Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

[quote name='dogomanka_']:(:(:(:(:(:(:(:([/QUOTE]

No weź przestań bo jeszcze nie daj "boże" moje uczucia się obudzą :diabloti:

[quote name='anka11']oo Luzia fajnie jakbys jechala! :loveu:[/QUOTE]

Też bym w końcu chciała Was poznać :) :loveu:

[quote name='dogomanka_']chociaż Luzia mnie nie lubi to również uważam, że byłoby super jakby pojechała. :D[/QUOTE]

W sensie sama bez piesów swych :diabloti:

[quote name='anka11']powiedziala ,ze musi sie zastanowic, a nie ze Cie nie lubi :lol:[/QUOTE]

Dokładnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Luzia']No weź przestań bo jeszcze nie daj "boże" moje uczucia się obudzą :diabloti:
W sensie sama bez piesów swych :diabloti:



Dokładnie :cool3:[/QUOTE]
ty masz uczucia?! :evil_lol:
jak bez psów? z psami! my każdego porytego psa przyjmiemy z otwartymi rękami. :loveu:

[quote name='Luzia']nie prawda :eviltong: A tak szczerze, czemu miała bym Cię nie lubić :razz:[/QUOTE]
bo napisałaś, ze nas nie lubisz, więc odebrałam to tak, że mnie też :( :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']ty masz uczucia?! :evil_lol:
jak bez psów? z psami! my każdego porytego psa przyjmiemy z otwartymi rękami. :loveu:


bo napisałaś, ze nas nie lubisz, więc odebrałam to tak, że mnie też :( :evil_lol:[/QUOTE]


Staram się nie mieć :diabloti:
Gadanie, moje są dziwne, w sensie gusta i guściki, jak Pamirowi psiak pasuje to miłość w innym wypadku jepkę drze na potęgę :evil_lol:

No tak, bo Wy jedziecie na zlot a ja pewnie nie będę mogła :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Staram się nie mieć :diabloti:
Gadanie, moje są dziwne, w sensie gusta i guściki, jak Pamirowi psiak pasuje to miłość w innym wypadku jepkę drze na potęgę :evil_lol:

No tak, bo Wy jedziecie na zlot a ja pewnie nie będę mogła :placz:[/QUOTE]
to nie to, że ty nie będziesz mogła, ty po prostu musisz jechać! :loveu:
dziwne czy nie, i tak je pokochamy jak swoje własne. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']to nie to, że ty nie będziesz mogła, ty po prostu musisz jechać! :loveu:
dziwne czy nie, i tak je pokochamy jak swoje własne. :evil_lol:[/QUOTE]


Oj chciała bym ;) Czas pokaże jak to będzie dalej :)
O ile waszych nie zjedzą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']Najwyżej będziemy walki psów urządzać. Zawsze to jakaś rozrywka ;). A mój się na pewno chętnie przyłączy ;)[/QUOTE]
mój będzie zaczynał, po czym pewnie spieprzy gdzie pieprz rośnie. :diabloti: zawsze to jakaś atrakcja. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']a już zjedzą, bądźmy optymistami. :diabloti:[/QUOTE]

A co to słowo oznacza? Nie mam takiego w swoim słowniku :diabloti:

[quote name='zootechniczka']Najwyżej będziemy walki psów urządzać. Zawsze to jakaś rozrywka ;). A mój się na pewno chętnie przyłączy ;)[/QUOTE]

W sumie też jakiś pomysł, trzeba by tylko jakiś ring naprędce zorganizować :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']W tym roku przypadł mi zaszczyt organizacji III Śląskiego (burżuazyjnego:diabloti:) Zlotu dogomaniaków i nie wiem czy cieszyć się czy płakać z tego powodu, ale cóż zrobić. :diabloti:

