Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

[quote name='Luzia']A jakie oprocentowanie? :cool3:

Ja się nie zapisuję :grins: jeśli mam przyjechać to przyjadę od tak :diabloti: Pod chmurkę :evil_lol:[/QUOTE]
nie ma u mnie oprocentowania, tzn nie ma dla tych fajnych. :diabloti: więc czuj się wyróżniona. :D
pod chmurkę? co kto lubi, ja bym zk omarami nei mogła żyć. :diabloti: no ale i tak czekamy i zapraszamy! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Noelle']Pola, Ty już wiesz co nas do tego przekonało :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
ano wiem, i też mi się taki pomysł podoba dosyć. :diabloti:

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]oj tam oj tam może tyż sie skusza:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]
o mój boże! Anula szaleje! :evil_lol:

[quote name='Bewarka']Ja nie, ale mi to nie przeszkadza. :D Nie chce mi sie myśleć :D ale [B]dlatego, że jesteśmy fajni[/B], to oczywiste :D[/QUOTE]
dokładnie tak! :loveu: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]jak szaleć to szaleć a co :evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]
taa. :diabloti: ja was dziewczyny nie poznaję. :evil_lol:

[quote name='Rumi.']Przepraszam że dopiero teraz ale nie miałam dotępu do internetu przez dłuższy czas. Potwierdzam swój udział w złocie, napisz mi tylko na jakie konto mam wpłacić zaliczkę[/QUOTE]
okej. :D konto już ci wysłałam więc teraz lece na pierwszą stronę cię pogrubić. :loveu:


Tak apropo piszcie tutaj komu już podać konto do wpłacania zaliczek to porozsyłam PW. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']taa. :diabloti: ja was dziewczyny nie poznaję. :evil_lol: [/QUOTE]
oj, jeszcze się zdziwisz jak wielu rzeczy nie wiesz :evil_lol::evil_lol: wiem, ze na początku robię wrażenie anioła [CENTER][COLOR=#3E3E3E]:lilangel: [/COLOR][/CENTER], nie wiem czy to dobrze czy źle :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']oj, jeszcze się zdziwisz jak wielu rzeczy nie wiesz :evil_lol::evil_lol: wiem, ze na początku robię wrażenie anioła [CENTER][COLOR=#3E3E3E]:lilangel: [/COLOR][/CENTER]
, nie wiem czy to dobrze czy źle :diabloti:[/QUOTE]
cicha woda brzegi wie, nie wiesz nawet jak i gdzie nananana. :diabloti:
mi się wydaje, że to dobrze, ja wyglądam jak wyglądam, zachowuje się podobnie i są tego takie efekty, że szybko sobie wrogów robie czase. :diabloti: więc zachowywanie pozorów na początku jest dosyć dobre chyba. :D

Link to comment
Share on other sites

Natalia jest spokojna tylko i wyłącznie przy pierwszym spotkaniu:diabloti: jak się rozkręci to nie wiadomo czy się śmiac czy płakac:loveu::loveu::loveu::loveu:

[QUOTE]
Jak sie wyprowadzisz to będzie mniej [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE]
hahahahhaha, true story[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]

Edited by Avaloth
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Jak sie wyprowadzisz to będzie mniej :diabloti:[/QUOTE]
hahahah racja :D
[quote name='Avaloth']Natalia jest spokojna tylko i wyłącznie przy pierwszym spotkaniu:diabloti: jak się rozkręci to nie wiadomo czy się śmiac czy płakac:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
oj tam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']no chyba będę musiała :evil_lol:
ja tam Warszawę wolę :diabloti: kraków ma za dużo dziwnych ludzi. ale też najgorzej nie jest[/QUOTE]
w warszawie mnei jeszcze nie było, a w Krk właśnei kocham tą wielokulturowość i wgl tych dziwnych ludzi. :diabloti:

[quote name='Bewarka']Jak sie wyprowadzisz to będzie mniej :diabloti:[/QUOTE]
też tak myślę. :evil_lol:

[quote name='Avaloth']Natalia jest spokojna tylko i wyłącznie przy pierwszym spotkaniu:diabloti: jak się rozkręci to nie wiadomo czy się śmiac czy płakac:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
śmiać się! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...