Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

No i dobrze, a jak żebrzą to dać i owszem, ale Jemu jako ostatniemu! Musi się nauczyć, że w tym domu Samcem Alfa jest Celinka, a nie On!!!
Będzie dobrze! Najważniejsze, że nie "szumi" do dzieci. Resztę się wyprowadzi!!!
a osobne pomieszczenie do jedzenia - sama Celiniu wiesz, co o tym myślę - jak najbardziej, nawet wskazane!!!
Niech wie, że glodny nie będzie i nikt Mu tego co dla Niego nie zje!
Może On biedny musiał walczyć o jedzenie, żeby przetrwać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na pewno był zagłodzony. W schronie zaczął przybierać na wadze i miał jedzenie pod nosem (co prawda nic specjalnego).

Myślę, że po takich przejściach ma prawo bronić miski. To przejdzie jak przyzwyczai się do dobrobytu :).

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się,że myślicie tak jak i ja....Fokus po schronisku jadł łapczywie i chciał przeganiać Dumiś i Pircia a ONI celebrują jedzenie-jeden kęs-pomyślą...drugi....może starczy...a może jeszcze jeden....:evil_lol:.....

Jeszcze fotki na dobranoc i zmykam....[IMG]http://images10.fotosik.pl/912/c2f6c3a07e2c8587med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/912/2cae6290800942bamed.jpg[/IMG]

Aniołek

[IMG]http://images10.fotosik.pl/912/207f25c6ecc83d74med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/912/dd0e281966c811bdmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/912/fc6a057fbdcade1dmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sopelek śliczny i rezydenci piękni i dobrze wychowani.
A maluszek chyba jeszcze trochę zdezorientowany,
myślę,że się uspokoi,jak zrozumie,że jest bezpieczny
i tak bardzo kochany przez swoją Panią.
Dzisiaj"dopadłam'do wątku sopelkowego,czyta się
go z ogromną przyjemnością i radością.

Link to comment
Share on other sites

wyrobi się chłopak :) U mnie lekarstwem na burczenie przy misce była na stałe zostawiona na ziemi. Wiedzą, że nikomu nie zabraknie i że kiedy chcą mogą sobie wziąć. Te wszystkie rady Celinko, które ciotki tutaj zostawiają to z troski. Wszyscy wiedzą, że nikt tak nie utuli staruszka jak Ty i nie zapewni mu takiego domku :)

Link to comment
Share on other sites

No pewnie,że się wyrobi-już widać zmiany w zachowaniu....nawet ku mojej wielkiej radości w zdrowiu-wyszedł za potrzebą wczoraj przed północą i dopiero dziś rano po 8 :multi:...koopki bez krwi-zdecydowanie lepsze.Cwaniak mały musiał być poprzednio w domu chowany na kanapach-On wcale posłanek nie uznaje....kanapy tylko i podusie.:diabloti:
Dziś nie warczy jak podchodzę-nastawia główkę pod rękę..Byliśmy na podwórku bez smyczy-pięknie przychodzi na wołanie...ta przychodzi-PRZYBIEGA jak perszing.

Link to comment
Share on other sites

Marcelek wg weterynarzy w tym roku powinien skonczyc 16 lat - śmiga jak rakieta, ustawia pięcioletniego posokowca (przynajmniej trzy razy wiekszego), bez problemu dostaje sie na kanapę. Wykonuje też mrożący krew w żyłach skok z fotela na kanapę - numer popisowy.
Oboje z mężem stwierdziliśmy, że musi mieć jednak mniej latek, a więc pobędzie z nami te parę latek dłużej :-)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i widzę, że coraz fajniej:Cool!::Cool!::bigcool::bigcool: Bardzo się cieszę:multi::multi::multi:
Pamiętasz Celiniu, mówiłam Ci, że Twoja Miłość i Troska uleczą Go i dadzą Mu siłę:loveu::loveu::loveu:!!!
Tym bardziej, że jak mówisz, On wie co to kanapy i podusie, to tego Gnojka:bad-word:, który zostawił Go samego na starość postawiłabym pod ścianą i.... :2gunfire::2gunfire::2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

