Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='Ptysiak']A tak głupoty wypisuję żeby się troszkę Ktoś nad Nami poużalał :evil_lol:
No bo to ciacho to słodko :evil_lol::loveu:

No to do roboty i piec ;-) Szybko się to robi a jedzenia sporo :evil_lol:[/QUOTE]
specjalnie to robisz. :mad:
no przystojniacha z niego, wszystkie suczki pewnie wyrywa. :evil_lol:

tak, gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce.. hihi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']specjalnie to robisz. :mad:
no przystojniacha z niego, wszystkie suczki pewnie wyrywa. :evil_lol:

tak, gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce.. hihi :lol:[/QUOTE]
No specjalnie żeby po wkurzać :eviltong: i nie boję się tej pałki :evil_lol:

W sumie to racja... większość znajomości Ptysia to sunie... hmmm... muszę się nad tym zastanowić czy nie za młody :evil_lol:

Jutro tobie zapiekankę z brokułami i makaronem więc jak Ci się leniu nie chce to zapraszam na obiad :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']No specjalnie żeby po wkurzać :eviltong: i nie boję się tej pałki :evil_lol:

W sumie to racja... większość znajomości Ptysia to sunie... hmmm... muszę się nad tym zastanowić czy nie za młody :evil_lol:

Jutro tobie zapiekankę z brokułami i makaronem więc jak Ci się leniu nie chce to zapraszam na obiad :evil_lol:[/QUOTE]
to lepiej zacznij.:D

no a ten ciasteczkowy potworek za laskami się jeszcze nie ogląda? :evil_lol: ale w sumie.. mamusia zawsze wie najlepiej. :roll:

jak mi powiesz, gdzie są mysłowice to może wpadnę. :eviltong: a te brokuły z makaronem brzmią pysznie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']to lepiej zacznij.:D

no a ten ciasteczkowy potworek za laskami się jeszcze nie ogląda? :evil_lol: ale w sumie.. mamusia zawsze wie najlepiej. :roll:

jak mi powiesz, gdzie są mysłowice to może wpadnę. :eviltong: a te brokuły z makaronem brzmią pysznie..[/QUOTE]
Nie taki diabeł straszny... :diabloti:

On jeszcze chyba nie bardzo wie co to cieczka itd.. suczka mamy miała ostatnio to ją olał :evil_lol:

Te brokuły z makaronem to jeszcze lepsze niż ta ziemniaczana :cool3:
Mysłowice hmmm... to taka "wiocha" (tzn miasto ale ja uważam, że wiocha :D) niedaleko Katowic/Sosnowca. woj. śląskie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']może też, ale byliśmy też dziś na rodzinnym spaceru - ja Sebek i Cezi i zrobiliśmy 5 km, mam sporo zdjęć:multi:[/QUOTE]
Rodzinny spacerek, jak miło :loveu:
Ja codziennie robię z 5 km :evil_lol: Do pracy i s powrotem ostatnio z buta, z 2-3 spacery z Ptyśkiem plus gonitwy na polanie :evil_lol: a jakby tak doliczyć jeszcze bieganie (jak nienormalna) po ogródku z psem i córką to więcej wyjdzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Rodzinny spacerek, jak miło :loveu:
Ja codziennie robię z 5 km :evil_lol: Do pracy i s powrotem ostatnio z buta, z 2-3 spacery z Ptyśkiem plus gonitwy na polanie :evil_lol: a jakby tak doliczyć jeszcze bieganie (jak nienormalna) po ogródku z psem i córką to więcej wyjdzie :evil_lol:[/QUOTE]

my z Cezarem też codziennie robimy coś koło 5 km, ale sami, a dziś razem było fajniej:loveu::loveu:ja też biegam jak nie normalna:diabloti: więc nie jesteś sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']my z Cezarem też codziennie robimy coś koło 5 km, ale sami, a dziś razem było fajniej:loveu::loveu:ja też biegam jak nie normalna:diabloti: więc nie jesteś sama.[/QUOTE]
Takie rodzinne spacerki zawsze są miłe :loveu:
Ufff... dobrze, że Jesteś taka jak ja :evil_lol: bo już się bałam, że mi wali :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Nie taki diabeł straszny... :diabloti:

On jeszcze chyba nie bardzo wie co to cieczka itd.. suczka mamy miała ostatnio to ją olał :evil_lol:

Te brokuły z makaronem to jeszcze lepsze niż ta ziemniaczana :cool3:
Mysłowice hmmm... to taka "wiocha" (tzn miasto ale ja uważam, że wiocha :D) niedaleko Katowic/Sosnowca. woj. śląskie :)[/QUOTE]
wydaje ci się chyba tylko. :diabloti:

co muoda chłopaczyna jeszcze na takie wygibasy widocznie. :evil_lol:

no nawet jakoś lepiej pasuje mi, hah, musisz mi koniecznie dać przepis. :eviltong:
to jakieś chyba 2 godzinki mam z Lubina, sama nie wiem. Ale z Katowic mam samolot do Bułgarii, hihi :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Takie rodzinne spacerki zawsze są miłe :loveu:
Ufff... dobrze, że Jesteś taka jak ja :evil_lol: bo już się bałam, że mi wali :evil_lol:[/QUOTE]

