Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']Czy jakby mi się udało urwać z pracy to sa jeszcze miejsca? :)[/QUOTE]
myślę, że jakoś to załatwimy. :razz: musimy poczekać na decyzję od C&B oraz Izabeli124 i wtedy będzie więcej wiadomo. Swoją drogą wydaje mi się, że jakoś teraz więcej osób jest chętnych to może uda się załatwić 4 domek(tylko to też chyba jak najszybciej musiałabym zarezerwować, o ile jeszcze mają wolny jakiś), oczywiście jakby się zebrało min 6 osób do tego domku, a z tego co widzę chętna jesteś Ty, Komar i Ewka, więc jeszcze tylko 3osoby. :evil_lol:

[quote name='dog193']Słuchajcie, mam dobre wieści :D Ubłagałam tatuśka i zapłaci mi za zlot :D Co prawda długo musiałam się płaszczyć (od czasu, w którym napisałam, że nie jadę), ale podziałało! Nie pisałam, żeby nie zapeszać :evil_lol:
Więc można mnie wpisać na listę, widzę że miejsc już nie ma, [B]proszę więc o wydupcenie Iśki i wpisanie mnie za nią[/B], jako pogrbiona osoba :diabloti:[/QUOTE]
Ewka, zabijasz mój umysł. :evil_lol: już Cię dopiszę do rezerwowej listy póki co. :loveu: :razz:

[quote name='Sweet']
Spoko, ale nie mam linku do twojej galeryjki :diabloti:
[/QUOTE]
mam przecież bannerek w podpisie. :evil_lol:

[quote name='C&B']Pola, Anka - obiecuję, że na zlot załatwię jego zdjęcie i wam pokażę! :evil_lol:[/QUOTE]
spoko! :D
[quote name='dog193']Ulv, to już Polka musi odpisać, tzn [B]Pani Organizator[/B] :diabloti:[/QUOTE]
jak to dumnie brzmi. :evil_lol:

[quote name='Luzia']No to jeśli nie ma możliwości namiotowania to ja na pewno nie przyjadę ;)[/QUOTE]
zaraz zadzwonię do ośrodka i może teraz mi powiedzą czy można pod namiot czy nie. ;)


[B]Anula albo inny ludź[/B], który już był w Siewierzu: czy jest tam możliwość upchnięcia do domku po 8 osób gdyby każda z tych osób załatwiła sobie jakiś materac dmuchany i śpiwory itp?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[COLOR=#0000ff]od biedy by pewnie szło

z tego co pamiętam to wgl domki jako tako są 6 osobowe(ale rok temu dostawki my mieli na 6 osobę)
na górze są 4 łózka osobne na dole jest jedno rozkładane na 2 osoby
jak się poupycha rzeczy jakoś to powinna osoba na materac wleźć
bo jak mi się zdaje to w jednym domku było tak z dostawkę i był wałśnie materac na ziemi i było w sumie ok

a gdzie mi Ewka na rezerwa łona jedzie i nie ma tak[/COLOR]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']
mam przecież bannerek w podpisie. :evil_lol:

[B]Anula albo inny ludź[/B], który już był w Siewierzu: czy jest tam możliwość upchnięcia do domku po 8 osób gdyby każda z tych osób załatwiła sobie jakiś materac dmuchany i śpiwory itp?[/QUOTE]

Ja jestem ślepa :eviltong::diabloti:

Da radę, tak jak anula mówi, w domku jest miejsca na 6 osób, na 7 mielismy dostawkę, a chyba w dwóch domkach ktoś spał jeszcze na materacu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']No przecież ja spałam na materacu ;)[/QUOTE]
Na moim dodajmy :diabloti:


[B]Pola:[/B] te domki co mieliśmy były akurat na 5 osób + 1 os na dostawce + 1 na materacu na dziko, (ta kasa na psy była właśnie od nas że tak powiem, ode mnie i Asi i dlatego Ulv myślała, że to od gości ten dmuchany materac i nawet poszła mi po pościel :evil_lol:) więc jeżeli wszystkie takie domki są to lepiej zamawiaj następny, bo już po 2 os tak nielegalnie to troszke przesada wg mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]od biedy by pewnie szło

z tego co pamiętam to wgl domki jako tako są 6 osobowe(ale rok temu dostawki my mieli na 6 osobę)
na górze są 4 łózka osobne na dole jest jedno rozkładane na 2 osoby
jak się poupycha rzeczy jakoś to powinna osoba na materac wleźć
bo jak mi się zdaje to w jednym domku było tak z dostawkę i był wałśnie materac na ziemi i było w sumie ok

