Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

[quote name='Doginka']Chętna jak najbardziej, ale czasu brak i zaraz mam egzamin na samodzielną księgową, a mam do tego tępą główkę, więc muszę trochę się pouczyć:sad:
Tak więc zlot zaliczę innym razem, a na pewno jeszcze jakoweś się trafią:lol:[/QUOTE]
no to w takim razie zapraszamy za rok. :D


[quote name='Bewarka']Kurcze wszyscy innym razem, to za rok bierzemy 5 domków... :diabloti::diabloti:[/QUOTE]
20 od razu, zaszalejmy, a co. :diabloti:

[quote name='Luzia']To jeśli Wy już tak się napaliłyście na te walki to muszę sobie jakiegoś TTB załatwić :evilbat:[/QUOTE]
ja chce pita, ja chce pita! :loveu: za pare lat się dorobię może jakiegoś to wtedy będą świetne walki. :evil_lol:

[quote name='zootechniczka']No co ty chcesz mojego z walk wyeliminować. Mój akurat TTB uwielbia :) Więc mógłby go co najwyżej obszczekać dla zabawy ;)[/QUOTE]
wygryzły cię już. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja znowu z TTB preferuję bulle i staffiki :loveu::loveu:


Ja będę potwierdzać pod koniec ostatecznego terminu bo moi rodzice sami nic nie wiedzą, tata nie wie kiedy dostanie urlop, nie wie czy w ogóle, raz mówią o wyjeździe 1, raz 5 i się dogadać nie idzie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']ja tam po red nose mam złe skojarzenia wprawdzie był kupiony na giełdzie bez rodo, ale w wieku 3 miesięcy się rzucał na właścicieli. szczęście w nieszczęściu, że niedługo potem zdechł, bo teraz by był nie do ogarnięcia ;/[/QUOTE]
no to oni chyba jacyś nieogarnięci byli. :diabloti: ja właśnie miałam na DT takiego rednosika przez całe 10 dni i nie mogłam się nim nacieszyć. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

powiem ci , że byli bardzo ogarnięci :D chłopak miał wcześniej kilka amstafów i pit bulli które zagryzały np. krowy :niewiem: on wychowywał je z dzieckiem i nie było problemu w razie jak się rzucały to dostawały w pysk i sie ogarniały :) to jest osoba której bym zaufała gdybym miała ttb nieogarniętego :) a na Dragona nie było siły a wszyskitego próbowalismy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']powiem ci , że byli bardzo ogarnięci :D chłopak miał wcześniej kilka amstafów i pit bulli które zagryzały np. krowy :niewiem: on wychowywał je z dzieckiem i nie było problemu w razie jak się rzucały to dostawały w pysk i sie ogarniały :) to jest osoba której bym zaufała gdybym miała ttb nieogarniętego :) a na Dragona nie było siły a wszyskitego próbowalismy :)[/QUOTE]
nie wiem, nie znam, musiałabym zobaczyć sytuację. :D co nie zmienia faktu, że skoro ludzie spoko to ich psy potrafiły zagryźć coś tak wielkiego jak krowa, bo jednak coś w tym nie pasuje mi. :PP
[quote name='Avaloth']A ja mam teraz mixa red nosa pod opieką w schronisku nana :diabloti:[/QUOTE]
oddaj mi! oddaj! :loveu:

Ewka, mówiłam, że Ci pożycze kasę i oddasz mi we wrześniu, a Ty dalej nie chcesz. :<

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']oj Polka wytłumacze Ci na zlocie, bo to bardziej złożona sprawa jest[/QUOTE]
no dobra, nie mogę się doczekać. :D serio ciekawi mnie jak to tam działało. :D

[quote name='dog193']Nie będziesz mi pożyczać takiej kasy ;)[/QUOTE]
aa idź ty, takiej kasy, jak oddasz to nie ma problemu. :diabloti: nawet zrobię wyjątek i zerowe oprocentowanie będziesz mieć. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']biura pożyczkowego. :diabloti:
a Ty Luiza kiedy się zapisujesz? :razz:[/QUOTE]

A jakie oprocentowanie? :cool3:

Ja się nie zapisuję :grins: jeśli mam przyjechać to przyjadę od tak :diabloti: Pod chmurkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...