Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

Dzień dobry :)

[quote name='Milena9']Ładne te foty :)
Tylko jak zwykle z moim netem jest taki wolny, że mi się długo ładują :angryy:[/QUOTE]
Postaram się wstawiać mniejszy rozmiar na przyszłość :)

[quote name='phase'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Yqihxi55ISY/UDK-TketH5I/AAAAAAAADao/aIEAZopACko/s572/IMG_0001.JPG[/URL] o Boże!! FUUUUUUUUUU!!

jaka powaga. :razz: [URL="https://lh5.googleusercontent.com/-A1p24p6qCiE/UDK-nNBI1GI/AAAAAAAADdY/DVy9acwDGJk/s839/Ksi%C4%99%C5%BCyc-olbrzym.jpg"]https://lh5.googleusercontent.com/-A1p24p6qCiE/UDK-nNBI1GI/AAAAAAAADdY/DVy9acwDGJk/s839/Księżyc-olbrzym.jpg[/URL][/QUOTE]
Jakie fuj? Toż to maleńka słodka żabcia :evil_lol:

[quote name='Kaaasia']Fajna tapetka :loveu:[/QUOTE]
[quote name='aganela']świetne to [URL="https://lh5.googleusercontent.com/-A1p24p6qCiE/UDK-nNBI1GI/AAAAAAAADdY/DVy9acwDGJk/s839/Ksi%C4%99%C5%BCyc-olbrzym.jpg"]https://lh5.googleusercontent.com/-A1p24p6qCiE/UDK-nNBI1GI/AAAAAAAADdY/DVy9acwDGJk/s839/Księżyc-olbrzym.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE]
:loveu:


[quote name='Ada_Mirra']to tak samo jak u mnie z tym skakaniem ;-)
ja w przyszłym roku chyba zacznę rally-o więc kto wie kto wie ;-)

[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Yqihxi55ISY/UDK-TketH5I/AAAAAAAADao/aIEAZopACko/s572/IMG_0001.JPG[/URL] a nie ropuszek? :loveu:

Cudne zdjęcia :loveu:[/QUOTE]
To jak zaczniesz to ja widzę duuuużo filmików i fotek :diabloti:
Nie ropuszek to była taka tyci tyci żabeczka :evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xamon']Apuś jak zwykle pokazuje że on tu rządzi :D :D :D :D :D :D[/QUOTE]
No cały Apuś :evil_lol:

[quote name='Agata A.']Ptysiek rośnie i rośnie:smile:
widze że nowa sygnaturka:smile: bardzo ładna taka Ptysiowa[/QUOTE]
Dziękuję :)

[quote name='magdabroy']Będziesz potrzebować dużego tego glana, żeby mnie dosięgnął :evil_lol::eviltong:[/QUOTE]
Dorzucę :evil_lol: Tylko potem proszę o zwrot :evil_lol:

[quote name='Ty$ka']Jakie fajne fotki :loveu:

A tapeta bardzo mi się podoba :smile:[/QUOTE]
:loveu:

[quote name='unikatowydiament']świetny i banerek i tapeta :smile:[/QUOTE]
Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Ooo nie moge , Ptysie wróciły :multi::multi::multi::multi:

macie szczęście ze daliscie jakieś zdjęcia i filmik :loveu::loveu::loveu::loveu:


i my wcale was o nic nie posadzilismy :shake: w ogóle :evil_lol:[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu:
Dałam żeby Nikt na nas nie krzyczał :evil_lol:

No nie wcale o nic :roll::evil_lol:

[quote name='Klaudia&Aza']Dzień dobry:)
Już wróciłam z Mazur, bałam się tutaj wejść i słusznie bo mam teraz strasznie dużo do nadrabiania:mad::evil_lol: No ale czego nie robi się dla Ptysia:loveu::lol:[/QUOTE]
Hej:)
Zaraz idę do Was zobaczyć zdjęcia z Mazur... tylko nie mów mi, że nie ma :mad::evil_lol:
:loveu:


