Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='phase']Jak będzie potrzebna pomoc - pomogę. ;)
[SIZE=1]wirtualnie[/SIZE]:evil_lol:


Milczę!!!


:evil_lol:
Dobra czas spać chyba. :roll:[/QUOTE]
Wyślę Ci zdjęcie szczotki i Ptysia a Ty odeślesz mi uczesanego :evil_lol:

A tam spać... ja dopiero ze spaceru wróciłam :diabloti:

[quote name='kalyna']pewnie szybciej wyszłam z sklepu :lol:

o to faktycznie nie zazdroszczę :roll: a ile sprzątania :mdleje:[/QUOTE]
No chyba musiałyśmy się rozminąć :evil_lol:

A jak fajnie kiedy Ktoś wyrwał rzepy i tam wrzucił a potem Ptysiek miał wszystkie na sobie... normalnie czadowo sie to wyciągało :roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Wyślę Ci zdjęcie szczotki i Ptysia a Ty odeślesz mi uczesanego :evil_lol:

A tam spać... ja dopiero ze spaceru wróciłam :diabloti:[/QUOTE]
buahahaha. :evil_lol:
No tak, jak ma się takiego dużego, obronnego psa to można sobie pozwolić o tej godzinie na spacery. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']buahahaha. :evil_lol:
No tak, jak ma się takiego dużego, obronnego psa to można sobie pozwolić o tej godzinie na spacery. :diabloti:[/QUOTE]
Tak zwłaszcza, że ten "wielki" i "obronny" pies w nocy idzie tak blisko mojej nogi, że prawie mnie przewraca :evil_lol:
Ale i tak postęp bo wcześniej wcale nie chciał wyjść na spacer w nocy :p a teraz nawet warczy jak mu coś nie pasuje a potem zwiewa do mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Tak zwłaszcza, że ten "wielki" i "obronny" pies w nocy idzie tak blisko mojej nogi, że prawie mnie przewraca :evil_lol:
Ale i tak postęp bo wcześniej wcale nie chciał wyjść na spacer w nocy :p a teraz nawet warczy jak mu coś nie pasuje a potem zwiewa do mnie :evil_lol:[/QUOTE]

:roflt: eeej no ale jak już zrobił postęp, to potem kolejne będzie robił i zobaczysz, że wtedy wyrośnie z niego Ptysiek! :)

Lecę spatki, dobranoc, do juterka. :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']
A jak fajnie kiedy Ktoś wyrwał rzepy i tam wrzucił a potem Ptysiek miał wszystkie na sobie... normalnie czadowo sie to wyciągało :roll::diabloti:[/QUOTE]

:o
no to jeszcze nie miałam takiej przyjemności i obym nie musiała tego robić..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']:o
no to jeszcze nie miałam takiej przyjemności i obym nie musiała tego robić..[/QUOTE]
Ale jestem dumna z siebie bo dałam radę bez obcinania i wyrywania futerka :p Tak delikatnie, że pies nawet nie czuł, spokojnie sobie leżał i się nie szarpał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Ale jestem dumna z siebie bo dałam radę bez obcinania i wyrywania futerka :p Tak delikatnie, że pies nawet nie czuł, spokojnie sobie leżał i się nie szarpał :)[/QUOTE]

a ile czasu Ci to zajęło?
pewnie sporo, jak tak się bawiłaś... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kilka fotek na dobranoc i spadam spać :)

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NM52UhcuwXQ/UD_SHA51BHI/AAAAAAAAEB4/9VIKqUkuw9U/s628/P8309143.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-STlymHCbHI0/UD_SJDno_gI/AAAAAAAAECI/XbYoB69hI9o/s628/P8309145.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AC68SOke0bM/UD_SMBS0spI/AAAAAAAAECY/4nqnTj1l2X0/s782/P8309146.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Eq1CRzunqKY/UD_SKZP6TPI/AAAAAAAAECQ/Rs820oGvG5E/s527/P8309147.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HfsU6zAQwn0/UD_SNBLlVII/AAAAAAAAECg/dkpYgdaaj-g/s628/P8309148.JPG[/IMG]

Spokojnej nocy Wszystkim ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']
Nie tylko na podwórku, w domu nieraz wyrzucam wielkie krowy :roll:
Ostatnio widziałam ładnego na choince :loveu: ale oczywiście nie pomyślałam o zdjęciu :(



Czochrać i czochrać... a potem Kto to uczesze?? :roll::evil_lol:


[/QUOTE]

Kurcze u mnie to jakas masakra jest , w domu na całe szczescie sa tylko te z długimi nogami chociaz ich tez sie strasznie boję i ostatnio sie bałam ze jak bede myła zęby to mnie ten pająk pod umywalką wciagnie pod nią :eviltong: ale na dworze to jest porażka , pajak na pajaku , jak dzisiaj tez tak bedzie ( pada wiec moze sie pochowaly ) to wam pokaże , Sebastian sie ze mnie śmieje i mówi " ja rozumiem że sie boisz pajaków ale na choler.... ich szukasz " a ja nawet jak rower biore to go pol dnia ogladam czy nie ma na nim pajaka , a ja tam zawsze jestem zdania że to że widze pajaka to jest pikuś gorzej kiedy on znika :eek2: i jak zobacze jakiegos to non stop na niego patrze czy nie znika :shake: a dzisiaj mi powiedział że mi życie uratował , bo pajak ogromny stał koło drzwi i tylko czekał żeby wejsc mi do pokoju i mnie wyciagnac za nogi z łóżka :evil_lol:

i zapomniałam napisac ze moga czochrac ja go przyjade uczesać :evil_lol:

i najważniejszego nie napisałam że ślicznie wyszedł Ptyś na tych zdjęciach :loveu:

Edited by dOgLoV
Link to comment
Share on other sites

ja kiedyś miałam obsesję na punkcie pająków.. w nocy, nie ważne, że pierwsza czy czwarta rano to i tak darłam się jak przebudziłam sie i zobaczyłam pająka :lol:
no ale studia nauczyły mnie życia i teraz staram się wynosić na zewnątrz pająki z mojego pokoju... na dworze je po prostu omijam.. nie lubię, brzydzę się ich, ale nie wrzeszczę jak opętana :D to już jest jakiś plus :)

a ja właśnie zajadam się słomkami ptysiowymi :lol: i dobre to to :loveu:
Ptyśka nie umiałabym zjeść, bo....... za dużo kalorii :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']ja kiedyś miałam obsesję na punkcie pająków.. w nocy, nie ważne, że pierwsza czy czwarta rano to i tak darłam się jak przebudziłam sie i zobaczyłam pająka :lol:
no ale studia nauczyły mnie życia i teraz staram się wynosić na zewnątrz pająki z mojego pokoju... na dworze je po prostu omijam.. nie lubię, brzydzę się ich, ale nie wrzeszczę jak opętana :D to już jest jakiś plus :)

a ja właśnie zajadam się słomkami ptysiowymi :lol: i dobre to to :loveu:
Ptyśka nie umiałabym zjeść, bo....... za dużo kalorii :D[/QUOTE]

Ja na widok pająka po prostu dostaje histerii :eek2:

zaraz u siebie na watku wkleje 4 zdjecia okazów z podwórka ( oczywiscie zdjecia robił Sebastian bo ja bym tam nie podeszła :shake: )

słomki ptysiowe ?? nigdy nie jadłam , ale brzmi smacznie :loveu:

oj tam kalorie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...