Cezar był wymęczony jak trzeba:evil_lol: i spał grzecznie, cały był brudny i mokry.
ja też taka jestem, nie martw się:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']wydaje ci się chyba tylko. :diabloti:

co muoda chłopaczyna jeszcze na takie wygibasy widocznie. :evil_lol:

no nawet jakoś lepiej pasuje mi, hah, musisz mi koniecznie dać przepis. :eviltong:
to jakieś chyba 2 godzinki mam z Lubina, sama nie wiem. Ale z Katowic mam samolot do Bułgarii, hihi :grins:[/QUOTE]
Bardzo podobnie się robi jak tą z ziemniakami ale trochę inaczej :evil_lol: Bo makaron gotuje się taki bardzo bardzo al dente i kładzie się go na spód potem ser, boczek-kiełbaska (usmażone z cebulką - tylko lepiej dobrze odsączyć z tłuszczu bo potem jest taka strasznie tłusta, że fuj :D), brokuły, polewam trochę sosem beszamelowym i znowu makaron, ser, boczek, brokuły, sos i ser i do piekarnika :evil_lol:
To tak w skrócie.
A potem smacznego ;)

No to w sumie nie daleko masz ;)


[quote name='justysiek']Cezar był wymęczony jak trzeba:evil_lol: i spał grzecznie, cały był brudny i mokry.
ja też taka jestem, nie martw się:-P[/QUOTE]
Taki brudny i mokry :loveu: jak ja to kocham :evil_lol:
Już się nie martwię :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Bardzo podobnie się robi jak tą z ziemniakami ale trochę inaczej :evil_lol: Bo makaron gotuje się taki bardzo bardzo al dente i kładzie się go na spód potem ser, boczek-kiełbaska (usmażone z cebulką - tylko lepiej dobrze odsączyć z tłuszczu bo potem jest taka strasznie tłusta, że fuj :D), brokuły, polewam trochę sosem beszamelowym i znowu makaron, ser, boczek, brokuły, sos i ser i do piekarnika :evil_lol:
To tak w skrócie.
A potem smacznego ;)

No to w sumie nie daleko masz ;)
[/QUOTE]
jooo, zrobię sobię kiedyś i zdam ci relacje, jak mi wyszła, bo brzmi przepysznie, aż się głodna zrobiłam przez ciebie! :roll:
no daleko nie mam racja, ale i tak jeżeli chodzi o jakąkolwiek podróż to nie przepadam za tym.:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']:evil_lol:
ja go bardziej kocham czystego, ale z braku laku kocham go i brudnego:loveu:[/QUOTE]
To tak jak ja swojego :loveu:

[quote name='bianka19']jooo, zrobię sobię kiedyś i zdam ci relacje, jak mi wyszła, bo brzmi przepysznie, aż się głodna zrobiłam przez ciebie! :roll:
no daleko nie mam racja, ale i tak jeżeli chodzi o jakąkolwiek podróż to nie przepadam za tym.:-D[/QUOTE]
Sama zgłodniałam przez to :evil_lol:
Leń :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']idę chyba spać bo smaka mi na jedzenie narobiłyście, a mam zamiar się odchudzać, a nie jeść po nocy:evil_lol::loveu:[/QUOTE]
:evil_lol:
Ja mam w nosie takie odchudzanie, jak mi się chce jeść to jem i już :diabloti:

[quote name='bianka19']aż muszę się przejść do kuchnii :diabloti:
leń ? ostatnio na rowerze przebyłam 15 kilosów, więc bez takich mi tutaj. :lol:[/QUOTE]
Też bym coś zjadła ale robić mi się nie chce :evil_lol:
No dobra... :( Cofam słowo :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']:evil_lol:
Ja mam w nosie takie odchudzanie, jak mi się chce jeść to jem i już :diabloti:


Też bym coś zjadła ale robić mi się nie chce :evil_lol:
No dobra... :( Cofam słowo :eviltong:[/QUOTE]


ja chce schudnac troche, bo jak pojde na operacje to msc to mam z głowy, bo nie bede mogla sie az tak bardzo ruszac i przytyje:oops::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']ja chce schudnac troche, bo jak pojde na operacje to msc to mam z głowy, bo nie bede mogla sie az tak bardzo ruszac i przytyje:oops::diabloti:[/QUOTE]
Wiesz co? Spoko... ale patrząc na Twoje zdjęcia to... z czego Ty chcesz schudnąć ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...