Jump to content
Dogomania

Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kamyś oczywicie...najchętniej by mnie nie wypuszczał od siebie ;)...nie wiem jak on to robi, ale siedząc w pomieszczeniu ja z drugiej strony od zewnątrz podchodze po cichutku zaglądam przez okno....(zaznaczam, że on wtedy jest przy drzwiach odwócony do mnie tyłem) ...on momentalnie się odwraca i biegnie do mnie do okna....i podskakuje...

Kiełbasy zjadł mi chyba z kilogram...;) Kochany maleńki Okruszek, który jest samą miłością....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']...nie wiem jak on to robi, ale siedząc w pomieszczeniu ja z drugiej strony od zewnątrz podchodze po cichutku zaglądam przez okno....(zaznaczam, że on wtedy jest przy drzwiach odwócony do mnie tyłem) ...on momentalnie się odwraca i biegnie do mnie do okna....i podskakuje...[/quote]

Aga to proste-pachniesz kiełbasą na doległość i przez szyby zapach można wyczuć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....
smutne to,że Kamyczek jeszcze domku nie znalazł....Ale np Kleofas też długo szukał ,a teraz grzeje doopkę w nowym domku...
Kamyk Ty to masz węch, ciotkę Agę przez ścianę wyczujesz (z kiełbasą!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Aga to proste-pachniesz kiełbasą na doległość i przez szyby zapach można wyczuć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....
smutne to,że Kamyczek jeszcze domku nie znalazł....Ale np Kleofas też długo szukał ,a teraz grzeje doopkę w nowym domku...
Kamyk Ty to masz węch, ciotkę Agę przez ścianę wyczujesz (z kiełbasą!)[/quote]


nic a nic romantyzmu.....
"pachniesz kiełbasą" ot i masz odpowiedź :razz:

nie...że kocha, że serce mu podpowiada, że telepatia...że...milion innych cudownych powodów....

ot KIEŁBASA....

ide sobie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']nic a nic romantyzmu.....
"pachniesz kiełbasą" ot i masz odpowiedź :razz:

nie...że kocha, że serce mu podpowiada, że telepatia...że...milion innych cudownych powodów....

ot KIEŁBASA....

ide sobie:eviltong:[/quote]


no przeciesz wiesz ze Kamysiek ciebie kocha ale również mocno kocha kiełbase wiec romantyzmu raczej brak

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego nie widzicie romantyzmu w kiełbasie????
Romantyczny Kamyczek sercem wyczuwa kiełbasę.....I właśnie w tym zdaniu zawiera się związek romantyzmu z kiełbasą....
Kamyk dawaj do góry....Ciotka Aga poszła,ale nic się nie bój....nie wytrzyma długo żeby tu nie zajrzeć...Może jeden dzień....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Kamyś został dziś przeniesiony do klatki....na zewnątrz bo Tina ma cieczkę...i musiał zostac zabrany z budynku :(

jest zdezorientowany i w ogóle...:shake: trafił do klatki Julka...[/quote]


Biedny Kamyczek!:-(
Jak on zniósł tam nockę? Jak się czuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='neverend']Czy poznajecie go???

[IMG]http://img47.imageshack.us/img47/8886/imgp0222cph0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4207/imgp0224cjw5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img122.imageshack.us/img122/2562/imgp0225ccu3.jpg[/IMG][/quote]

Kamyczku, jesteś piękny!

I co u Kamysia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...