Jump to content
Dogomania

Perełka, teraz Negra ma wspaniały dom!!!


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgusiaP']Dziewczynki znaleziono biszkoptowego labradora w Dąbrowie Górniczej może słyszałyście, że ktoś go szuka...?[/QUOTE]

Wklejam zdjęcia,które mi przesłala Agusia,ze zdjęciem będzie łatwiej i może znajdziemy jego właścicieli...

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gDVE-VQlywo/UAkSvzpE2tI/AAAAAAAAApA/WRWGvPBtb48/s640/292.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6XHlwkA3-qc/UAkS2kTuUrI/AAAAAAAAApg/Om1sYPhN3DI/s640/303.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam...W poniedziałek zadzwoniła do mnie Myszka, że wizyta przedadopcyjna ok :). Zaraz zadzwoniłam do pani Moniki i powiedziała mi, że Perełka pojedzie do domu 2 sierpnia z jej koleżanką :). Dzwoniłam 2 razy do DT, w poniedziałek Perełka będzie miała zdjęte szwy i szczepienie -wirusówki. 2 sierpnia pojadę do Sławkowa i będę przy przekazaniu malutkiej. Zosia pisze, że Perełka jest słodka i troszkę rozrabia :)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']To Perełeńka już za 12dni będzie na swoim!!! Juhuuuuu!!
To znaczy co Nasz mała rozrabiara wyczynia?:cool3:[/QUOTE]
Nic takiego nie zrobiła, po prostu ona była trochę nieśmiała, często siedziała pod stołem, a teraz jest
taka, jaki powinien być szczeniak :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Właśnie wróciłam...W poniedziałek zadzwoniła do mnie Myszka, że wizyta przedadopcyjna ok :). Zaraz zadzwoniłam do pani Moniki i powiedziała mi, że Perełka pojedzie do domu 2 sierpnia z jej koleżanką :). Dzwoniłam 2 razy do DT, w poniedziałek Perełka będzie miała zdjęte szwy i szczepienie -wirusówki. 2 sierpnia pojadę do Sławkowa i będę przy przekazaniu malutkiej. Zosia pisze, że Perełka jest słodka i troszkę rozrabia :)...[/QUOTE]


Wspaniale, że Perełka za niecałe 2 tyg. jedzie do domu!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zastój w adopcjach, w dodatku jak to w wakacje przybywa nowych biedaków bez domu,
ja już ostatnio zaczynam popadać w depresję...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Właśnie wróciłam...W poniedziałek zadzwoniła do mnie Myszka, że wizyta przedadopcyjna ok :). Zaraz zadzwoniłam do pani Moniki i powiedziała mi, że Perełka pojedzie do domu 2 sierpnia z jej koleżanką :). Dzwoniłam 2 razy do DT, w poniedziałek Perełka będzie miała zdjęte szwy i szczepienie -wirusówki. 2 sierpnia pojadę do Sławkowa i będę przy przekazaniu malutkiej. Zosia pisze, że Perełka jest słodka i troszkę rozrabia :)...[/QUOTE]
Nareszcie jakies wiesci:lol:Szkoda,ze dopiero 2 sierpnia.Wczesniej sie nie dalo?
Domek super.:multi:Do takich domow to ja moge codziennie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Melduję się u naszej ślicznej Perełki :loveu: wieści miałam na bieżąco .....ależ się cieszę że nasze maleństwo już niebawem pojedzie do swojego wymarzonego domku :multi: Przed chwilą rozmawiałam z Iwonką :) Perełka ma zdjęte szwy i za nią już drugie szczepienie :)
Dzisiejszy koszt wizyty to 70 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...