[quote name='kalyna']tapeta piękna :loveu:

zabawy z cockerem widać, że rozkręcają się ;-)
no, ale jak na tyle znikłaś, to i przyszłaś z tyloma zdjęciami i filmikiem :loveu:
to w ramach przeprosin?[/QUOTE]
:loveu:
NO po części w ramach przeprosin :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś był u Nas przyjaciel mojego syna no i w sumie mój dobry Znajomy :smile: Szkoda mi Go i jego rodzinki troszkę :-(
Ojciec w tamtym roku zginął pod kołami samochodu... Został z mamą i siostrą. Szuka pracy i ciężko znaleźć, mama pracuje i renta po tacie. Mają 6 psiaków, dwa kotki, koszatniczki i króliczki... Nie potrafią nie przygarnąć psiaka jak widzą przybłędę choć sami ledwo ciągną :shake: Bardzo kochają zwierzaki i robią wszystko by te co mają miały się dobrze... Pomagam Im czasami, jakaś smyczka, obróżka, coś do jedzenia dla psiaków czy koszatniczek, odżywki itd... ale sama czasami nie wyrabiam. Nawet suchy chleb chętnie biorą bo Jego mama gotuje psiakom jedzenie to dodaje ryżu, makaronu czy nawet i chlebka...
Już myślałam ostatnio jak Im pomóc z tymi psami, zrobić jakąś zbiórkę w postaci karmy czy coś w tym stylu... sama nie wiem.
Muszę się kiedyś przejść i porobić futrzakom zdjęcia bo są przesłodkie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi żal takich ludzi :(
A nie myślałaś z nimi porozmawiać i namówić ich, że jak następnego znajdą to należy szukać mu domu? Wiem, że to trudne, ale człowiek szybko traci grunt pod nogami i nawet nie wie kiedy pomaganie psom zamienia się w zbieractwo... :(

Link to comment
Share on other sites

A i Ptyś coś zjadł chyba wczoraj na spacerze... rano zwymiotował kłaczka, nie chciał jeść. Teraz troszkę zjadł ale taki jakiś niewyraźny jest :(
Może to przez upał i duchotę, brzuszek go nie boli i już nie wymiotował więcej. Dałam mu od razu leki na zatrucie... mam nadzieję, że mu się polepszy do jutra...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Dziś był u Nas przyjaciel mojego syna no i w sumie mój dobry Znajomy :smile: Szkoda mi Go i jego rodzinki troszkę :-(
Ojciec w tamtym roku zginął pod kołami samochodu... Został z mamą i siostrą. Szuka pracy i ciężko znaleźć, mama pracuje i renta po tacie. Mają 6 psiaków, dwa kotki, koszatniczki i króliczki... Nie potrafią nie przygarnąć psiaka jak widzą przybłędę choć sami ledwo ciągną :shake: Bardzo kochają zwierzaki i robią wszystko by te co mają miały się dobrze... Pomagam Im czasami, jakaś smyczka, obróżka, coś do jedzenia dla psiaków czy koszatniczek, odżywki itd... ale sama czasami nie wyrabiam. Nawet suchy chleb chętnie biorą bo Jego mama gotuje psiakom jedzenie to dodaje ryżu, makaronu czy nawet i chlebka...
Już myślałam ostatnio jak Im pomóc z tymi psami, zrobić jakąś zbiórkę w postaci karmy czy coś w tym stylu... sama nie wiem.
Muszę się kiedyś przejść i porobić futrzakom zdjęcia bo są przesłodkie :loveu:[/QUOTE]

buuuu biedne zwierzątka :shake:

zauwazylam ze najwiecej serca dla biednych zwierzatek maja Ci najbiedniejsi , sami nie maja co zjesc a jeszcze dokarmiaja zwierzaczki :roll: smutne ale radosne ;)

idz porób zdjecia chetnie poogladamy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Boję się ropuch, żab, żabeczek. :crazyeye: Oprócz tych psowatych. :evil_lol:[/QUOTE]
No masz szczęście... Bo jakby to Żabcia czytała to byłoby jej przykro :shake: :mad:

