Jump to content
Dogomania

Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)


Aga_Mazury

Recommended Posts

Przeklejam z transportowego, przepraszam za offa:
[COLOR=#ff0000][SIZE=4]PILNE!!!!!
[/SIZE]UWAGA na piątek( to jest na jutro) 18.05.2007 potrzebujemy koniecznie transportu dla ślepego Wondera. [/COLOR]Jest to drugi etap jego podróży. Dom tymczasowy czeka, lekarze także. W schronisku jego czas powolutku się kończy, życie ucieka mu z dnia na dzień!!! Nie może zostać tam dłużej!! Bardzo chcemy zdążyć go zabrać. [COLOR=red]Z Żywca zabiera go Ania - dowozi do częstochowy. Dalszy etap zależy od Was-trzeba go dowiesc z Częstochowy do Warszawy. Musi trafić do Piastowa finalnie (koło Warszawy)[/COLOR] i to w ten weekend. [COLOR=red]Prosimy o pomoc i skopiowanie tego postu gdzie się da, wraz z numerem kontaktowym: 66 88 13 003 Marta Pogorzelska, Pomorska Fundacja ROTTKA [URL="http://www.rottka.pl/"]www.rottka.pl[/URL]
Fundacja zwraca za paliwo!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nikador']Aguś,wybraliśmy Łatkę na tych jej trzech biednych nóżkach:loveu: Oficjalego maila napiszę jak Juluś pojedzie do nowego domku.[/quote]

dziękujemy juz teraz Nikador !
:Rose:

Łateczka jest taka bidulka:-(, ale taka kochana

Link to comment
Share on other sites

nikador bardzo się cieszę....
chyba, że do tego czasu i Łatkę ktoś wirtualnie przygarnie ;) no chyba, że mam już twardo mówić, że opiekuna ma...;)

tak naprawdę każdy psiak może mieć wielu opiekunów wirtualnych....ale przykro z jednej strony jakby jeden miał np. trzech a drugi obok wcale...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']nikador bardzo się cieszę....
chyba, że do tego czasu i Łatkę ktoś wirtualnie przygarnie ;) no chyba, że mam już twardo mówić, że opiekuna ma...;)

tak naprawdę każdy psiak może mieć wielu opiekunów wirtualnych....ale przykro z jednej strony jakby jeden miał np. trzech a drugi obok wcale...:roll:[/quote]

No właśnie,żeby każdy chociaz miał po jednym.Aga,przydałaby się większa akcja informacyjna,która uświadomiłaby ludziom jak wielka jest skala problemu i że każdy moze pomóc nie ruszając się z domu,to już byłoby coś.

Link to comment
Share on other sites

Jest taki piękny tekst....nie wiemy czyjego autorstwa...(jest na stronie afn-u w dziale porady abc wirtualnych adopcji)...do mnie on naprawdę przemawia...


[B]"Usiądź przed siatką schroniska i spójrz w kocie lub psie oczy, te zielone, bursztynowe, a czasem niebieskie. Co w nich czytasz? Co Ci mówią? [/B]
[B]Posłuchaj. Nie zamykaj uszu nawet, gdybyś chciał uciec. [/B]
[B]Wysłuchaj ich historii - historii bólu, cierpienia, głodu, zimna, i tego co najgorsze - porzucenia. [/B]

[B]Posłuchaj co my, ludzie zgotowaliśmy naszym braciom mniejszym.[/B]
[B]Posłuchaj o zamurowanych w piwnicach i cudem z nich wyciągniętych, o porzuconych w lesie, o potrąconych i pozostawionych na poboczu, i o zwyczajnie oddanych - bo się znudziły, jak zabawka.[/B]

[B]Mówisz - nie mogę tego słuchać, za dużo, za bolesne, co ja mogę zrobić. Ja, jeden człowiek wobec morza cierpienia.[/B]
[B]Tak, dużo nie możesz. Nie zabierzesz wszystkich, nie nakarmisz, nie wyleczysz. Nie możesz, nie masz środków, nie masz możliwości.[/B]

[COLOR=#ff6600][B]Ale coś możesz. Mało ale i dużo zarazem.[/B][/COLOR]

[B]Możesz wziąć jedno z tych stworzeń do domu, odchuchać, zwrócić wiarę w człowieka.[/B]
[B]A jeśli i tego nie możesz - bo masz już jednego czy dwa i więcej sobie nie wyobrażasz, albo nie możesz mieć ani jednego - bo alergia, bo masz taką pracę, że nigdy Cię nie ma w domu - wtedy też coś możesz.[/B]

[B]Możesz jedno, jedyne zwierzątko wspomóc wirtualnie, stać się jego opiekunem na odległość, możesz wstrząśnięty jego historią, łożyć na karmę, na leczenie, na zabawki nawet. To nie jest dużo. Te zwierzęta nie jedzą tonami, nie bawią się lalkami barbi i nie grają w gry komputerowe. Im tak niewiele potrzeba.[/B]

[B]Jeżeli Ty i jeszcze ktoś drugi, trzeci, dziesiąty pomoże jednemu, jedynemu zwierzakowi - o ileż poprawi się ich los.[/B]
[B]Wyleczone, zadbane, będą miały większą szansę na adopcję rzeczywistą, na to, że ktoś zauroczony ich spojrzeniem weźmie je do domu już na zawsze.[/B]

[COLOR=#ff6600][B]Więc - zatrzymaj się... spójrz przez siatkę schroniska w te błagające oczy... i pomyśl... czy naprawdę nie możesz pomóc???"[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

I ja się cieszę,że Kamyś chociaż wirtualnego opiekuna ma...:lol::lol::lol:
Ale jeszcze bardziej bym się cieszyła,żeby taki realny się znalazł..
Szukaj Kamyś,szukaj...
Piękny tekst.....ale cos te posty z opóźnieniem się ukazują

Link to comment
Share on other sites

Tak mi szkoda tego mojego Okruszka w tej klatce....strasznie...
tak chce wyjśc...tak prosi...
na spacerku też...chce do mnie...ale co ja mogę...muszę dzielić te kilka chwil...między nie wszystkie...a to Kropcia chce...a to Paduś...a to Kamyś, łatka, Bastek..Julek...i inne....

Skarbie...szukamy domku, wspaniałego...tylko dla Ciebie
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/6259/psiaki027resizezt2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...