Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='dogomanka_']w warszawie mnei jeszcze nie było, a w Krk właśnei kocham tą wielokulturowość i wgl tych dziwnych ludzi. :diabloti: [/QUOTE]
ja byłam w Warszawie i bardzo miło wspominam :D
wiesz, ja z każdym dniem wątpię, np. jak mi się gość pyta, czy nie wiem gdzie jest sklep z bronią, bo chciałby jakąś niezbyt groźną, ale nie wiatrówkę, bo chce postraszyć w sklepie,a pewien nieznajomy przechodzień włącza się do dyskusji, po czym rozmawiamy jak zdjąć blokadę na stojący nieopodal skuter. ;) albo dwóch ćpunów goli trzeciego w tramwaju, brudząc wszystko pianką do golenia. ;) albo pijak wsiada z walizką do trajki mówiąc że ma w niej bombę i wszystkim po kolei udziela rozgrzeszenia ;) ksiądz który odprawiać mszę wchodzi z nartami w kasku narciarskim i kijkami ;) tłusty gej biegający po rynku głównym w obcisłym kostiumie bez majtek pod spodem ;) świrnięta Natalia, która po pewnej substancji zaczepia wszystkich ludzi na ulicy pytając, jaki kolor ma ich zdaniem stojący tam znak drogowy. taka tam nie do końca normalna Dominika i Anka. :D i tak można długo wymieniać, po prostu cały Kraków.. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']ja byłam w Warszawie i bardzo miło wspominam :D
wiesz, ja z każdym dniem wątpię, np. jak mi się gość pyta, czy nie wiem gdzie jest sklep z bronią, bo chciałby jakąś niezbyt groźną, ale nie wiatrówkę, bo chce postraszyć w sklepie,a pewien nieznajomy przechodzień włącza się do dyskusji, po czym rozmawiamy jak zdjąć blokadę na stojący nieopodal skuter. ;) albo dwóch ćpunów goli trzeciego w tramwaju, brudząc wszystko pianką do golenia. ;) albo pijak wsiada z walizką do trajki mówiąc że ma w niej bombę i wszystkim po kolei udziela rozgrzeszenia ;) ksiądz który odprawiać mszę wchodzi z nartami w kasku narciarskim i kijkami ;) tłusty gej biegający po rynku głównym w obcisłym kostiumie bez majtek pod spodem ;) świrnięta Natalia, która po pewnej substancji zaczepia wszystkich ludzi na ulicy pytając, jaki kolor ma ich zdaniem stojący tam znak drogowy. taka tam nie do końca normalna Dominika i Anka. :D i tak można długo wymieniać, po prostu cały Kraków.. :)[/QUOTE]
:loveu:

[quote name='Avaloth']hahahahha ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale ile lat jeżdżę do szkoły/na uczelnie/do znajomych etc tyle nie spotkałam takich fajnych przypadków :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
ehem, a ja mieszkam poza Krk :cool3:[/QUOTE]
dziwne, bo ja tak samo jakoś nigdy aż tak skrajnych przypadków nie spotkalam. a często się szlajam po nocach po kazimierzu itp, jakoś nigdy mi się nic takiego nie przydarzyło. :diabloti:

swoją drogą jutro jestem w Krk do czwartku więc jakby ktoś coś odemnie chciał to do usług. :D

Link to comment
Share on other sites

hej hej;) tak patrze na termin i myśle, że musze maksymalnie wykorzystać czas wolny (a wolnych weekndów mam bardzo niewiele w tym roku) , więc planuje podróże:D Jeśli jeszcze znajdzie się możliwość wpisania mnie to na nawet pod namiot moge przyjechać;) nie wiem czy na całość, ale na jakieś 2-3 dni napewno przyjade;)

Komar + Gitarra;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']hej hej;) tak patrze na termin i myśle, że musze maksymalnie wykorzystać czas wolny (a wolnych weekndów mam bardzo niewiele w tym roku) , więc planuje podróże:D Jeśli jeszcze znajdzie się możliwość wpisania mnie to na nawet pod namiot moge przyjechać;) nie wiem czy na całość, ale na jakieś 2-3 dni napewno przyjade;)

