Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

Lubię oglądać wspólne zdjęcia Ptysia i Kolki ([SIZE=1]jejku, mam nadzieję, że imienia nie pokręciłam, bo sama teraz jestem zakręcona. :([/SIZE]). :):)
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-Mfy0dcdGz7Y/UD4tMB-yCKI/AAAAAAAAD78/hA1V_wFaLt4/s628/IMG_0017.JPG[/url] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Jeszcze nic Bogdanowi nie mówiłam :shake: Mam kilka miesięcy, żeby go poinformować :evil_lol:[/QUOTE]
[quote name='Izabela124.']No to ful wypas warunki :smile:[/QUOTE]

Mam teraz jeden problem...:placz:
Rozmawiałam z tatuśkiem bo domek mamy w górach wspólny a chciałam już tak na wszelki wypadek zaklepać i mam problem :(
Oni planują tam długi weekend w maju... czyli do 5 (niedziela) najprawdopodobniej będą w górach :(
Ja mogę się urwać w każdy inny dzień ale nie wiem jak z Wami dziewczyny...
Kombinujcie jakiś termin bo nie chcę tam siedzieć z rodzicami na głowie ( choć bardzo Ich kocham a Oni nie maja nic przeciw temu byśmy Wszyscy przyjechali nawet jak Oni będą ;))
Najgorzej ma Madzia chyba... ale wierzę, że coś wymyślą z Bogdanem :)
Bardzo bym chciała się spotkać a taki wypad byłby super... więc myślcie!!!!....

[quote name='Ty$ka']Dobra, dobra... tłumacz się :diabloti:

Pozapraszałaś sobie do galerii rozgadane towarzystwo i teraz takie tego efekty :shake::eviltong:

[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-i0hCFGE9bWY/UD4tl7kdRlI/AAAAAAAAD-c/L2UxBPhocRk/s628/IMG_0055.JPG[/URL] "mamo, muszę wychodzić? zaadoptujmy oczko, one takie smutne, samotne..."

[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-Mfy0dcdGz7Y/UD4tMB-yCKI/AAAAAAAAD78/hA1V_wFaLt4/s628/IMG_0017.JPG[/URL] "ouuuuu, Ptysiu właśnie spożywa trawkę!" :evil_lol:

[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-GfTngRd2pnI/UD4tQwcRP_I/AAAAAAAAD8c/hVllmpn5yds/s628/IMG_0021.JPG[/URL] bo zakochani patrzą w tym samym... tfu! w przeciwnym kierunku ( :evil_lol: )

[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-QRAl1_mSZWE/UD4tUO04AbI/AAAAAAAAD8s/dog96F-9IEI/s628/IMG_0023.JPG[/URL] czy to nie miłość? :P

[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-HyJgegqGgLQ/UD4tWijuMTI/AAAAAAAAD84/9RBQPCkrfCI/s667/IMG_0030.JPG[/URL] wypatrzył ofiarę...

[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-2U8rGWX10zI/UD4tYAg6N6I/AAAAAAAAD9E/7eYzOrw7oVA/s628/IMG_0031.JPG[/URL] ...i ją dopadł :-D

[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-u8T2dusWN44/UD4tiF-PpvI/AAAAAAAAD-E/6lSwYIygBoM/s628/IMG_0049.JPG[/URL] raju, kocham go :loveu:[/QUOTE]
Dooobre!!!! :evil_lol: Popłakałam się ze śmiechu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']witajcie ;)

pol dnia mnie nie było a tu 5 stron do nadrobienia , macie szczescie ze zdjecia tez były :mad:

pasowało by Ptysiowi takie oczko :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]
Gdzie Ty 5 stron znalazłaś ? :crazyeye:

Mamie mówiłam, załamała się lekko a tata się śmiał i wspominał Lunę jak lilie z oczka wyciągała :evil_lol:
Aga myśl nad spotkaniem....

[quote name='phase']Lubię oglądać wspólne zdjęcia Ptysia i Kolki ([SIZE=1]jejku, mam nadzieję, że imienia nie pokręciłam, bo sama teraz jestem zakręcona. :-([/SIZE]). :smile::smile:
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-Mfy0dcdGz7Y/UD4tMB-yCKI/AAAAAAAAD78/hA1V_wFaLt4/s628/IMG_0017.JPG[/URL] :loveu:[/QUOTE]
Nie pokręciłaś :)
Też lubię jak się nie biją i zgadzają... a rzadko się zdarza...:shake: Ale ja jestem uparta, zaprzyjaźnię ich :diabloti: i tak już dobrze bo Kolka nie skacze z zębami ciągle :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Gdzie Ty 5 stron znalazłaś ? :crazyeye:

Mamie mówiłam, załamała się lekko a tata się śmiał i wspominał Lunę jak lilie z oczka wyciągała :evil_lol:
Aga myśl nad spotkaniem....