[B]a gdzie mi Ewka na rezerwa łona jedzie i nie ma tak[/B][/COLOR]:evil_lol:[/QUOTE]
a co ja na to poradze, że miejsca nie ma? :evil_lol:


Ja nie potrafię określić ile osób się w domkach zmieści, ale tak jak Bewarka pisze w sumie 2 osoby na nielegalu to troche przegięcie.
Dzwoniłam do ośrodka o te namioty i niestety nie ma jednak takiej możliwości, kobita nawet sama zaproponowała kolejny domek zanim się o to zapytałam. :evil_lol: Powiedziałam, że zastanowimy się nad 4 domkiem, nawet nie musimy się bardzo śpieszyć bo mają mało rezerwacji, no ale jednak im szybciej się go zarezerwuje tym lepiej bo do końca maja zaliczka musi być wysłana. Ale jeśli chciecie 4 domek to ja musze mieć minimum 6 osób do tego domku, które będą się w stanie określić od razu czy jadą na 100%.

Link to comment
Share on other sites

8 osób spokojnie wejdzie do domku, tylko tak jak Anula pisała, dwie osoby muszą spać na jednym łóżku, musi być dostawka i ktoś na podłodze na swoim materacu. Ja mogę spać na 'dwójce' z Anulą, bo jest mała i chuda :evil_lol: i jakoś zniosę jej towarzystwo :diabloti: No i mój pies też musi się jeszcze wcisnąć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']to ja do końca maja moge zapłacić zaliczkę;) czyli jak jest możliwość to mnie wpisuj;)[/QUOTE]
wpisany jesteś na rezerwę bo nie wiem jeszcze do końca jak to będzie, pewnie za kilka dni się okaże czy będziemy brali 4 domek czy jakoś te kilka osób upchniemy na ziemi. :evil_lol:

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]Pola powiem Ci tak 8 osób wlezie, ale na dole ktoś musi spać na 2 łóżku, musimy dostać za free dostawka jak wtedy i materac spokojnie wlezie[/COLOR][/QUOTE]
noo, a z tymi dostawkami za free może być problem

[quote name='dog193']8 osób spokojnie wejdzie do domku, tylko tak jak Anula pisała, dwie osoby muszą spać na jednym łóżku, musi być dostawka i ktoś na podłodze na swoim materacu. Ja mogę spać na 'dwójce' z Anulą, [B]bo jest mała i chuda[/B] :evil_lol: i jakoś zniosę jej towarzystwo :diabloti: No i mój pies też musi się jeszcze wcisnąć :evil_lol:[/QUOTE]
hahaha. :evil_lol:
taa, bo twój pies to taki kolos największy na zlocie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']2 lata temu nie było problemu z dostawkami :)

Mój pies może i nie największy, ale te podwójne łózka też do największych nie należą :evil_lol:[/QUOTE]
taa, tylko teraz jak rezerwowalam domki babka z góry mi zaznaczyła, że dostawka 20 zł za dzień kosztuje. :razz:

Link to comment
Share on other sites

jesli te domki sa takie duze jak w debnie to spoko, ostatnio w naszym domku bylo 8 osob (a nawet milion przez chwile :lol: )i niee bylo zle, ale jesli sa mniejsze to gorzej

poza tym - ja nie musze spac na lozku(jesli by powstalo lozko burzuazyjne), ale materac z lozka i tak zajmuje, wiec na to samo wychodzi... i mysle ze w takim razie osoby z rezerwowej by musialy przywiezc sobie jakis materac

Link to comment
Share on other sites

Anka, "domki duże jak te w Dębnie" to pojęcie względne :evil_lol: Wy mieliście duży domek - my i dziewczyny "troszkę" mniejsze :diabloti: Dodatkowo wy mieliście spory przedsionek ;)
A więc domki w Siewierzu są mniejsze od waszego w Dębnie, ale większe od 'naszych'. Na dole ten pokój jest w miarę duży, więc według mnie nie powinno być problemu ;)