Sarunia, wyluzuj ostra kobitka z Ciebie:evil_lol:. Nic nie przepadnie temu co tak Sopelcia skrzywdził.
Co do Sopelka to mówiłam, że za tydzień największą przytulanką będzie :p. [B]Czas[/B] i jeszcze raz [B]czas[/B] oraz "twarda" ręka Selin:eviltong: zrobią swoje :lol::loveu::loveu::loveu:. Szturchańce pieszczotliwe dla wszystkich:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Ech Yun, bo dla takich sk******:angryy: to nie mam ani serca:shake:, ani litości:mad:.... no ale dobra, wrzucam na luz:cool3::razz::eviltong:....[/QUOTE]
a ja też jestem taka sama jak Sarunia:angryy:
czasem naprawdę ciężko zachować dystans:angryy:

Link to comment
Share on other sites

No niestety ja tak złorzeczę już od wielu lat....zaczęło sie od Hektorka-błąkał się po wsi...potem Dżekuś - znaleziona Go na ulicy w Opolu..wylądował na kilka lat w schronie no i Atosik-pani jego zmarła a druga żona kazała wybierać-więc psa do schronu-mało tego przez 5 lat pan co jakiś czas GO odwiedzał-co wtedy czuło to małe serduszko?Dumcia podobnie jak Atos...Pirat-tak się los ułożył,że nie mógł daleko wyjechać....no i ten Maleńki Skrzacik-dziś przed kąpielą byliśmy wszyscy na podwórku-słonko ślicznie świeciło....Sopelek latał jak szalony i znów odkryłam podobieństwo do Atosika-głos w czasie szczekania Atosikowy...zadzieranie główki przy tym-takie samo.Podczas głasków pomrukuje też tak samo.....

.............nastał czas kąpieli.....troszkę dziś inaczej GO trzymałam-oj wkurzał się bardzo ale poprawa jest w tym,że po zabiegu nie jest na mnie wcale wkurzony.Moja córka stwierdziła,że Sopelek już...przytył :diabloti:....to ONA Go myła,masowała,bo ja trzymałam.


Ciocie i jeszcze jedno-wczoraj w nocy.................wpakował mi się do.....łóżka.......:crazyeye:

Mam fotki z bieganiny podwórkowej -ale to później.....


Dziś przyszłą torba i ubranko :multi::multi:.....bardzo a to bardzo dziękujemy-torba jest duża-siedział już w niej Fokus....a ubranko cieplusie.

Link to comment
Share on other sites

JAk zrobię fotkę np.Dumiś w torbie-pokaże tu....Sopelcia na razie nie chcę stresować....tak od Kasi-wycofane z oferty bazarkowej....

Sopelek jak juz wspominałam śliczną obróżkę ma od Cioci Toyoty....od Cioć-o czym w poście drugim jest kasiorka....na transport,leczenie....w środę znów wet....ciekawe jak będzie.....do pobrania krwi-wet da chyba kaganiec.

Sopelek dziękuję bardzo a to bardzo Cioteczkom....:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']A to od Ciebie Kasia te prezenty :-o ?[/QUOTE]
Widocznie jak rozmawiałysmy zapomniałam Ci powiedzieć , ze prezenty wysyłam;) Ale sa dotarły ciesze sie bo moj TZ czasami zapomnia wysłac i jezdza sobie w bagazniku :D ale tutaj zapamiętał ze sprawa wagi państwowej ;)

Link to comment
Share on other sites

.............nastał czas kąpieli.....troszkę dziś inaczej GO trzymałam-oj wkurzał się bardzo ale poprawa jest w tym,że po zabiegu nie jest na mnie wcale wkurzony.Moja córka stwierdziła,że Sopelek już...przytył :diabloti:....to ONA Go myła,masowała,bo ja trzymałam.


Ciocie i jeszcze jedno-wczoraj w nocy.................wpakował mi się do.....łóżka.......:crazyeye:
co za postępy...no Sopelku już do łóżka ?!:-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...