Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

Dzień dobry Cioteczki :loveu:

Przepraszam, że się nie odzywałam od wczoraj :(
Miło wiedzieć, że się Ktoś martwi :)

Wczoraj wróciłam z pracy, szybki obiad i wyszłam na krótki spacerek z Ptyśkiem. Po drodze spotkałam najpierw Znajomego z pieskiem Lessą i przeszliśmy sie po lesie a jak wracaliśmy to Ptysiek i Lessa dorwali jakąś Panią z psem (Nero) no i trochę się pobawili. No a prawie pod domem spotkałam Kumpelę z kolejnym psem. Dawno się nie widziałam z Nią więc poszłyśmy na spacer jeszcze. No i tak wyszło, że do domu dotarłam po 24-tej i już mi się nic nie chciało...
A dziś od rana w pracy i się wkurzałam troszkę bo internet się coś zepsuł i nie było :(
Ale żyjemy
I dziś już nie mam w planach takich "krótkich" spacerków :evil_lol:

A i jeżyk, którego fotografowałam nie żyje :( Ktoś chamsko go rozdeptał... Jest jeszcze jeden ale wyniosłam go bardziej w krzaki i może Nikt mu krzywdy nie zrobi.

Aga :evil_lol: z tymi bateriami to racja, można się wściec bo mi tak znowu wczoraj padły.:roll: Podładowałam ale tylko troszkę no i... a takie fajne zdjęcia by były z zabawy psiaków :(

Sylwia mam nadzieję, że następnym razem będziecie mieli więcej czasu i w końcu sie spotkamy :):loveu:
No i dzięki za sms-ka ;)

Aga od Oscarka :D Co do Domci... DONka chce? :evil_lol:


O Dotki wróciły :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Poszedl sms :Rose:[/QUOTE]

[quote name=':: FiGa ::']Iza nie ma internetu w pracy, wszystko w porzadalu :multi: Odezwie sie jak wroci :multi:[/QUOTE]

Dzięki, że wysłałaś sms'ka ;)

Ptysiak, Ty się wiecej tak nie chowaj :mad: Ja już myślałam, że coś się stało :( Dobrze, że przypomniałam sobie, że dawałaś numer Sylwi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']uff jest Ptysiakowa, bo już miałam awanturę robić,że na innych wątkach to pisze a u siebie to nie ;)[/QUOTE]
Ważne, że w ogóle pisze i żyję :evil_lol:

[quote name='magdabroy']Ptysiak, Ty się wiecej tak nie chowaj :mad: Ja już myślałam, że coś się stało :-( Dobrze, że przypomniałam sobie, że dawałaś numer Sylwi ;-)[/QUOTE]
Ja się chować specjalnie nie chciałam :shake: nie pomyślałam nawet, że może to tak wyglądać jakby coś się stało :oops:
Ale widzę, że razie "katastrofy" dobrze mieć jednak jakiś kontakt :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']
Ja się chować specjalnie nie chciałam :shake: nie pomyślałam nawet, że może to tak wyglądać jakby coś się stało :oops:
Ale widzę, że razie "katastrofy" dobrze mieć jednak jakiś kontakt :)[/QUOTE]

Dlatego my z Agą też mamy swoje numery ;) Zawsze to jakiś kontakt i można sprawdzić czy wszystko ok ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dlatego my z Agą też mamy swoje numery ;) Zawsze to jakiś kontakt i można sprawdzić czy wszystko ok ;)[/QUOTE]

Tak jak Magda pisze ;) kiedys musimy sie wszystkie zebrac i zrobić takie spotkanie dogomaniaczek , kurcze ale by był bajer :multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']No w końcu jesteście. :)
Witajcie. :)[/QUOTE]
:)

[quote name='dOgLoV']Tak jak Magda pisze ;-) kiedys musimy sie wszystkie zebrac i zrobić takie spotkanie dogomaniaczek , kurcze ale by był bajer :multi::loveu:[/QUOTE]
Jestem jak najbardziej za :loveu:
Nawet mam pomysł, jakby się udało to domek w górach przeważnie pusty stoi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...