Link to comment
Share on other sites

ajaj, fakt, zapomnialam... w kazdym razie chodzilo mi wlasnie wielkosc taka jak my mielismy

[QUOTE]A więc domki w Siewierzu są mniejsze od waszego w Dębnie, ale większe od 'naszych'. Na dole ten pokój jest w miarę duży, więc według mnie nie powinno być problemu[/QUOTE]
no to w takim razie chyba ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale 2 lata temu my mieliśmy 6 osób w domku, pozostałe dwa miały 7. Tak jak pisał już ktoś (Anula? Bewarka?), miejsc w domku do spania jest 5, my dostaliśmy do każdego dostawkę, plus Ulv i Asia spały na swoich materacach. Dostawka+ dwa materace, albo 3 materace to jednak by było trochę dużo wg mnie. Chyba że jest jeszcze opcja spania w dwie osoby na rozkładanej kanapie, u nas w domku była spora, nie wiem jak w pozostałych.


Udział trzeba było potwierdzić do wczoraj, a ja niestety jeszcze jakiś czas pewna nie będę, więc jak na tą chwilę Pola wrzuć mnie na rezerwową proszę. Jeśli ktoś wypadnie to wskoczę, jak się okaże że jednak mogę, albo przyjadę z materacem na balkon (albo pod:diabloti:) na kilka dni :D

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie Iśka, ale chodzi o to, że wtedy podwójne łóżko, czy może właśnie raczej kanapę zajmowała jedna osoba ;) Z tego co pamiętam to była to u nas Anula, w następnym domku Patrycja z psami od Foksowej, a dalej Jolka :evil_lol:


Mówiłam od początku, żeby wydupcyć Iśkę i mnie wpisać za nią :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']To trzeba negocjować :p Albo pani daje dostawki, albo dziękujemy :diabloti:
A jak nie, to dwie osoby będą spać na materacach, wielkie mi rzeczy :eviltong: Miejsca tam jest sporo.[/QUOTE]
dobra, zadzwonie tam i zapytam sie o 3 dostawki, po jednym do każdego domku, darmowe i zobaczymy co powiedzą. :evil_lol:

[quote name='Culineo']a potem będziemy spać na ścisk :D ja ostrzegam, że śpie na łózku, bo w tamtym roku przesadziłam z burżuazją xD[/QUOTE]
z burżuazją się nie da przesadzić moja droga. :evil_lol:

[quote name='anka11']jesli te domki sa takie duze jak w debnie to spoko, ostatnio w naszym domku bylo 8 osob ([B]a nawet milion przez chwile[/B] :lol: )i niee bylo zle, ale jesli sa mniejsze to gorzej

poza tym - ja nie musze spac na lozku(jesli by powstalo lozko burzuazyjne), ale materac z lozka i tak zajmuje, wiec na to samo wychodzi... i mysle ze w takim razie osoby z rezerwowej by musialy przywiezc sobie jakis materac[/QUOTE]
nie no, bez przesady znowu. :evil_lol:
ale ja już Anuli pisałam, że jak coś moge spać na kanapie np z Toba Aneczko, bo nasze psy się kochają, a poza tym to my zawsze najdłużej przesiadujemy na dworze więc będzie mniejsze prawdopodobieństwo, że kogoś obudzimy jak będziemy na jednym łóżku spać. :razz: no albo burżuazyjne łoże będzie i juz. :D

[quote name='dog193']
Mówiłam od początku, żeby wydupcyć Iśkę i mnie wpisać za nią :diabloti:[/QUOTE]
ale jesteś miła. :evil_lol: nie chce Cię zmartwić, ale skoro Iśka zrezygnowała to na jej miejsce wchodzi pierwsza osoba z rezerwy, czyli w tym wypadku chyba Komar. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']w podwójnym raczej będzie spać Klaudia z Mariuszem czubie :D
a ty miałaś ze mną w pokoju spac ;<[/QUOTE]
aa, zapomniałam o nich hahaha. :evil_lol:

[quote name='Avaloth']Ale jeśli Komar chce jechać na 2-3 dni to jak to ogarniecie z kasą?[/QUOTE]
Komar jak rozmawiał ze mną powiedział, że zapłaci za całość. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...