Komar + Gitarra;D[/QUOTE]
zadzwonie do ośrodka i zapytam się czy będzie możliwość pod namiot. :D no a jeśli nie to na te kilka dni może ktoś cię gdzieś przygarnie jeśli nie będzie miejsca. :diabloti: póki co wrzuce cię na listę rezerwową. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']dziwne, bo ja tak samo jakoś nigdy aż tak skrajnych przypadków nie spotkalam. a często się szlajam po nocach po kazimierzu itp, jakoś nigdy mi się nic takiego nie przydarzyło. :diabloti: [/QUOTE]
ej no, ej no, sugerujecie, ŻE WYMYŚLAM?! :diabloti::evil_lol: nic z tych rzeczy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']ej no, ej no, sugerujecie, ŻE WYMYŚLAM?! :diabloti::evil_lol: nic z tych rzeczy :D[/QUOTE]
nic takiego nie powiedziałam. :diabloti: stwierdzam tylko fakt, że nigdy czegoś takiego nie spotkałam jeszcze w Krk. :diabloti:

Komar, dzwoniłam do ośrodka teraz, babeczka powiedziała, że teoretycznie nie ma możliwości pod namiot jechać bo nie mają odpowiedniego węzła sanitarnego, ale powiedziała, że zapyta się managera czy byłaby taka możliwość gdyby ktoś udostępnił swoją łazienkę tym co by spali pod namiotami, na dniach ma mi dać odpowiedź. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']ej no, ej no, sugerujecie, ŻE WYMYŚLAM?! :diabloti::evil_lol: nic z tych rzeczy :D[/QUOTE]
Nie, po prostu ciągnie swój do swego :diabloti::loveu:


Zawsze można zakamuflować namiot w lesie, może nie zauważą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']ahh te przepisy sanitarne:P powiedz, że bede mył sie w rzece:D[/QUOTE]
spoko, jak będe tam dzwonić na dniach to powiem. :diabloti:

[quote name='Avaloth']Nie, po prostu ciągnie swój do swego :diabloti::loveu:


Zawsze można zakamuflować namiot w lesie, może nie zauważą[/QUOTE]
w sumie..to dobry pomysł..Komar to taki troche człowiek lasu więc moze go nawet nie zauważą. :diabloti:

[quote name='Culineo']idźcie se na PW , bo mnie ciągle w subskrybcjach wyskakujecie spamerki jedne ! :diabloti:[/QUOTE]
pospamuj z nami! :evil_lol:

[quote name='Noelle']oo, no właśnie. :)
w sumie już się napaliłyśmy na zlot, myślę, że możesz nas pogrubić hahaha :D[/QUOTE]
to pogrubiać czy nie? :razz:

domki rozpiszę jutro, albo pojutrze, bo dzisiaj cały dzień matmę zakuwam i tylko tak z doskoku wpadam tutaj, a do rozpiski domków musze się skupić bardzo. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']a pogrub :D[/QUOTE]
spoko .:D
[quote name='Culineo']jak ja w Krk byłam raz i to 15 minut :lol:
za to Warszawa... wspaniałe miejsce :)
za jakieś 3 lata bd moim miastem :evil_lol:[/QUOTE]
jakoś warszawa mnei nei przekonuje, moze dlatego, że mnie tam nigdy nie było, ale i tak jakoś mnie nie przekonuje. :D albo Wro albo Krk tylko. :loveu: albo Kielce oczywiście. :loveu: :D

[quote name='Noelle']noooooo mądrze mówisz! :D Warszawa jest cudna :loveu:[/QUOTE]
dupa blada, Krk lepszy. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Matko, zapomniałam że to matura. Kiedy to było hiohio xD
ja do tygodnia będę wiedzieć czy jadę czy nie...


Warszawę uwielbiam [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] Krk lubię, gdybym tu nie mieszkała lubiłabym bardziej xd A Wrocław mi w ogóle nie podszedł, ale może to wina tego że byłam tam tylko raz, z beznadziejnym przewodnikiem..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...