Jump to content
Dogomania

Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z FB:

[QUOTE][URL="http://www.facebook.com/pieskiezycie"]Pieskie Życie[/URL] W przyszlym tygodniu bedzie jechala grupa na seminarium z Gdańska do Poznania od Posokowców tylko czy to nie za pozno?[/QUOTE]

jeśli nic innego do tego czasu nie znajdziemy, to może uda się skorzystać z tej propozycji.

Link to comment
Share on other sites

Gdybym mieszkała bliżej zawiozłabym małą pociągiem... Niestety mieszkam w Gliwicach, strasznie daleko. Woziłam pieski wiele razy pociągiem.
Z maleńką nie będzie problemu.[B]Konieczne są tylko szelki(dopasowane)i kocyk. [/B]Można wziąć ew. torbę podróżną z kocykiem. Mnie nigdy nie pytano o książeczkę zdrowia ale warto mieć. Bardzo żałuję,że to tyle km ode mnie:( Wiele godzin żeby dojechać do Grudziądza ...
[B]Surowicę ,gdyby była konieczna( tfu, tfu) ma Elik- fundacja Kastor[/B]. Mam z Nią kontakt telefoniczny.

Link to comment
Share on other sites

Ja moge zaproponowac cos takiego : Moge zawiesc Patyczka do Poznania ale niestety za zwrot kosztów, do Poznania z Grudziądza jest 203 km dokladnie wiec w dwie strony poonad 400 moim samochodem koszt okolo 200 zł ale mozemy sie umowic np na 150 zł moge jechac tylko w sobote.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Gdybym mieszkała bliżej zawiozłabym małą pociągiem... Niestety mieszkam w Gliwicach, strasznie daleko. Woziłam pieski wiele razy pociągiem.
Z maleńką nie będzie problemu.[B]Konieczne są tylko szelki(dopasowane)i kocyk. [/B]Można wziąć ew. torbę podróżną z kocykiem. Mnie nigdy nie pytano o książeczkę zdrowia ale warto mieć. Bardzo żałuję,że to tyle km ode mnie:( Wiele godzin żeby dojechać do Grudziądza ...
[B]Surowicę ,gdyby była konieczna( tfu, tfu) ma Elik- fundacja Kastor[/B]. Mam z Nią kontakt telefoniczny.[/QUOTE]


Jestem jeszcze dalej. Też bym wsiadła w auto i ją przewiozła ale do samego Grudziądza jest taaaki kawał drogi.

Link to comment
Share on other sites

napisałam sms do Emmy, czy będzie mogła podjechać do Poznania.

Już mam odpowiedź - tak :)

Więc cioteczko, jeśli mogłabyś na taką propozycje jak napisałaś przystać, było by super :)

podaj mi proszę na PW swój nr telefonu.
Podam Pyrdce i będzie dzwoniła i dogrywała wszystko z Tobą i toyota :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania J']Dziewczyny, zaglądam tu do Patyczka cały czas.
Dajcie znać, jak będzie potrzebna kasa, deklarowałam wcześniej, że się dołożę[/QUOTE]
daję znać :)
zbieramy na transport i test na parwo, odrobaczenie, szczepienia i wizytę u weta lub pobyt w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']mamy już wszystko dograne :)

jutro około 10 tej Patyczka zostanie wyciągnięta ze schronu, powiezie ją ciocia kkasiiiar do Poznania, w Poznaniu Emma i chyba ja odbieramy małą około 14-15 :multi::multi::multi:[/QUOTE]


Ja kontaktowalam sie z Toyota i sa problemy z ta kwarantanna ( do 9 marca ) niestety telefon jej padl i napewno do mnie oddzwoni i da znac czy jest szansa zeby ja wyciagnac jutro ze schronu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...