[/QUOTE]

powaga , 5 stron musiałam przelecieć :eviltong:

oj tam nie ma co sie załamywac tylko rybke do akwarium a oczko udostepnić "wnuczkowi" :evil_lol:

ja juz Sebastianowi mówiłam to powiedział ze było by super tylko ze jak juz to bez Nerona :roll: bo twierdzi ze w wiekszej grupie psów Neron by sie nie odnalazł i całe spotkanie wisiał by ujadając na smyczy ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Uwaga! rzucam!






Ups, chyba nie trafiłam :evil_lol:[/QUOTE]
Trafiłaś prosto w mój monitor :mad:
Ale spoko przy okazji wytrę kurz :evil_lol:

[quote name='dOgLoV']powaga , 5 stron musiałam przelecieć :eviltong:

oj tam nie ma co sie załamywac tylko rybke do akwarium a oczko udostepnić "wnuczkowi" :evil_lol:

ja juz Sebastianowi mówiłam to powiedział ze było by super tylko ze jak juz to bez Nerona :roll: bo twierdzi ze w wiekszej grupie psów Neron by sie nie odnalazł i całe spotkanie wisiał by ujadając na smyczy ....[/QUOTE]
Nie wnikam co Ty przelatujesz :evil_lol:

Ta rybka nie zmieści się w akwarium ale na patelnie bo jest wielka, gruba i stara :diabloti: ale to nawet spoko pomysł, tylko nie mów moim rodzica, że są dziadkami :evil_lol:

Mówiąc szczerze to po tym co pisałaś też tak myślałam, że Neronek raczej by odpadł :-( a bardzo szkoda...
Teraz tylko myślcie kiedy. Jak 3,4,5 to raczej u mnie bo w górach z dziadkami nie chcę :shake: Sebek też mówi, że wolałby wtedy tutaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Trafiłaś prosto w mój monitor :mad:
Ale spoko przy okazji wytrę kurz :evil_lol:


Nie wnikam co Ty przelatujesz :evil_lol:

Ta rybka nie zmieści się w akwarium ale na patelnie bo jest wielka, gruba i stara :diabloti: ale to nawet spoko pomysł, tylko nie mów moim rodzica, że są dziadkami :evil_lol:

Mówiąc szczerze to po tym co pisałaś też tak myślałam, że Neronek raczej by odpadł :-( a bardzo szkoda...
Teraz tylko myślcie kiedy. Jak 3,4,5 to raczej u mnie bo w górach z dziadkami nie chcę :shake: Sebek też mówi, że wolałby wtedy tutaj :)[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

mysle ze bardziej by sie zmartwili ta ryba na patelni niz tym ze sa dziadkami Ptysia :evil_lol:

trudno , sama Qwendi pojedzie a Neron pojdzie do dziadków na służbę :evil_lol:

miejce nie wazne , wazne zeby spotkanie doszło do skutku a kiedy to mamy czas zeby sie dogadac konkretnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Dobrze, że nie w twarz, bo byś miała jeszcze guza :evil_lol:
Widać jak często sprzątasz :evil_lol:[/QUOTE]
I miałabym L-4 na guza :evil_lol:

Cicho :evil_lol:


[quote name='phase']Musiałam. :evil_lol::diabloti:[/QUOTE]
buhaha :evil_lol:


[quote name='dOgLoV']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

mysle ze bardziej by sie zmartwili ta ryba na patelni niz tym ze sa dziadkami Ptysia :evil_lol:

trudno , sama Qwendi pojedzie a Neron pojdzie do dziadków na służbę :evil_lol:

miejce nie wazne , wazne zeby spotkanie doszło do skutku a kiedy to mamy czas zeby sie dogadac konkretnie :cool3:[/QUOTE]
Na służbę... mój syn jak był mały tak mówił... że idzie do dziadków na służbę :evil_lol:

Racja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba mam braki :siara: a Sebastian dzisiaj znowu dlużej w pracy :mad::evil_lol:[/QUOTE]
aaa no to wszystko jasne. :evil_lol:
Ech.. Dzięki Wam się normalnie uśmiecham mimo tego co się dzieje teraz z moją babcią, ciocią. Dziękuję :calus::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']KNajgorzej ma Madzia chyba... ale wierzę, że coś wymyślą z Bogdanem :)
[/QUOTE]

Ja bym w maju była, pod warunkiem, że Qwenducha będzie na wystawie w Opolu ;)
A jeśli maj by niw wypalił, to jestem w PL we wrześniu na weselu znajomych ;) Ale znowu wtedu u Agnieszki problem z wolnym :roll:

[quote name='dOgLoV']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
miejce nie wazne , wazne zeby spotkanie doszło do skutku a kiedy to mamy czas zeby sie dogadac konkretnie :cool3:[/QUOTE]

Dokładnie ;) Najwyżej nawiedzimy Mysłowice :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']
Na służbę... mój syn jak był mały tak mówił... że idzie do dziadków na służbę :evil_lol:

[/QUOTE]

Moja bratowa tez tak mówi , brzmi to jak by dawała dzieciaki do babci zeby zapitalały w ogródku :evil_lol:

[quote name='phase']aaa no to wszystko jasne. :evil_lol:
Ech.. Dzięki Wam się normalnie uśmiecham mimo tego co się dzieje teraz z moją babcią, ciocią. Dziękuję :calus::oops:[/QUOTE]

Słuzymy żartem ;) ciesze sie ze pomogłysmy chociaz na chwile zapomniec o brutalnym życiu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']I odszkodowanie ode mnie :lol:

Już się wydało :( :D[/QUOTE]
Nie będę z Ciebie zdzierała skoro Nas cos łaczy :loveu::evil_lol:

[quote name='phase']aaa no to wszystko jasne. :evil_lol:
Ech.. Dzięki Wam się normalnie uśmiecham mimo tego co się dzieje teraz z moją babcią, ciocią. Dziękuję :calus::oops:[/QUOTE]
Miło :)
Lubię jak się ludzie uśmiechają :calus:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, konam przez Was :roflt:

Jestem ciekawa jak się temat rozwinie :evil_lol:

[quote name='Ptysiak']Nie będę z Ciebie zdzierała skoro Nas cos łaczy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]
Oooo... jesteś kochana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dokładnie ;) Najwyżej nawiedzimy Mysłowice :)[/QUOTE]
Ja jestem jak najbardziej za :)
W każdej chwili ;)

[quote name='dOgLoV']Moja bratowa tez tak mówi , brzmi to jak by dawała dzieciaki do babci zeby zapitalały w ogródku :evil_lol:[/QUOTE]
Dokładnie... tu masz rację :evil_lol:

[quote name='Ty$ka']Dziewczyny, konam przez Was :roflt:

Jestem ciekawa jak się temat rozwinie :evil_lol:


Oooo... jesteś kochana :loveu:[/QUOTE]
:evil_lol:
Ty się dołącz a nie tu się z Nas śmiejesz ... :diabloti:

Nie jestem... jestem wredna :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']:evil_lol:
Ty się dołącz a nie tu się z Nas śmiejesz ... :diabloti:

Nie jestem... jestem wredna :loveu::evil_lol:[/QUOTE]

Z tego śmiechu oplułam sobie klawiaturę i nic nie widzę, więc wiesz :evil_lol:

O, kolejna wspólna cecha :loveu: Jesteśmy dla siebie stworzone! :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Z tego śmiechu oplułam sobie klawiaturę i nic nie widzę, więc wiesz :evil_lol:

O, kolejna wspólna cecha :loveu: Jesteśmy dla siebie stworzone! :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]
Mogę Ci chusteczkę odrzucić :evil_lol:

:loveu: Sebek zacznie być zazdrosny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja bym w maju była, pod warunkiem, że Qwenducha będzie na wystawie w Opolu ;)
A jeśli maj by niw wypalił, to jestem w PL we wrześniu na weselu znajomych ;) Ale znowu wtedu u Agnieszki problem z wolnym :roll:

[/QUOTE]

tyle latania dzisiaj miałam ze mi to opole ze łba wylecialo ale jutro na pewno Sebastiana zagadnę o to ;)

nooo wrzesień bedzie ciezko ale moze urlop mi dają ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...