Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to super, Magdola masz skrzynkę na full i nie mogę Ci podesłać adresu.
Jak tylko się ogarnę z tym dziadowskim kaszlem to porobię nowe fotki a tymczasem porobiłam fotki moich świątecznych dżetów na bazarek mój pierwszy w życiu więc proszę o wyrozumiałość...

I jak mogę coś na jedzonko bo jadę już na zapasach na czarną godzinę :shake:

Link to comment
Share on other sites

Niezbyt często się odzywam, przepraszam, ale wątek śledzę. Hałabajówko nie choruj, cóż to za pomysły? Przyłączam się do wniosku o fotki, napewno dziewczyny mają już inne oczy.


Trochę się w tych finansach pogubiłam, moje zlecenie stałe w banku chyba działa, mogę prosić o informację czy dziewczyny dostają kasę ode mnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaerjot']Niezbyt często się odzywam, przepraszam, ale wątek śledzę. Hałabajówko nie choruj, cóż to za pomysły? Przyłączam się do wniosku o fotki, napewno dziewczyny mają już inne oczy.


Trochę się w tych finansach pogubiłam, moje zlecenie stałe w banku chyba działa, mogę prosić o informację czy dziewczyny dostają kasę ode mnie?[/QUOTE]Ostatnio płaciłaś za październik ;) Masz nowy nr konta? Bo wysyłałam wszystkim ?

Link to comment
Share on other sites

[B]magdola[/B], posłałam nr konta na fb.

[B]Ogromnie prosimy o wsparcie na jedzonko dla jamniczek... [/B]Gdyby Ktoś miał chwilkę, to przydałoby się nowe cioteczki pozapraszać na wątek, bo zadłużyły się sunieczki strasznie, a z ogłoszeń zero telefonów :( Każda złotóweczka się przyda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][B]magdola[/B], posłałam nr konta na fb.

[B]Ogromnie prosimy o wsparcie na jedzonko dla jamniczek... [/B]Gdyby Ktoś miał chwilkę, to przydałoby się nowe cioteczki pozapraszać na wątek, bo zadłużyły się sunieczki strasznie, a z ogłoszeń zero telefonów :( Każda złotóweczka się przyda...[/QUOTE]

No właśnie, dobrze by było pozapraszać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Hej, jestem, ale jestem bez grosza :(

Jak tylko będę coś mogła, zaraz dam znać.[/QUOTE]... Hejka ,to dokładnie tak samo jak ja:-(
zadeklarowałam się na maksa!... ale obiecuję ,że będę pamiętała o sunieczkach...
...u nas na jamniczym.. to dramat za dramatem!.... ale sunie to przecież jamniczki!!!!

Link to comment
Share on other sites

Przybywam na zaproszenie
U mnie z kasą niestety też krucho,nieplanowana tymczasowiczka z wydatkami + stała deklaracja a dochody marne ale widzę ze od dawna walczycie o ich lepszy byt wiec spróbuje choc trochę pomóc.
Niedługo Mikołaj wiec planuje wystawiać bazarek jamnikowy, może się coś sprzeda i zbierze pare groszy to dla sunieczek przekarze połowę dochodu.

Edited by danka1234
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Zrobiłam dziewczynom pseudo bazarek, ale odradzam tam wchodzić;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236230-NIE-WCHODZ-!-Robiąc-to-mamy-nadzieje-ze-jesteś-uczciwy-Do-01-12-12r[/URL][/QUOTE]

Oczywiście wlazłam, inaczej bym sobą nie była :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...