Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

[quote name='Hałabajówka']Bidulki straszne....
Looknij link
[URL]https://www.zooplus.pl/myzooplus/bonus/bonusprogramme/bonsupunkte_praemien/praemienuebersicht/158144[/URL]
rozmiar m byłby dla nich dobry? Mogę Ci taką wysłać dla nich.[/QUOTE]

Otwiera się strona główna zooplusa...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hałabajówka']a teraz ???

[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/plaski_dach/46343[/URL][/QUOTE]

Teraz tak :) Świetna buda! Tylko ile za wysyłkę by wyszło?
Napisane jest w M, że zalecane dla husky, to one we 3 wejdą :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']37,60 płatne przy odbiorze i do tego 6x400g animonda królik z ziołami[/QUOTE]
Zaraz wyślę PW :) Bardzo dziękuję :)


Niestety sunia złapana na sterylkę wygryzła dziurę w drewnianych drzwiach i wyfrunęła ze stajni :(
Już drugi raz mi uciekła :( ale do trzech razy sztuka...tylko nie wiem, gdzie ją teraz zamknąć, jeśli da się złapać. Mogłabym do kociej klatki wystawowej, ale obawiam się że wygnie druty i jeszcze klatkę zniszczy, a to nie pożyczona... Masakra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Zaraz wyślę PW :) Bardzo dziękuję :)


Niestety sunia złapana na sterylkę wygryzła dziurę w drewnianych drzwiach i wyfrunęła ze stajni :(
Już drugi raz mi uciekła :( ale do trzech razy sztuka...tylko nie wiem, gdzie ją teraz zamknąć, jeśli da się złapać. Mogłabym do kociej klatki wystawowej, ale obawiam się że wygnie druty i jeszcze klatkę zniszczy, a to nie pożyczona... Masakra.[/QUOTE]

No to tylko do kenelki i to takiej mocniejszej bo mi w kenelce takiej z czarnych pręcików też pies powyginał pręty i to taki mały jak jamnik :crazyeye:
A ta mocniejsza stalowa wytrzymała 2h z speudoamstaffem w środku ;)

A proszę bardzo tylko musicie ją skręcić bo przyjdzie w częściach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']A skąd ja kenelkę wezmę... :( Za budę ogromnie wdzięczna będą i przy okazji pokażę te "moje" dzikuski:

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7086/pa270552.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jej alez one podobne to chyba rodzina co?

Ano gdyby nie kilomerty to bys z mojej skorzystala...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Cudak ma zdolności do znajdowania fajnych psow.....tylko gdzie domki?????
A to taki maly off:
mieszaniec yorka z czarnym WEST TERIEREM:diabloti:
[URL]http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/51,88319,10403634.html?i=36[/URL][/QUOTE]

no właśnie.... i fajnych kociaków.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ja tez mam fajnego kociaka :diabloti: .....jak śpi![/QUOTE]

Ja dzisiaj miałam misje łapania dzikusków (ok 3 miesięczne) i ich mamy...z małymi poszło nawet nawet szybko się złapały na klatkę łapkę na mamę trzeba było czekać dużo dłużej i nie dość że dzień zmarnowany to jeszcze mnie mały dziad w palca użarł i tak mnie na.....sza że spać nie mogę chociaż mi się chce.... :placz:

ehhh te koty...:mad:

nie chcecie adoptować... :cool3:

Śliczne jeden czarny z jakimiś białymi naciekami a może jednym jeszcze go dobrze nie obejrzałam a drugi szary pręgusek jak z reklamy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Cudak ma zdolności do znajdowania fajnych psow.....tylko gdzie domki?????[/QUOTE]
Chyba jakieś schronisko powinnam otworzyć...bo znajduję, a warunków nie mam nawet na DT :(
Okazjonalnie DT dla psa w domu, ale teraz mam za dużo kocich tymczasów, więc nie ma szans.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Chyba jakieś schronisko powinnam otworzyć...bo znajduję, a warunków nie mam nawet na DT :(
Okazjonalnie DT dla psa w domu, ale teraz mam za dużo kocich tymczasów, więc nie ma szans.[/QUOTE]

Szkoda że masz takich sąsiadów... ja się strasznie cieszę że nie mam w pobliżu innych gospodarstw ;)

A co z tymi szczeniaczkami znalazły się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Szkoda że masz takich sąsiadów... ja się strasznie cieszę że nie mam w pobliżu innych gospodarstw ;)

A co z tymi szczeniaczkami znalazły się?[/QUOTE]Ja mieszkam w mieście, i tez kociaka znalazłam.....:( Na to nie ma reguły..... Ale sie zastanawiam czy Cudak operacji jakiejś nie miała i wszczepili jej jakiś magnes.....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Cudak paczki będą dwie, dzisiaj jedną wysłali tylko nie napisali którą czy tą z puszkami czy tą z budą. Jak mi odpiszą to dam znać, ale jeszcze mi się nie zdarzyło żeby czegoś nie dosłali więc nie martw się wszystko przyjdzie. Mam nadzieję że będzie im się dobrze mieszkać i się zmieszczą we trzy. Może im przybij takie dywaniki chociaż do połowy żeby im nie wiało do środka. Ja tak mam i fajnie przytulnie jest w środku wtedy...wiem bo sama wlazłam do jednej tam gdzie haszczaki śpią żeby sprawdzić czy im się dobrze mieszka ;)

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']Super, że sunie będą miały chociaż budę! Hałabajówka do budy to ja jeszcze nie weszłam, ale korci mnie jak tak piszesz o tym fajnym mieszkaniu :diabloti:[/QUOTE]

Właśnie dostałam info że wysłali i drugą paczkę ;)

No bo ja mam dwie takie wielkie budy były robione na ałabaje żeby mogły wejść razem....takie w razie wu jakby goście przyszli albo żeby mogły się schować przed deszczem jak pada...ale moje ałabaje są domowe i ani myślały się chować po budach poza tym deszcze im nie straszny a jedna z suk potrafi sobie drzwi wejściowe do domu otworzyć więc............no :lol: No to żeby budy się nie marnowały to dałam je mojej pseudohaszczce potem doszedł pseudoamstaff i kolejny haskomalamut ;) i tak spały we 3 w jednej budzie....no ale zima przyszła i mój amstafik marzł więc dostał przesiedlenie przymusowe do ogrzewanego pomieszczenia w budynku no a że miejsce się zwolniło i że z każdego innego kojca Fiediia (oto on [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233135-Mix-owczarka-%C5%9Brodkowoazjatyckiego-za-chwil%C4%99-trafi-do-Wojtyszek-tam-czeka-go-koniec%21[/url]) wyłazi a to górą a to podkopem więc siedzi teraz z haszczakowymi laskami bo z tego kojca nie da rady wyjść :razz: no i teraz one w 3 śpią w jednej budzie więc ja tam spokojnie wchodzę i nawet się wyciągnę ale mam tylko 162cm ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...