[quote name='Ptysiak']A i Ptyś coś zjadł chyba wczoraj na spacerze... rano zwymiotował kłaczka, nie chciał jeść. Teraz troszkę zjadł ale taki jakiś niewyraźny jest :-(
Może to przez upał i duchotę, brzuszek go nie boli i już nie wymiotował więcej. Dałam mu od razu leki na zatrucie... mam nadzieję, że mu się polepszy do jutra...[/QUOTE]
Zdrówka życzymy. Będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Ptysio, nie jedz nic z podwórka! Zdrowiej mordeczko!!
Kurcze, takich ludzi to mało jest, niby to jest niezwykłe, ale w którymś momencie właśnie to ludzie potrzebują pomocy. :(
Z tą zbiórką karmy, itp. byłby super pomysł, ale jak to zrobić?..

A właśnie!! Już wczoraj miałam to napisać, ale wyszło mi to z głowy. :oops: Naprawdę PRZEPIĘKNY BANEREK! Ptysio wyszedł już jak młodzieniec na tym zdjęciu. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Boję się ropuch, żab, żabeczek. :crazyeye: Oprócz tych psowatych. :evil_lol:[/QUOTE]
Ja się nawet pająków nie boję i łapie nie zabijam więc żabka dla mnie to słodkie stworzonko :evil_lol:

[quote name='shera9']ptysiak kurczę,ale ładny bannerek.[/QUOTE]
Dzięki ;)

[quote name='Ty$ka']Strasznie mi żal takich ludzi :-(
A nie myślałaś z nimi porozmawiać i namówić ich, że jak następnego znajdą to należy szukać mu domu? Wiem, że to trudne, ale człowiek szybko traci grunt pod nogami i nawet nie wie kiedy pomaganie psom zamienia się w zbieractwo... :-([/QUOTE]
Oni już nie biorą więcej psiaków, jak już to szukają domku w razie czego i trzymają na DT.
Te 6 mają już dość długo, jeszcze jak żył tata to było dużo łatwiej i nie narzekali zresztą teraz też nie narzekają :)
W sumie to mieli 3 ale sunia uciekła i... no i doszły 3 maluchy, nie szukali domów bo to kundelki i bali się, że "dobre ręce" nie będą wcale takie dobre. Teraz zabezpieczają suczki (mają dwie). Chętnie by je wysterylizowali bo antykoncepcja dla suni chyba nie jest zbyt zdrowa...ale problem z kasą i muszą poodkładać.

[quote name='dOgLoV']buuuu biedne zwierzątka :shake:

zauwazylam ze najwiecej serca dla biednych zwierzatek maja Ci najbiedniejsi , sami nie maja co zjesc a jeszcze dokarmiaja zwierzaczki :roll: smutne ale radosne ;-)

idz porób zdjecia chetnie poogladamy;-)[/QUOTE]
Te zwierzątka nie są biedne, mają zawsze świeżą wodę, miskę jedzenia, ogródek do biegania i dom do spania, a co najważniejsze mają swoich człowieków, którzy je kochają :)

Masz rację z tym sercem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Zdrówka życzymy. Będzie dobrze :smile:[/QUOTE]
Musi być dobrze :)


[quote name='phase']Ptysio, nie jedz nic z podwórka! Zdrowiej mordeczko!!
Kurcze, takich ludzi to mało jest, niby to jest niezwykłe, ale w którymś momencie właśnie to ludzie potrzebują pomocy. :(
Z tą zbiórką karmy, itp. byłby super pomysł, ale jak to zrobić?..

A właśnie!! Już wczoraj miałam to napisać, ale wyszło mi to z głowy. :oops: Naprawdę PRZEPIĘKNY BANEREK! Ptysio wyszedł już jak młodzieniec na tym zdjęciu. :D[/QUOTE]
Oni i tak znakomicie sobie radzą.
No włąśnie się zastanawiałam jak to wszystko ogarnąć z tą zbiórką itd... Może mi Któraś z Cioteczek tez doradzi :)

Dziękuję za komplement ;)

[quote name='Klaudia&Aza']Ups w galerii nie ma zdjęć:roll::lol: najpierw muszę po nadrabiać wasze galerię dopiero później wezmę się za swoją :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]
:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...