co one jadły :P A nie takie sklepowe mięso to nie wiadomo co to jest. Nie no poczekam jeszcze na nowe fotki i oby ten drugi antybiotyk zadziałał, bo to znów będzie dłuższe czekanie :diabloti:
A tak na serio to wracaj w końcu do zdrowia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']No, nie wiem......:loveu: Kochana "Wietnamko" zdjęcia super;) ja jestem zwolenniczką karmienia suchym;)! Ew. namoczonym suchym ;)[/QUOTE]

No ja na rozum tez jestem bardziej za suchym ale sercem jednak jestem za cieplym na zimę... więc czasem daję suchego jeszcze na dodatek żeby w razie wu sobie dojadły, ale gotowane im tak smakuje cale mordki mają brudne ;) i się myją wtedy nawzajem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']No ja na rozum tez jestem bardziej za suchym ale sercem jednak jestem za cieplym na zimę... więc czasem daję suchego jeszcze na dodatek żeby w razie wu sobie dojadły, ale gotowane im tak smakuje cale mordki mają brudne ;) i się myją wtedy nawzajem ;)[/QUOTE]
Normalnie cud miód malina a nie dziewczyna.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...