Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

aa, ja zamiast na stronie kzk gop patrzylam na ' Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Sosnowcu' i nie znalazlam tam regulaminu :lol:ale jest napisane - "1. Kierujący pojazdem lub inna upoważniona przez KZK GOP osoba może odmówić przewozu osób nietrzeźwych lub uciążliwych dla innych pasażerów. " a wlasciwie pies moze byc uciazliwy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eee tam, jezdza z psami bez biletów, łażącymi po całym autobusie- kocham flexi....
Jechałam z Jetsanem- mógł go nie wpuścić, jechałam ze śmierdzącym schroniskowcem, a autobus był tak pełny, że z miejsca się ruszyć nie mogłam. Ja nie miałam nigdy z tym problemów, ale za to miałam inne...
Bilet, kaganiec, zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie i numer do infolinii jakby były jakieś problemy :P

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chcecie przewozić psiaka KZK GOP'em, to powinien mieć kaganiec. Za bilet płaci się 3,00 zł.
[QUOTE][B]płata za przewóz bagażu (zwierzęcia)[/B]
zgodnie z Taryfą: [B]3,00 zł [/B](nie dotyczy posiadaczy biletów miesięcznych, wakacyjnych oraz kwartalnych przewożących ponadwymiarowy bagaż ręczny lub zwierzę). Bilet uprawnia do przejazdu na całej trasie pojazdu, w którym został skasowany lub przez godzinę od momentu skasowania (z możliwością przesiadek).[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stevie Rae']Jeżeli chcecie przewozić psiaka KZK GOP'em, to powinien mieć kaganiec. Za bilet płaci się 3,00 zł.[/QUOTE]

Ale pies nie jest traktowany jako bagaż, więc nie płaci się jako bagaż, tylko kupuje się najtańszy bilet (ja jedno miasto) normalny, na dzień dzisiejszy za 2,80.

[B][quote]- Czy muszę kasować bilet chcąc przewieźć psa?[/B]

- Zgodnie z Taryfą KZK GOP, za przewóz psa nie muszą uiszczać dodatkowej zapłaty posiadacze biletów miesięcznych i kwartalnych. W przypadku gdy pasażer kasuje bilet jednorazowy za przejazd, za przewóz psa musi zapłacić 2,80 zł (z opłaty są zwolnieni właściciele zwierząt małych, które w czasie przejazdu są trzymane na rękach lub na kolanach). W każdym przypadku przewożony autobusem pies musi mieć założony kaganiec oraz smycz. Właściciel jest zobowiązany także mieć przy sobie aktualne świadectwo szczepienia psa.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystak']Jaaaaaki fajny zlot się szykuje. Heh pomarzyc [I]se[/I]​ chociaż można :). Będę czekał na fotki chociaż ;)[/QUOTE]
a czemuż to nie wpadniesz do nas? zapraszamy. :D

[quote name='ClaudiaAnna']no to widzę że podróż będzie naprawdę ciekawa :D[/QUOTE]
co nas nie zabije, to nas wzmocni. :diabloti:

[quote name='Culineo']okok to na rezerwe , chociaż nie wiem jakim cudem mój Mateusz znikł :razz: to wtedy ona by weszła na jego miejsce :)[/QUOTE]
och Mateusz się wystraszył w końcu, nei pisał Ci, że nie da rady? :diabloti:

[quote name='Sweet']Ja niestety muszę zrezygnować :( , bo mam problemy z dojazdem, a tak przynajmniej może pojechać ktoś kto wie że na 100% ma jak dojechać i chce jechać ;)

Także możesz mnie Polka wypisać ;)[/QUOTE]
szkoda, ale wypisuje :<

[quote name='Maalwi']Ooo to ja wskakuje na listę? Ha, powiem Wam nawet ,ze jakiś pozytek moze ze mnie być, bo ja dojeżdżam samochodem ! :eviltong:[/QUOTE]
jee! samochód! :loveu: już Cię zapisuje na liście. :D

[quote name='dog193']My odpadamy :-( Wycofując autem, uderzyłam w inne, tata powiedział, że to, co miał mi zaplacić za zlot, poszło dla tego gościa :p Sama nie mam pieniędzy, więc niestety muszę zrezygnować. We wrześniu dopiero kasę będę mieć :roll:[/QUOTE]
Ewka! :mad:

[quote name='C&B']Ja tez odpadam, chyba jednak troche za daleko ... ;)[/QUOTE]
to wypisuje

[quote name='Bewarka']A co stoi na przeszkodzie żeby jechać? Zapraszamy jeżeli tylko jest miejsce ;)

Hahaha :D [B]nie ma innej opcji, plany mi nie wypaliły, więc zlotu nie odpuszcze[/B] ^^[/QUOTE]
i to jest podejście, a nie! :D

[quote name='Monalisa4']Tam nie ma problemu z dojazdem!

Do Będzina PKP a z Będzina autobusem miejskim

[URL]http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=rozklady&submenu=trasy&nr_linii=269[/URL]

Tarnowskie Góry dworzec PKP autobus do Siewierza przystanek [URL="http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=rozklady&submenu=tabliczka&nr_linii=738&nr_przyst=37&id_trasy=6460"]Siewierz [/URL][URL="http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=rozklady&submenu=tabliczka&nr_linii=738&nr_przyst=36&id_trasy=6460"] Camping [B]n/ż[/B][/URL]

[URL]http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=rozklady&submenu=trasy&nr_linii=738[/URL]

Z Katowic co 40 minut jest PKS[/QUOTE]
dzięki za to info, wrzuce może te rozkłady do pierwszego postu żeby się gdzieś nie zapodziały. :D

[quote name='Bewarka']Ale pacze i widze, że są wolne miejsca już, tylko Pola musi liste zaktualizować, bo kilka osób sie wypisało na raz.[/QUOTE]
nie płaczcie, już aktualizuje liste. :diabloti:

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]No są są, żeby kurde nie było tak, że trzeba bydzie płacić wiecy bo nie bydą zapełnione miejsca w domkach....[/COLOR][/QUOTE]
damy rade. :D

[quote name='Naklejka']Haha, szlag mnie trafi jak się okaże, że nie pojadę do tych cholernych Niemiec... Będę się tłukła 3,5h autobusem miejskim, żeby się wcisnąć jako 8osoba do domku :lol:[/QUOTE]
spoko, zapraszamy. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Haha Dżasta bo ludzi wystraszysz tą pałką i uciekną :diabloti:[/QUOTE]
Ale ja dobrze z nią wyglądam...nie? :grins:
[quote name='Sweet']Już wystraszyła zanim to powiedziała :P :diabloti:[/QUOTE]
Nawet nie wiesz jak żałuję, że cie tam nie bedzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Nie wiem czy Karilka pisała, ale nie da rady.[/QUOTE]
dobrze wiedzieć :razz:


chciałabym żeby jednak wszyscy, którzy deklarowali swoją obecność na zlocie dali znać czy w końcu jadą czy nie, ponieważ na wysłane wczoraj przezemnie PW odpowiedziała tylko Talia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...