Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']No masz szczęście... Bo jakby to Żabcia czytała to byłoby jej przykro :shake: :mad:
[/QUOTE]
Na szczęście (wiecznie) śpi. :diabloti:

[quote name='Ptysiak']Gołąbków ?
Masz żabcie w domu a sie boisz? No zobacz jaka ona słodka :loveu: W sumie bardziej słodka niż prawdziwe ale tamte też są fajne :evil_lol:[/QUOTE]
A no gołębi. :evil_lol:
Bo moja to, to... wyjątkowa Żabcia. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Zaczyna robić się groźnie :nerwy::evil_lol: Fot nie mam dużo bo brzydką pogodę mieliśmy, ale teraz uciekam na spacerek to może coś popstrykam :eviltong::cool3:[/QUOTE]
Bardzo groźnie, poszczuję Cię koszatniczką jak podpadniesz :evil_lol: Nie może tylko na pewno :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Bardzo groźnie, poszczuję Cię koszatniczką jak podpadniesz :evil_lol: Nie może tylko na pewno :diabloti:[/QUOTE]
Oj nie, tylko nie szczuj mnie koszatniczką, toż to strasznie agresywne zwierze jest:diabloti::evil_lol: Dobrze to już się podporządkowuję i zapewniam że zdjęcia będą ale jeszcze nie wiem czy dzisiaj:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Oj nie, tylko nie szczuj mnie koszatniczką, toż to strasznie agresywne zwierze jest:diabloti::evil_lol: Dobrze to już się podporządkowuję i zapewniam że zdjęcia będą ale jeszcze nie wiem czy dzisiaj:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

Oj uważaj na koszatniczki :diabloti:
Ja jak się zapoznawałam z moim nowym nabytkiem jak miał 1,5 roku to ciągle latałam po lepce i do umywalki, bo miałam poprzegryzane palce :evil_lol: Ale ja Cię nie straszę ,żeby nie było:diabloti:

A Ptyś ma świetny nowy banerek :D

Link to comment
Share on other sites

Oj przyszłam się przywitać i po ponadrabianiu nie wiem, co komentować :evil_lol:
Widziałam, że Ptysiowy brzuszek chory - trzymam kciuki, żeby szybko mu się poprawiło :loveu:
A co do tej rodziny, to teraz muszą uważać, żeby nie popaść w skrajność i nie zacząć przygarniać każdego zwierza w pobliżu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Oj nie, tylko nie szczuj mnie koszatniczką, toż to strasznie agresywne zwierze jest:diabloti::evil_lol: Dobrze to już się podporządkowuję i zapewniam że zdjęcia będą ale jeszcze nie wiem czy dzisiaj:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Patik']Oj uważaj na koszatniczki :diabloti:
Ja jak się zapoznawałam z moim nowym nabytkiem jak miał 1,5 roku to ciągle latałam po lepce i do umywalki, bo miałam poprzegryzane palce :evil_lol: Ale ja Cię nie straszę ,żeby nie było:diabloti:

A Ptyś ma świetny nowy banerek :-D[/QUOTE]
:evil_lol:

[quote name='magdabroy']Iza, to może jednak zrób bazarek na dogo dla tej rodziny ;-) Wykorzystaj swój talent i niech ludzie licytują portret psiaka, który im narysujesz :smile: A za kasę z bazarku mogłabyś kupić karmę dla zwierzaków albo dołożyć im do sterylki suczek ;-)[/QUOTE]
A to jest dobry pomysł :) Tylko nie wiem czy Ktoś w ogóle zajrzy no i nie umiem się za to za bardzo zabrać... :roll:

[quote name='rashelek']Oj przyszłam się przywitać i po ponadrabianiu nie wiem, co komentować :evil_lol:
Widziałam, że Ptysiowy brzuszek chory - trzymam kciuki, żeby szybko mu się poprawiło :loveu:
A co do tej rodziny, to teraz muszą uważać, żeby nie popaść w skrajność i nie zacząć przygarniać każdego zwierza w pobliżu...[/QUOTE]
:loveu: trzymaj mocno :loveu:
Ja tez najchętniej przygarnęłabym wszystkie zwierzaczki więc Sama nie jesteś :evil_lol:

[quote name='justysiek']Ptysiakowa coś Ty taka waleczna:evil_lol:[/QUOTE]
Tak mam we krwi :evil_lol:

[quote name='betty_labrador']o ja tu zaglądam a tu same rozmowy :-D przeglądam dalej.. i dalej o zdjecia w koncu i filmik :diabloty: dużo nagadaliście :smile:[/QUOTE]
Oj tam oj tam wcale nie dużo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Tylko mi się tu nie bić :mad::eviltong:[/QUOTE]
bo co?? :eviltong::evil_lol:


Pobiegałam sobie właśnie z Ptysiem koło autostrady... wiem, piękne miejsce na spacer :evil_lol: Potem Ptysiek pobiegał sobie z Ozim a teraz śpi :)
Coś tam troszkę zjadł, ale mam wrażenie że bardziej smakuje mu dziś wszystko poza tym co powinien jeść...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']bo co?? :eviltong::evil_lol:


Pobiegałam sobie właśnie z Ptysiem koło autostrady... wiem, piękne miejsce na spacer :evil_lol: Potem Ptysiek pobiegał sobie z Ozim a teraz śpi :)
Coś tam troszkę zjadł, ale mam wrażenie że bardziej smakuje mu dziś wszystko poza tym co powinien jeść...[/QUOTE]

bo ja tak pisze :eviltong:

autostrada to wymarzone miejsce na bieganie z psem :evil_lol:

a co ciekawego zjadl ?? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']bo ja tak pisze :eviltong:

autostrada to wymarzone miejsce na bieganie z psem :evil_lol:

a co ciekawego zjadl ?? :evil_lol:[/QUOTE]
Też lubię ten szum i ciągłe blaski reflektorów jak biegamy :evil_lol:

Prawie ukradł mi kotleta z talerza :mad:wyciągnął z klatki Lou suchy chleb i zjadł :evil_lol: a po za tym to nic ciekawego, troszkę trawy, kory i biszkopty :diabloti:

[quote name='justysiek']to wiadomo, Cezar dziś zjadł 1/2 tego co powinen.
kupiłam gówniarzom uszy świńskie, ale im smakowały, ale przy jedzeniu musze ich rozdzielac, bo Cezar na mała warczy.[/QUOTE]
No Ptyś też zjadł dziś 1/2 z tego co powinien plus wszystko inne co dało się zjeść i zdążył zanim go złapałam :roll: :evil_lol:
O to Cezaro... jak można na takie maleństwo powarkiwać ;)

[quote name='Kaaasia']Że wam się chciało biegać przy takiej pogodzie :crazyeye:[/QUOTE]
Sama jestem w szoku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']
Prawie ukradł mi kotleta z talerza :mad:wyciągnął z klatki Lou suchy chleb i zjadł :evil_lol: a po za tym to nic ciekawego, troszkę trawy, kory i biszkopty :diabloti:


[/QUOTE]

Niezły z niego gagatek :evil_lol:

przypomniało mi sie jak bylismy z Qwendi ostatnio u mnie i brata nie bylo na obiedzie bo oczywiscie miał mecz i mama zostawila mu obiad na szafie ( mieso ziemniaki i jakas tam kapusta ) , za chwile mama wchodzi patrzy a Qwendi stoi lapami na szafie i wylizuje juz pusty talerz :evil_lol: jak brat przyszedl to mama mu powiedziala ze ona miala dobre serce i obiad mu zostawila ale Qwendi sie poczestowała i za niego nawet tależ umyła językiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Niezły z niego gagatek :evil_lol:

przypomniało mi sie jak bylismy z Qwendi ostatnio u mnie i brata nie bylo na obiedzie bo oczywiscie miał mecz i mama zostawila mu obiad na szafie ( mieso ziemniaki i jakas tam kapusta ) , za chwile mama wchodzi patrzy a Qwendi stoi lapami na szafie i wylizuje juz pusty talerz :evil_lol: jak brat przyszedl to mama mu powiedziala ze ona miala dobre serce i obiad mu zostawila ale Qwendi sie poczestowała i za niego nawet tależ umyła językiem :evil_lol:[/QUOTE]
buhaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
macie nowoczesna zmywarkę w domu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...