[B][COLOR=#4b0082]OGÓLNIE:[/COLOR] [/B]
W tym roku planujemy wyruszyć znowu na podbój Siewierza, gdzie dwa lata temu odbywał się pierwszy śląski zlot. :multi: Chociaż mnie tam nie było większość ludzi zapewniała mnie, że jest tam super ośrodek, a ceny też nie są jakieś wygórowane. ;) Razem z Culineo, Anką, Anulą i Anitą szukałyśmy też innych ośrodków jednak praktycznie nigdzie nie było już terminów, a jak były to znowu ceny jak z kosmosu albo nie zgadzali się na psy, a w Siewierzu już nas znają i zgodzili się bez problemu. :)

[B][COLOR=#4b0082]TERMIN I MIEJSCE:[/COLOR][/B]

W zeszłym roku, po wielu przemyśleniach, doszliśmy do wniosku, że 7 dni to zdecydowanie za krótko więc tym razem zlot będzie trwał 10 dni od 1 do 10 sierpnia.
strona ośrodka w Siewierzu: [URL]http://www.zajazdlesny.pl/[/URL]
[B]
[COLOR=#4b0082]CENA:[/COLOR] [/B]
Koszt za cały zlot to tylko [B]192zł[/B] od osoby, jeśli do domków upchniemy po 7 osób. :D jeśli w domku będzie 6 osób to koszty będą wyższe, a mianowicie wyniesie nas to po 225zł od głowy :) Mamy zarezerwowane 3 domki, więc minimalnie musi pojechać 18 osób, max może nas być 21 osób, no chyba, że ktoś sobie przywiezie np materac dmuchany. :diabloti:
W terminie nie określonym jeszcze należy wpłacić zaliczkę: 500zł za wszystkie trzy domki. Poza tym musimy wysłać też kaucję 500zł, negocjujemy żeby było to tylko 250 zł, zobaczymy co się uda zrobić. :evil_lol:

[COLOR=#4b0082][B]
Info dla każdego, kto zabiera psa: [/B][/COLOR]
- właściciel musi w pełni panować nad swoim czworonogiem, mieć nad nim 100% kontrolę,
- pies nie może być agresywny w stosunku do innych ludzi i psów (z tym że tutaj różnie może być, wiadomo, rzadko który pies bywał w tak licznej 'sforze', spięcia mogą się zdarzyć),
- właściciel powinien posiadać kaganiec oraz zapasową obrożę i smycz dla swojego pupila
- właściciel jest zobowiązany sprzątać nieczystości po swoim psie,
- podsumowując: właściciel w pełni odpowiada za swojego czworonoga.


[B][COLOR=#4b0082]Lista chętnych: [/COLOR][/B]
1. [B]dogomanka_[/B] + pies (biała kula sierści a'la pon :D) [I]Olkusz[/I]
2. [B]Tepes [/B]+ dwa psy (golden Boncz i seter Ares? ) [I]Ruda Śląska[/I]
3. [B]Martyna[/B] (os. towarzysząca Tepes) [I]Ruda Śląska[/I]
4. Paoiii + suka Wikie (mała paskuda z podpisu) [I]Kraków[/I]
5. [B]Bewarka[/B] + suka (mała Miśka ) [I]Miechów[/I]
6. Rumi + dwie sunie (sznaucerki mini) [I]Kraków [/I]
7.[B] Klaudusia Culineo[/B] + Shark morderca (pies, sznaucer olbrzym) [I]Żagań[/I]
8.[B] Zootechniczka [/B]+ pies średni kundel (kastrat) [I]Warszawa[/I]
9. [B]ClaudiaAnna[/B] + suka ( labradorka Dejla ) [I]Olkusz[/I]
10. [B]Anka11[/B] + suka (duża szczekająca bez powodu Wena) [I]Wrocław[/I]
11. [B]Adrian[/B] (os. towarzysząca zootechniczka) [I]Warszawa[/I]
12. [B]Łukasz[/B] (os. towarzysząca Bartiśkowa) [I]Jaworzno[/I]
13. [B]Łukasz[/B] (os. towarzysząca Bartiśkowa) [I]Jaworzno[/I]
14. [B]Bartiśkowa[/B] + dwa psy (toller i niuf) + osoba towarzysząca w postaci Łukasza. [I]Jaworzno[/I]
15. [B]Mariusz[/B] (os. towarzysząca ClaudiaAnna) [I]Katowice[/I]
16. [B]Łukasz[/B] (os. towarzysząca Bartiśkowa) [I]Jaworzno[/I]
17.
18.
19.
20.
21.



Legenda:
[B]pogrubione[/B]- potwierdzone
[B][COLOR=#ff6600]pogrubione[/COLOR][/B]- zapłacona zaliczka
[B][COLOR=#3399cc]pogrubione[/COLOR][/B]- zapłacona całość

Chęć uczestnictwa proszę zgłaszać w taki oto przykładowy sposób: [I]dogomanka_ + pies (mix PON)[/I] itp, wtedy łatwiej będzie potem podobierać składy domków itp. ;)

[CENTER] [SIZE=4][SIZE=3][B][COLOR=#2e8b57]Bardzo proszę do 20 kwietnia o potwierdzenie swojego udziału w zlocie, ponieważ do końca kwietnia musimy zebrać zaliczkę (100zł od osoby). [/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/CENTER]



[COLOR=#9932cc][SIZE=7][B][CENTER]ZAPRASZAMY! [/CENTER]
[/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Łukasz z Jaworzna jest aż 3 razy:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

hahahaha dobre!

nawet 4!
[QUOTE]
12. Łukasz (os. towarzysząca Bartiśkowa) Jaworzno
13. Łukasz (os. towarzysząca Bartiśkowa) Jaworzno
14. Bartiśkowa + dwa psy (toller i niuf) [B]+ osoba towarzysząca w postaci Łukasza. Jaworzno[/B]
15. Mariusz (os. towarzysząca ClaudiaAnna) Katowice
16. Łukasz (os. towarzysząca Bartiśkowa) Jaworzno
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']A co z zaliczkami i w ogóle nie trzeba będzie odmówić jednego domku?[/QUOTE]
zadajesz bardzo trudne pytania. :evil_lol:
sprawa wygląda tak, że jak jeszcze przez kilka dni nie zbierze się odpowiednia ilość osób to a) przesuniemy termin zlotu na 5-15 sierpnia, ponieważ wtedy kilka osób będzie jeszcze mogło jechać lub b) odmówimy jeden domek, oczywiście podpunkty a i b będą zrealizowane jak zgodzą się na to właściciele ośrodka, nie mogłam się tam dzisiaj dodzwonić więce będę próbować jeszcze jutro. ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a i b będą zrealizowane jak zgodzą się na to właściciele ośrodka, nie mogłam się tam dzisiaj dodzwonić więce będę próbować jeszcze jutro. [/QUOTE]
i a bedzie zrealizowany jak obecni uczestnicy wyraza na to zgode, bo jak okaze sie, ze komus nie pasuje to raczej nie ma sensu przekladac, bo liczba i tak sie wyrowna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']i a bedzie zrealizowany jak obecni uczestnicy wyraza na to zgode, bo jak okaze sie, ze komus nie pasuje to raczej nie ma sensu przekladac, bo liczba i tak sie wyrowna?[/QUOTE]
tak tak, wiem. :) już powysyłałam pw odnośnie tego terminu. ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Termin zlotu został przeniesiony na [COLOR=#ff0000]5-15 sierpnia[/COLOR], ponieważ tak już wcześniej pisałam, wtedy większa ilość ludzi będzie w stanie pojechać z nami. ;)
W pierwszym poście już zmieniłam info dotyczące potwierdzenia swojej obecności: proszę deklarować się do [COLOR=#ff0000]10maja[/COLOR], ponieważ do końca maja ostatecznie musimy zapłacić zaliczkę. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']...Doginka, a Ty chętna moze też na zlot? :razz:[/QUOTE]
Chętna jak najbardziej, ale czasu brak i zaraz mam egzamin na samodzielną księgową, a mam do tego tępą główkę, więc muszę trochę się pouczyć:sad:
Tak więc zlot zaliczę innym razem, a na pewno jeszcze jakoweś się trafią:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...